Wedstrijden quicklinks

zat 20 jan - zon 21 jan - zat 27 jan - zon 28 jan - zat 3 feb - zon 4 feb - zat 10 feb - zon 11 feb - zat 17 feb - zon 18 feb - ma 19 feb - zat 24 feb


laat schema zien voor  


Filter mogelijkheden:
thuis / uit / allebei

zaal / veld / allebei

28 januari | Zaal

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Zaal Dames 2 39361   D.H.C. Hudito D2  15:00   15:30 uit
DELFT
RingPass hal
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 4
Zaal Dames 2 39192   Ring Pass Delft D3  15:40   16:10 Thuis
 DELFT
RingPass hal
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 4
Zaal Dames 5 39861   Schoonhovense MHC DJ1  11:40   12:10 uit
PAPENDRECHT
Papendrecht, Sportcentrum
Burgemeester Keijzerweg 110
3353CV PAPENDRECHT
hal: Veld1
Zaal Dames 5 39892   Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh DJ2  12:20   12:50 uit
PAPENDRECHT
Let op: Uittenue mee!   
Papendrecht, Sportcentrum
Burgemeester Keijzerweg 110
3353CV PAPENDRECHT
hal: Veld1
Zaal Dames A 39764   MHV Forcial D1 35   14:25   15:30 uit
HELLEVOETSLUIS
Morgenstont, Sporthal De
Forel 4
3225PA HELLEVOETSLUIS
hal: Veld 1
Zaal Dames A 39115   R.H.V. Leonidas D32 35   15:05   16:10 Thuis
 HELLEVOETSLUIS
Morgenstont, Sporthal De
Forel 4
3225PA HELLEVOETSLUIS
hal: Veld 1
 
Zaal Heren 2 38954   HC De IJssel H2  16:25   17:00 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Zaal Heren 2 38687   D.H.C. Hudito H8  17:45   18:20 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Zaal Heren A 52461   HC De IJssel H5 25   13:15   14:10 uit
ROTTERDAM
Leonidas hal
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 1
Zaal Heren A 38750   R.H.V. Leonidas H30 25   13:55   14:50 uit
ROTTERDAM
Let op: Uittenue mee!   
Leonidas hal
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 1
 
Zaal Jongens D1 37831   OMHC JD2 35   13:05   14:10 uit
HELLEVOETSLUIS
Morgenstont, Sporthal De
Forel 4
3225PA HELLEVOETSLUIS
hal: Veld 1
Zaal Jongens D1 37918   HC Voorne JD1 35   13:45   14:50 uit
HELLEVOETSLUIS
Morgenstont, Sporthal De
Forel 4
3225PA HELLEVOETSLUIS
hal: Veld 1
Zaal Jongens D2 37650   Hockey Club Rotterdam JD4 25   08:15   09:10 uit
ROTTERDAM
Let op: Uittenue mee!   
Topsportcentrum Rotterdam
Van Zandvlietplein 20
3077AA ROTTERDAM
hal: BSH1
Zaal Jongens D2 37621   HC Feijenoord JD1 25   08:55   09:50 uit
ROTTERDAM
Topsportcentrum Rotterdam
Van Zandvlietplein 20
3077AA ROTTERDAM
hal: BSH1
 
Zaal Meisjes A1 51586   Dordrechtse Mixed Hockey Club MA1  15:40   16:10 Thuis
 BARENDRECHT
Driesprong, Sporthal De
Marijkesingel 22
2291BK BARENDRECHT
hal: Veld 1
Zaal Meisjes A1 51883   Hockeyclub Barendrecht MA1  16:20   16:50 uit
BARENDRECHT
Driesprong, Sporthal De
Marijkesingel 22
2291BK BARENDRECHT
hal: Veld 1
Zaal Meisjes C1 46102   D.H.C. Hudito MC1  14:25   15:00 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Zaal Meisjes C1 46765   G.H.C. RAPID MC1  15:45   16:20 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Zaal Meisjes C2 47643   Hockey Club Rotterdam MC5  09:25   09:55 uit
DORDRECHT
Let op: Uittenue mee!   
Dijk, sportcentrum de
Schenkeldijk 1a
3328LA DORDRECHT
hal: veld 1
Zaal Meisjes C2 46981   Dordrechtse Mixed Hockey Club MC2  10:05   10:35 Thuis
 DORDRECHT
Dijk, sportcentrum de
Schenkeldijk 1a
3328LA DORDRECHT
hal: veld 1
Zaal Meisjes C3 46116   HC De IJssel MC4 35   13:05   14:10 Thuis
 GOUDA
Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 1
Zaal Meisjes C3 46761   Goudse MHC MC4 35   13:45   14:50 uit
GOUDA
Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 1
Zaal Meisjes C4 46273   OMHC MC4  11:40   12:10 Thuis
 HOOGVLIET ROTTERDAM
Campus Hoogvliet, Sportgebouw
Campusplein 8
3192CD HOOGVLIET ROTTERDAM
hal: Veld 1
Zaal Meisjes C4 46227   Hockeyclub Barendrecht MC6  12:20   12:50 uit
HOOGVLIET ROTTERDAM
Campus Hoogvliet, Sportgebouw
Campusplein 8
3192CD HOOGVLIET ROTTERDAM
hal: Veld 1
Zaal Meisjes D1 36983   Hockeyclub Barendrecht MD2 25   08:15   09:10 Thuis
 ROTTERDAM
Topsportcentrum Rotterdam
Van Zandvlietplein 20
3077AA ROTTERDAM
hal: TSH2
Zaal Meisjes D1 37016   R.H.V. Leonidas MD2 25   08:55   09:50 Thuis
 ROTTERDAM
Topsportcentrum Rotterdam
Van Zandvlietplein 20
3077AA ROTTERDAM
hal: TSH2
Zaal Meisjes D4 37407   HC Voorne MD4  12:25   13:00 uit
VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Zaal Meisjes D4 37088   HC Schiedam MD8  13:45   14:20 uit
VLAARDINGEN
Let op: Uittenue mee!   
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1

28 januari | Zaalblock

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
ZAALBLOK 36062   ZAAL Schiedam MD8 - Voorne MD4  13:35   13:40 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 47076   ZAAL HUDITO MC1 - Rapid MC1  15:35   15:40 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 38989   ZAAL IJssel H2 - HUDITO H8  17:35   17:40 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1