Wedstrijden quicklinks

zat 16 dec - zon 17 dec - zat 6 jan - zon 7 jan - zat 13 jan - zon 14 jan - zat 20 jan - zon 21 jan - zat 27 jan - zon 28 jan - zat 3 feb - zon 4 feb


laat schema zien voor  


Filter mogelijkheden:
thuis / uit / allebei

zaal / veld / allebei

16 december | Zaal

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Zaal Dames 1 35131   HC De IJssel D1 35   19:40   20:45 uit
GOUDA
Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 2
Zaal Dames 1 35125   Goudse MHC D1 35   21:20   22:25 uit
GOUDA
Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 2
 
Zaal Heren 1 35264   Mixed Hockeyclub Zoetermeer H1  19:30   20:00 Thuis
 ZOETERMEER
Zoetermeer sporthal
van der Hagenstraat 19
2722NT ZOETERMEER
hal: Veld 1
Zaal Heren 1 35272   HC De IJssel H1  21:10   21:40 uit
ZOETERMEER
Zoetermeer sporthal
van der Hagenstraat 19
2722NT ZOETERMEER
hal: Veld 1
 
Zaal jongens 6E1 41541   HV Victoria JE3 25   09:15   10:10 uit
SPIJKENISSE
Let op: Uittenue mee!   
Akkers, Sporthal De
Lenteakker 5
3206TB SPIJKENISSE
hal: Veld 1
Zaal jongens 6E1 41543   HV Spijkenisse JE1 25   09:55   10:50 Thuis
 SPIJKENISSE
Akkers, Sporthal De
Lenteakker 5
3206TB SPIJKENISSE
hal: Veld 1
 
Zaal Meisjes 6E4 42446   HV Victoria ME11  13:25   14:00 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Zaal Meisjes 6E4 42416   OMHC ME10  14:45   15:20 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Zaal Meisjes 6E5 52352   Ring Pass Delft ME9  11:00   11:30 uit
DELFT
RingPass hal
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 2
Zaal Meisjes 6E5 52341   Rijswijksche Hockey Club ME7  11:40   12:10 Thuis
 DELFT
RingPass hal
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 2
Zaal meisjes 8E1 44252   Hockey Club Rotterdam M8E6 15   09:25   10:10 uit
MAASSLUIS
Let op: Uittenue mee!   
Wethouder Smit hal
Westeinde 96
3146BZ MAASSLUIS
hal: Veld 1
Zaal meisjes 8E1 44278   MHV Evergreen M8E1 15   10:05   10:50 uit
MAASSLUIS
Wethouder Smit hal
Westeinde 96
3146BZ MAASSLUIS
hal: Veld 1
Zaal Meisjes 8E2 44678   D.H.C. Hudito M8E1  15:25   16:00 uit
VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Zaal Meisjes 8E2 44684   Wateringse veld M8E1  16:45   17:20 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Zaal Meisjes 8E3 44446   HC Schiedam M8E5  13:30   14:00 uit
SCHIEDAM
Let op: Uittenue mee!   
Willem-Alexander hal
Zoomweg 2
3123EP SCHIEDAM
hal: Veld 1
Zaal Meisjes 8E3 44411   D.H.C. Hudito M8E3  14:10   14:40 uit
SCHIEDAM
Willem-Alexander hal
Zoomweg 2
3123EP SCHIEDAM
hal: Veld 1
 
Zaal Meisjes A2 51194   Hockeyclub Barendrecht MA3 25   15:15   16:10 uit
HEINENOORD
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
Zaal Meisjes A2 52192   HC De Hoeksche Waard MA2 25   15:55   16:50 uit
HEINENOORD
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1

16 december | Zaalblock

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
ZAALBLOK 42377   ZAAL Victoria ME11 - Ommoord ME10  14:35   14:40 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 44652   ZAAL HUDITO M8E1 - Wateringse veld M8E1  16:35   16:40 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1