Wedstrijden quicklinks

zat 16 dec - zon 17 dec - zat 6 jan - zon 7 jan - zat 13 jan - zon 14 jan - zat 20 jan - zon 21 jan - zat 27 jan - zon 28 jan - zat 3 feb - zon 4 feb


laat schema zien voor  


Filter mogelijkheden:
thuis / uit / allebei

zaal / veld / allebei

14 januari | Zaal

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Zaal Dames 2 39191   Hockey Club Rotterdam D3 20   14:10   15:00 uit
ROTTERDAM
Let op: Uittenue mee!   
Schuttersveld, Sporthal
Crooswijksestraat 93
3034AE ROTTERDAM
hal: Veld 1
Zaal Dames 2 39415   Mixed Hockeyclub Zoetermeer D3 20   14:50   15:40 Thuis
 ROTTERDAM
Schuttersveld, Sporthal
Crooswijksestraat 93
3034AE ROTTERDAM
hal: Veld 1
Zaal Dames A 39691   HC De Hoeksche Waard D2  16:25   17:00 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Zaal Dames A 39673   HC Feijenoord D2  17:45   18:20 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
 
Zaal Heren 2 39035   HC De IJssel H2 30   13:00   14:00 uit
NIEUWERKERK AD IJSSEL
Parkzoom, Sportcentrum
Iersestraat 15
2912TH NIEUWERKERK AD IJSSEL
hal: Veld 1
Zaal Heren 2 38653   Mixed Hockeyclub Zoetermeer H3 30   13:40   14:40 uit
NIEUWERKERK AD IJSSEL
Parkzoom, Sportcentrum
Iersestraat 15
2912TH NIEUWERKERK AD IJSSEL
hal: Veld 1
Zaal Heren A 39020   HC De IJssel H4 30   15:00   16:00 uit
NIEUWERKERK AD IJSSEL
Parkzoom, Sportcentrum
Iersestraat 15
2912TH NIEUWERKERK AD IJSSEL
hal: Veld 1
Zaal Heren A 38861   D.H.C. Hudito HC 30   15:40   16:40 Thuis
 NIEUWERKERK AD IJSSEL
Parkzoom, Sportcentrum
Iersestraat 15
2912TH NIEUWERKERK AD IJSSEL
hal: Veld 1
 
Zaal Jongens D1 38258   Dordrechtse Mixed Hockey Club JD3  09:40   10:10 Thuis
 MAASDIJK
Maasdijk Sporthal
Lange Kruisweg 44E
2627BM MAASDIJK
hal: veld1
Zaal Jongens D1 38274   HV Westland JD2  10:20   10:50 uit
MAASDIJK
Maasdijk Sporthal
Lange Kruisweg 44E
2627BM MAASDIJK
hal: veld1
Zaal Jongens D2 38220   Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh JD1  12:25   13:00 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Zaal Jongens D2 38133   H.C. Derby JD3  13:45   14:20 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
 
Zaal Meisjes A2 51200   M.H.C. Krimpen MA2 45   12:15   13:30 uit
BERGAMBACHT
Waard, Sporthal De
Meidoornstraat 7
2861VJ BERGAMBACHT
hal: Veld 1
Zaal Meisjes A2 51348   HC Capelle MA1 45   12:55   14:10 Thuis
 BERGAMBACHT
Waard, Sporthal De
Meidoornstraat 7
2861VJ BERGAMBACHT
hal: Veld 1
Zaal Meisjes A3 52229   HC De Hoeksche Waard MA3 15   12:45   13:30 Thuis
 ROTTERDAM
West, Sportcentrum
Spaanseweg 2-4
3028HW ROTTERDAM
hal: Veld 1
Zaal Meisjes A3 51926   Hockeyclub Schouwen Duiveland MA1 15   14:05   14:50 Thuis
 ROTTERDAM
West, Sportcentrum
Spaanseweg 2-4
3028HW ROTTERDAM
hal: Veld 1
Zaal Meisjes B3 49588   HC Nieuwkoop MB1 51   10:39   12:00 uit
NIEUWKOOP
Steupel, Sporthal De
Maarten Freeke Wije 2
2421TP NIEUWKOOP
hal: Veld 1
Zaal Meisjes B3 49196   HC Ypenburg MB5 51   11:19   12:40 Thuis
 NIEUWKOOP
Steupel, Sporthal De
Maarten Freeke Wije 2
2421TP NIEUWKOOP
hal: Veld 1
Zaal Meisjes C1 46270   Hockey Club Rotterdam MC2 35   11:05   12:10 Thuis
 GOUDA
Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 2
Zaal Meisjes C1 47331   Goudse MHC MC1 35   11:45   12:50 Thuis
 GOUDA
Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 2
Zaal Meisjes D1 36032   Hockeyclub Barendrecht MD2  09:00   09:30 uit
BARENDRECHT
Bongerd, Sporthal de
Dierensteinweg 6
2991XJ BARENDRECHT
hal: Veld 1
Zaal Meisjes D1 37333   Dordrechtse Mixed Hockey Club MD2  09:40   10:10 uit
BARENDRECHT
Let op: Uittenue mee!   
Bongerd, Sporthal de
Dierensteinweg 6
2991XJ BARENDRECHT
hal: Veld 1
Zaal Meisjes D2 36813   MHV Forcial MD1  14:25   15:00 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Zaal Meisjes D2 36933   HC Schiedam MD3  15:45   16:20 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Zaal Meisjes D4 36300   Dordrechtse Mixed Hockey Club MD6 30   08:30   09:30 Thuis
 DORDRECHT
Deetos Snel Hal
Vorrinklaan 202
3317KZ DORDRECHT
hal: Veld 1
Zaal Meisjes D4 37363   HC Schiedam MD8 30   09:10   10:10 Thuis
 DORDRECHT
Deetos Snel Hal
Vorrinklaan 202
3317KZ DORDRECHT
hal: Veld 1

14 januari | Zaalblock

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
ZAALBLOK 38308   ZAAL Souburgh JD1 - Derby JD3  13:35   13:40 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 51794   ZAAL Hoeksche Waard MA3 - HSD MA1 15   13:55   14:10 Thuis
 ROTTERDAM
West, Sportcentrum
Spaanseweg 2-4
3028HW ROTTERDAM
hal: Veld 1
ZAALBLOK 36712   ZAAL Schiedam MD3 - Forcial MD1  15:35   15:40 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 39104   ZAAL Feijenoord D2 - Hoeksche Waard D2  17:35   17:40 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1