Wedstrijden quicklinks

zat 16 dec - zon 17 dec - zat 6 jan - zon 7 jan - zat 13 jan - zon 14 jan - zat 20 jan - zon 21 jan - zat 27 jan - zon 28 jan - zat 3 feb - zon 4 feb


laat schema zien voor  


Filter mogelijkheden:
thuis / uit / allebei

zaal / veld / allebei

10 december | Zaal

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
Zaal Dames 5 39816   HV Victoria DJ13  16:25   17:00 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
* AFGELAST *
Zaal Dames 5 40017   Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh DJ2  17:45   18:20 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
* AFGELAST *
Zaal Dames 6 40323   D.H.C. Hudito DJ13  5   0 uit
DELFT
RingPass hal
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 4
Zaal Dames 6 40324   V.M.H.C. CARTOUCHE DJ7  13:40   14:10 Thuis
 DELFT
RingPass hal
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 4
* AFGELAST *
Zaal Dames A 39311   HC De Hoeksche Waard D2 15   14:45   15:30 uit
ROTTERDAM
West, Sportcentrum
Spaanseweg 2-4
3028HW ROTTERDAM
hal: Veld 1
* AFGELAST *
Zaal Dames A 39618   Hockey Club Rotterdam D8 15   16:05   16:50 Thuis
 ROTTERDAM
West, Sportcentrum
Spaanseweg 2-4
3028HW ROTTERDAM
hal: Veld 1
* AFGELAST *
 
Zaal Heren 2 38976   Mixed Hockeyclub Zoetermeer H3 20   16:50   17:40 Thuis
 ROTTERDAM
Victoria Sporthal
Kralingseweg 226
3062CG ROTTERDAM
hal: Veld 1
* AFGELAST *
Zaal Heren 2 39041   HV Victoria H4 20   17:30   18:20 uit
ROTTERDAM
Victoria Sporthal
Kralingseweg 226
3062CG ROTTERDAM
hal: Veld 1
 
Zaal Jongens D1 37971   Hockey Club Rotterdam JD3  0   1 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Zaal Jongens D1 37904   HV Westland JD2  13:45   14:20 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Zaal Jongens D2 37585   Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh JD1  09:00   09:30 uit
PAPENDRECHT
Papendrecht, Sportcentrum
Burgemeester Keijzerweg 110
3353CV PAPENDRECHT
hal: Veld1
* AFGELAST *
Zaal Jongens D2 37789   HC Feijenoord JD1  09:40   10:10 Thuis
 PAPENDRECHT
Papendrecht, Sportcentrum
Burgemeester Keijzerweg 110
3353CV PAPENDRECHT
hal: Veld1
* AFGELAST *
 
Zaal Meisjes A3 52235   HC De Hoeksche Waard MA3 35   13:05   14:10 uit
HENDRIK-IDO-AMBACHT
Sophiahal, Sporthal De
Sophiapromenade 9
3344PL HENDRIK-IDO-AMBACHT
hal: Veld 1
* AFGELAST *
Zaal Meisjes A3 51580   H.C. Derby MA4 35   13:45   14:50 Thuis
 HENDRIK-IDO-AMBACHT
Sophiahal, Sporthal De
Sophiapromenade 9
3344PL HENDRIK-IDO-AMBACHT
hal: Veld 1
* AFGELAST *
Zaal Meisjes B1 49122   OMHC MB1  15:40   16:10 uit
BERKEL EN RODENRIJS
TOGB/ Vermeulenhal
Het Hoge Land 23
2652EA BERKEL EN RODENRIJS
hal: veld 1
* AFGELAST *
Zaal Meisjes B1 50126   Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs MB2  16:20   16:50 uit
BERKEL EN RODENRIJS
TOGB/ Vermeulenhal
Het Hoge Land 23
2652EA BERKEL EN RODENRIJS
hal: veld 1
* AFGELAST *
Zaal Meisjes B3 49031   Wateringse veld MB3 20   2   3 uit
HONSELERSDIJK
Sosef sporthal
Strijphorst 2
2675WN HONSELERSDIJK
hal: Veld 1
Zaal Meisjes B3 48837   HC Waddinxveen MB1 20   0   0 Thuis
 HONSELERSDIJK
Sosef sporthal
Strijphorst 2
2675WN HONSELERSDIJK
hal: Veld 1
Zaal Meisjes C1 46042   Hockey Club Rotterdam MC2 15   12:45   13:30 uit
ROTTERDAM
West, Sportcentrum
Spaanseweg 2-4
3028HW ROTTERDAM
hal: Veld 1
* AFGELAST *
Zaal Meisjes C1 46386   Dordrechtse Mixed Hockey Club MC1 15   13:25   14:10 uit
ROTTERDAM
West, Sportcentrum
Spaanseweg 2-4
3028HW ROTTERDAM
hal: Veld 1
* AFGELAST *
Zaal Meisjes C5 46101   H.C. Derby MC5  14:25   15:00 uit
VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
* AFGELAST *
Zaal Meisjes C5 47136   HV Victoria MC9  15:45   16:20 uit
VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
* AFGELAST *
Zaal Meisjes D2 35880   Hockeyclub Barendrecht MD4  09:00   09:30 Thuis
 HOOGVLIET ROTTERDAM
Campus Hoogvliet, Sportgebouw
Campusplein 8
3192CD HOOGVLIET ROTTERDAM
hal: Veld 1
* AFGELAST *
Zaal Meisjes D2 36917   MHV Forcial MD1  09:40   10:10 uit
HOOGVLIET ROTTERDAM
Campus Hoogvliet, Sportgebouw
Campusplein 8
3192CD HOOGVLIET ROTTERDAM
hal: Veld 1
* AFGELAST *
Zaal Meisjes D3 36725   HV Spijkenisse MD5 15   09:25   10:10 uit
ROTTERDAM
West, Sportcentrum
Spaanseweg 2-4
3028HW ROTTERDAM
hal: Veld 1
* AFGELAST *
Zaal Meisjes D3 37231   Hockey Club Rotterdam MD8 15   10:05   10:50 Thuis
 ROTTERDAM
West, Sportcentrum
Spaanseweg 2-4
3028HW ROTTERDAM
hal: Veld 1
* AFGELAST *
Zaal Meisjes D4 36717   Dordrechtse Mixed Hockey Club MD6  08:45   09:15 uit
DORDRECHT
Dijk, sportcentrum de
Schenkeldijk 1a
3328LA DORDRECHT
hal: veld 1
* AFGELAST *
Zaal Meisjes D4 36787   OMHC MD8  09:25   09:55 Thuis
 DORDRECHT
Dijk, sportcentrum de
Schenkeldijk 1a
3328LA DORDRECHT
hal: veld 1
* AFGELAST *

10 december | Zaalblock

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
ZAALBLOK 37890   ZAAL Westland JD2 - Rotterdam JD3  13:35   13:40 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 46460   ZAAL Victoria MC9 - Derby MC5  15:35   15:40 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 39170   ZAAL Hoeksche Waard D2 - Rotterdam D8 15   15:55   16:10 Thuis
 ROTTERDAM
West, Sportcentrum
Spaanseweg 2-4
3028HW ROTTERDAM
hal: Veld 1
ZAALBLOK 40146   ZAAL Souburgh DJ2 - Victoria DJ13  17:35   17:40 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1