zat 21 apr - zon 22 apr - zon 29 apr - zat 5 mei - zon 6 mei - zat 12 mei - zon 13 mei - zat 19 mei - zat 26 mei - zon 27 mei - zat 2 jun - zon 3 jun


laat schema zien voor  


Filter mogelijkheden:
thuis / uit / allebei

zaal / veld / allebei

27 januari | Zaal

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
Zaal Dames 1 35071   HC De IJssel D1 35   1   3 Thuis
 GOUDA
Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 2
Zaal Dames 1 35067   Dordrechtse Mixed Hockey Club D1 35   2   6 Thuis
 GOUDA
Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 2
 
Zaal Heren 1 35225   L.S.C. ALECTO H1  3   6 Thuis
 ZOETERMEER
Zoetermeer sporthal
van der Hagenstraat 19
2722NT ZOETERMEER
hal: Veld 1
Zaal Heren 1 35228   Rijswijksche Hockey Club H1  5   6 Thuis
 ZOETERMEER
Zoetermeer sporthal
van der Hagenstraat 19
2722NT ZOETERMEER
hal: Veld 1
 
Zaal Meisjes 8E2 44788   OMHC M8E3  09:40   10:10 Thuis
 LEIDSCHENDAM
Cartouche Dome
Van Ruysdaellaan 3a
2264TK LEIDSCHENDAM
hal: Veld A
Zaal Meisjes 8E2 44853   V.M.H.C. CARTOUCHE M8E2  10:20   10:50 uit
LEIDSCHENDAM
Cartouche Dome
Van Ruysdaellaan 3a
2264TK LEIDSCHENDAM
hal: Veld A
Zaal Meisjes 8E3 44111   HC Delfshaven M8E1  08:55   09:30 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Zaal Meisjes 8E3 44137   Hockey Club Rotterdam M8E10  10:15   10:50 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
 
Zaal Meisjes B1 49654   D.H.C. Hudito MB12 20   5   1 uit
SCHIPLUIDEN
Post-Kogeko Sporthal
Tiendweg 1A
2636HH SCHIPLUIDEN
hal: Veld 1
Zaal Meisjes B1 49258   Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs MB2 20   2   1 Thuis
 SCHIPLUIDEN
Post-Kogeko Sporthal
Tiendweg 1A
2636HH SCHIPLUIDEN
hal: Veld 1
Zaal Meisjes B3 49980   Wateringse veld MB3  0   11 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Zaal Meisjes B3 49662   HC Pijnacker MB6  2   5 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1

27 januari | Zaalblock

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
ZAALBLOK 44082   ZAAL Delfshaven M8E1 - Rotterdam M8E10  10:05   10:10 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 50174   ZAAL Wateringse veld MB3 - Pijnacker MB6  12:05   12:10 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 35235   ZAAL Leiden H1 - IJssel H1  17:30   17:30 Thuis
 ZOETERMEER
Zoetermeer sporthal
van der Hagenstraat 19
2722NT ZOETERMEER
hal: Veld 1
ZAALBLOK 35239   ZAAL IJssel H1 - Barendrecht H1  19:10   19:10 Thuis
 ZOETERMEER
Zoetermeer sporthal
van der Hagenstraat 19
2722NT ZOETERMEER
hal: Veld 1
ZAALBLOK 35231   ZAAL Rijswijk H1 - Alecto H1  20:00   20:00 Thuis
 ZOETERMEER
Zoetermeer sporthal
van der Hagenstraat 19
2722NT ZOETERMEER
hal: Veld 1
ZAALBLOK 35232   ZAAL Leiden H1 - Barendrecht H1  20:50   20:50 Thuis
 ZOETERMEER
Zoetermeer sporthal
van der Hagenstraat 19
2722NT ZOETERMEER
hal: Veld 1