Wedstrijden quicklinks

Vandaag jarig

Anton Jacobs
Dolf Jacobs

zat 25 nov - zon 26 nov - zat 2 dec - zon 10 dec - zat 16 dec - zon 17 dec - zat 6 jan - zon 7 jan - zat 13 jan - zon 14 jan - zat 20 jan - zon 21 jan


laat schema zien voor  


Filter mogelijkheden:
thuis / uit / allebei

zaal / veld / allebei

25 november | Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Jongens A1 20786   M.H.C. Krimpen JA1    13:30   14:00   Veld 1  info
Fluiten: Allard Kuil en Thicardo Veldhoven
 
Jongens B1 21109   M.H.C. Krimpen JB1 30   14:15   15:30  uit -   info
 
Jongens C1 22362   R.G.H.C. Tempo '34 JC1    14:30   15:15   Veld 3  info
Fluiten: Jeroen van Paassen en Derk Hortensius
 
Jongens D1 22964   HV Victoria JD3 30   11:30   12:45  uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Jongens D2 23046   Mixed Hockeyclub Zoetermeer JD3    11:15   11:45   Veld 3  info
Fluiten: Djan Beukers en Luuk Speyer
 
Meisjes A1 23368   Noordwijk MA1 60   14:45   16:30  uit -   info
Meisjes A2 23753   HC Capelle MA1    15:15   15:45   Veld 1  info
Fluiten: Britt Maas en Louis Jansen
Meisjes A3 24264   Hockeyclub Barendrecht MA4 30   08:00   09:00  uit -   info
 
Meisjes B1 24761   HV Westland MB2    11:15   12:00   Veld 1  info
Fluiten: Simone Voogd en Britt Verbruggen
Meisjes B2 24880   Hockeyclub Barendrecht MB2 30   11:15   12:15  uit -   info
Meisjes B3 25899   HV Spijkenisse MB4 30   14:15   15:15  uit -   info
 
Meisjes C1 26506   Rijswijksche Hockey Club MC1    09:15   10:00   Veld 1  info
Fluiten: Jodie Borsboom en Jula Endenburg
Meisjes C2 27045   Wateringse veld MC1 30   09:00   10:00  uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes C3 27836   Schoonhovense MHC MC2    13:30   14:00   Veld 2  info
Fluiten: Robbert Zevenbergen en Mandy de Krieger
Meisjes C4 27843   HC Pijnacker MC5    13:00   13:30   Veld 3  info
Fluiten: Pien Broek en Linde van Hoof
Meisjes C5 28277   HDS MC7    15:15   15:45   Veld 2  info
Fluiten: Dolf Jacobs en Bob Meijer
 
Meisjes D1 34590   HV Bleiswijk MD1 30   14:45   16:00  uit -   info
Meisjes D2 34724   Dordrechtse Mixed Hockey Club MD2    11:30   12:15   Veld 2  info
Fluiten: Robin de Haes en Jessie van der Have
Meisjes D3 29105   Goudse MHC MD3    10:00   10:30   Veld 2  info
Fluiten: Thijs Gerla en Anton Jacobs
Meisjes D4 29192   Hockeyclub Barendrecht MD6 30   07:45   08:45  uit -   info

25 november | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
CK-MF1 20108   H.C. Derby CK-MF1  08:30   09:00   VLAARDINGEN info
CK-MF2 20040   Hockey Club Rotterdam CK-MF3  08:00   09:00  ZWIJNDRECHT info
Let op: Uittenue mee!   
 
CK-MIXF1 20120   HC Alphen CK-MF1  08:30   09:00   DELFT info
 
Jongens 6E1 30288   Dordrechtse Mixed Hockey Club JE3 45   09:00   10:15  uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
 
Meisjes 3F1 34294   Ring Pass Delft MF2    10:00   10:30   Veld 3 A info
 
Meisjes 6E4 32804   HC Voorne ME4 45   09:45   11:00  uit -   info
Meisjes 6E5 32815   Wateringse veld ME5    10:00   10:30   Veld 3 B info
 
Meisjes 8E1 31756   Hockey Club Rotterdam M8E7 30   07:45   08:45  uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes 8E2 31767   Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh M8E1    10:00   10:30   Veld 3 CD info
Meisjes 8E3 31754   G.H.C. RAPID M8E1 45   08:00   09:15  uit -   info
 
Mix 3F1 34324   HV Victoria MF3 30   08:00   09:00  uit -   info