zat 21 apr - zon 22 apr - zon 29 apr - zat 5 mei - zon 6 mei - zat 12 mei - zon 13 mei - zat 19 mei - zat 26 mei - zon 27 mei - zat 2 jun - zon 3 jun


laat schema zien voor  


Filter mogelijkheden:
thuis / uit / allebei

zaal / veld / allebei

20 januari | Zaal

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
Zaal Dames 1 35047   H.C. HISALIS D1 35   2   4 Thuis
 GOUDA
Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 2
Zaal Dames 1 35043   Goudse MHC D1 35   1   3 Thuis
 GOUDA
Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 2
 
Zaal Heren 1 35303   LOHC H1  4   4 Thuis
 ZOETERMEER
Zoetermeer sporthal
van der Hagenstraat 19
2722NT ZOETERMEER
hal: Veld 1
Zaal Heren 1 35306   HC De IJssel H1  3   6 Thuis
 ZOETERMEER
Zoetermeer sporthal
van der Hagenstraat 19
2722NT ZOETERMEER
hal: Veld 1
 
Zaal Meisjes 6E4 43093   HV Victoria ME11 20   08:10   09:00 uit
ROTTERDAM
Victoria Sporthal
Kralingseweg 226
3062CG ROTTERDAM
hal: Veld 1
Zaal Meisjes 6E4 43160   Berkel Rodenrijs ME10 20   08:50   09:40 Thuis
 ROTTERDAM
Victoria Sporthal
Kralingseweg 226
3062CG ROTTERDAM
hal: Veld 1
Zaal Meisjes 6E5 52343   HV Westland ME9  08:55   09:30 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Zaal Meisjes 6E5 52342   HDS ME10  10:15   10:50 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Zaal meisjes 8E1 44476   MHV Evergreen M8E1 15   10:45   11:30 Thuis
 MAASSLUIS
Wethouder Smit hal
Westeinde 96
3146BZ MAASSLUIS
hal: Veld 1
Zaal meisjes 8E1 44519   D.H.C. Hudito M8E2 15   11:25   12:10 uit
MAASSLUIS
Wethouder Smit hal
Westeinde 96
3146BZ MAASSLUIS
hal: Veld 1
Zaal Meisjes 8E2 44112   D.H.C. Hudito M8E1  10:55   11:30 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Zaal Meisjes 8E2 44138   V.M.H.C. CARTOUCHE M8E2  12:15   12:50 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
 
Zaal Meisjes B3 49757   HC Nieuwkoop MB1 51   2   6 Thuis
 NIEUWKOOP
Steupel, Sporthal De
Maarten Freeke Wije 2
2421TP NIEUWKOOP
hal: Veld 1
Zaal Meisjes B3 50156   Mixed Hockeyclub Zoetermeer MB7 51   2   2 Thuis
 NIEUWKOOP
Steupel, Sporthal De
Maarten Freeke Wije 2
2421TP NIEUWKOOP
hal: Veld 1
Zaal Meisjes C3 47131   HV Victoria MC7  6   1 uit
VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Zaal Meisjes C3 46636   HCRB MC4  4   2 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Zaal Meisjes C5 46760   MHV Forcial MC2  1   7 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Zaal Meisjes C5 46452   H.C. Derby MC5  8   4 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1

20 januari | Zaalblock

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
ZAALBLOK 52372   ZAAL HDS ME10 - Westland ME9  10:05   10:10 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 44106   ZAAL HUDITO M8E1 - Cartouche M8E2  12:05   12:10 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 47525   ZAAL Forcial MC2 - Derby MC5  14:05   14:10 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 47284   ZAAL Victoria MC7 - HCRB MC4  16:05   16:10 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 35039   ZAAL IJssel D1 - Dordrecht D1 35   18:30   19:05 Thuis
 GOUDA
Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 2
ZAALBLOK 35029   ZAAL Gouda D1 - Hisalis D1 35   19:20   19:55 Thuis
 GOUDA
Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 2
ZAALBLOK 35027   ZAAL Dordrecht D1 - Ommoord D1 35   20:10   20:45 Thuis
 GOUDA
Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 2
ZAALBLOK 35035   ZAAL IJssel D1 - Ommoord D1 35   21:50   22:25 Thuis
 GOUDA
Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 2