Trainingsschema

Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:30 Meisjes D4 Annick Hoogendijk
Sebastiaan van den Heuvel
Syenne Poot
Veld 1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes C2 Jet Hoogeveen
Matthijs Gazan
Veld 3 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C4 Veld 3 - CD
20:00 - 21:30 Trimmers Veld 1
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Meisjes A1 Job van den Akker
Lars Nees
Veld 1 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes B1 Jodie Borsboom
Natasja van Straten
Tessa Plantinga
Veld 1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D1 Pepijn Rust
Simone Koch
Veld 3 - AB
18:00 - 19:30 Jongens C1 Jelle-roel Isendoorn Veld 2 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes B2 Jeroen van Paassen
Martijn Knoester
Veld 3 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes D2 Britt Maas
Iris Kortland
Veld 2 - AB
19:00 - 20:30 Dames 1 Arjan Prillevitz Veld 1
19:00 - 20:30 Dames Jong 1 Veld 3 - AB
19:30 - 21:00 Dames 3 Marcel Smit Veld 3 - CD
19:30 - 20:30 Heren 1 Nick Belgraver
Sander Floris
Veld 2 - CD
20:30 - 22:00 Heren 1 Nick Belgraver
Sander Floris
Veld 1
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:45 - 19:15 Meisjes B3 Dames 2 Veld 3 - CD
17:45 - 19:15 Meisjes C1 Daphne Huygens
Marloes Buskens
Veld 1 - CD
17:45 - 19:15 Meisjes D3 Indy Haverkamp
Ralph Groen
Veld 3 - AB
19:15 - 20:45 Dames 2 Job van den Akker
Lars Nees
Veld 1
19:15 - 20:45 Jongens A1 Evert-Jan Saarloos
Jasper Erftemeijer
Veld 3 - CD
19:15 - 20:45 Jongens B1 Anton Jacobs
Max ten Broek
Veld 2 - CD
19:15 - 20:45 Meisjes A2 Olivier van Reeuwijk Veld 3 - AB
19:15 - 20:45 Meisjes C3 Alex Holstein Veld 2 - AB
20:45 - 22:15 Heren 2 Erik Trooster
Job van den Akker
Veld 1
20:45 - 22:15 Heren 3 Veld 2 - AB
20:45 - 22:15 Heren 4 Veld 2 - CD
20:45 - 22:15 Heren Jong 1 Veld 3
20:45 - 22:15 Jongens A2 Veld 3
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Jongens A1 Evert-Jan Saarloos
Jasper Erftemeijer
Veld 1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes B2 Astrid van der Staaij Veld 3 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D1 Pepijn Rust Veld 1 - CD
18:00 - 19:00 Jongens 6E1 Heren 1 Veld 2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes D2 Britt Maas
Iris Kortland
Veld 3 - CD
19:00 - 20:30 Heren 1 Nick Belgraver
Sander Floris
Veld 1
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Jodie Borsboom
Natasja van Straten
Tessa Plantinga
Veld 3 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C2 Jet Hoogeveen
Matthijs Gazan
Veld 2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes C4 Dames 1 Veld 2 - AB
20:00 - 21:30 Dames 4 Veld 3 - CD
20:30 - 22:00 Dames 1 Arjan Prillevitz Veld 1
20:30 - 22:00 Dames Jong 2 Veld 2 - AB
20:30 - 22:00 Dames Jong 3 Veld 2 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:30 Meisjes C1 Daphne Huygens
Marloes Buskens
Veld 1 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes C3 Bram van der Velden Veld 2 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes D3 Indy Haverkamp
Lotte Helderop
Veld 3
18:00 - 19:30 Meisjes D4 Annick Hoogendijk
Syenne Poot
Veld 3
19:00 - 20:30 Meisjes A2 Heren 2 Veld 2 - CD
19:30 - 21:00 Dames 2 Job van den Akker
Lars Nees
Veld 1
19:30 - 21:00 Jongens A2 Siebe van der Ende Veld 3 - CD
19:30 - 21:00 Jongens B1 Anton Jacobs
Max ten Broek
Veld 3 - AB
19:30 - 21:00 Meisjes A1 Job van den Akker
Lars Nees
Veld 1
19:30 - 21:00 Meisjes B3 Veld 2 - AB
20:30 - 21:00 Heren 2 Erik Trooster Veld 2 - CD
21:00 - 22:30 Dames Jong 1 Veld 2 - CD
21:00 - 22:30 Heren 2 Erik Trooster
Job van den Akker
Veld 1
21:00 - 22:30 Heren Jong 1 Veld 3 - CD