vrij 10 aug - zat 11 aug - zon 12 aug - zat 18 aug - zon 19 aug - don 23 aug - zat 25 aug - zon 26 aug - don 30 aug - zat 1 sep - zon 2 sep


laat schema zien voor  


Filter mogelijkheden:
thuis / uit / allebei

zaal / veld / allebei

1 september | Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Jongens A1    !Oefenwedstrijd Ijssel JA1     n.n.b  uit -   info
 
Jongens B1    !Oefenwedstrijd HCB JB3, HDS JB4     n.n.b  uit -   info
Drieluik bij Barendrecht
 
Jongens C1    !Oefenwedstrijd Ringpass JC3       14:30   Veld 3  info
 
Meisjes A1    HV Westland MA2       11:00   Veld 1  info
Oefenwedstrijd
Meisjes A2    !Oefenwedstrijd HCS MA6       16:15   Veld 3  info
 
Meisjes B1    !Oefenwedstrijd Barendrecht MB1    13:00   13:00   Veld 1  info
Drieluik met HC Barendrecht en MHV Maarssen 3x 2x25 min. veld gereserveerd tot 16:00 uur
Meisjes B2    !Oefenwedstrijd HVW MB3     n.n.b  uit -   info
Meisjes B3    !Oefenwedstrijd HCWV MB5       15:00   Veld 2  info
 
Meisjes C1    !Oefenwedstrijd HDS MC1       16:00   Veld 1  info
Meisjes C2    !Oefenwedstrijd Rijswijk MC4       13:00   Veld 3  info
Meisjes C3    !Oefenwedstrijd Wateringseveld MC4     n.n.b  uit -   info
Meisjes C4    !Oefenwedstrijd Ringpass MC5       13:30   Veld 2  info
Meisjes C5    !Oefenwedstrijd HCB MC8     n.n.b  uit -   info
 
Meisjes D1    !Oefenwedstrijd HVW MD1       09:00   Veld 1  info
Meisjes D2    !Oefenwedstrijd HCS MD4       10:30   Veld 2  info
Meisjes D3    !Oefenwedstrijd Ypenburg MD7       11:30   Veld 3  info
Meisjes D4    !Oefenwedstrijd HDS MD5       12:00   Veld 2  info

1 september | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Jongens 3 F1    !Oefenwedstrijd Ringpass JF4       10:30   Veld 3 C info
 
Jongens 6E2    !Oefenwedstrijd rijswijk JE8, Wateringseveld JE3     n.n.b  uit -   info
Drieluik bij Wateringse Veld
 
Jongens8E1    !Oefenwedstrijd rijswijkjE2, westland jE2       09:30   Veld 3 AB info
Drieluik bij Pollux
 
Meisjes 3F1    !Oefenwedstrijd Westland MF5     n.n.b  uit -   info
Meisjes 3F2    !Oefenwedstrijd Wateringse Veld MF4       09:30   Veld 3 C info
Meisjes 3F3    !Oefenwedstrijd Rijswijk M3F5       09:45   Veld 3 D info
 
Meisjes 6E3    !Oefenwedstrijd Rijswijk ME8       09:15   Veld 2 D info
Meisjes 6E4    !Oefenwedstrijd Ringpass ME10       09:15   Veld 2 C info
 
Meisjes 8E1    !Oefenwedstrijd Barendrecht ME2     n.n.b  uit -   info
Meisjes 8E2    !Oefenwedstrijd Hudito ME3       09:00   Veld 2 AB info