Wedstrijden quicklinks

zat 16 dec - zon 17 dec - zat 6 jan - zon 7 jan - zat 13 jan - zon 14 jan - zat 20 jan - zon 21 jan - zat 27 jan - zon 28 jan - zat 3 feb - zon 4 feb


laat schema zien voor  


Filter mogelijkheden:
thuis / uit / allebei

zaal / veld / allebei

6 januari | Zaal

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Zaal Heren 1 35206   Hockeyclub Barendrecht H1  17:00   17:30 uit
ZOETERMEER
Zoetermeer sporthal
van der Hagenstraat 19
2722NT ZOETERMEER
hal: Veld 1
Zaal Heren 1 35213   L.S.C. ALECTO H1  18:40   19:10 uit
ZOETERMEER
Zoetermeer sporthal
van der Hagenstraat 19
2722NT ZOETERMEER
hal: Veld 1
 
Zaal jongens 6E1 41842   Berkel Rodenrijs JE4  08:55   09:30 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Zaal jongens 6E1 41855   R.H.V. Leonidas JE4  10:15   10:50 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
 
Zaal Meisjes 6E4 42229   HC De IJssel ME4 30   10:30   11:30 uit
NIEUWERKERK AD IJSSEL
Parkzoom, Sportcentrum
Iersestraat 15
2912TH NIEUWERKERK AD IJSSEL
hal: Veld 1
Zaal Meisjes 6E4 42208   Ring Pass Delft ME7 30   11:10   12:10 Thuis
 NIEUWERKERK AD IJSSEL
Parkzoom, Sportcentrum
Iersestraat 15
2912TH NIEUWERKERK AD IJSSEL
hal: Veld 1
Zaal Meisjes 6E5 52351   Rijswijksche Hockey Club ME7 30   13:00   14:00 uit
RIJSWIJK ZH
Let op: Uittenue mee!   
Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 2
Zaal Meisjes 6E5 52345   Wateringse veld ME6 30   13:40   14:40 Thuis
 RIJSWIJK ZH
Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 2
 
Zaal Meisjes A1 52101   D.H.C. Hudito MA1  15:00   15:30 Thuis
 DELFT
RingPass hal
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 3
Zaal Meisjes A1 51785   R.H.V. Leonidas MA2  15:40   16:10 Thuis
 DELFT
RingPass hal
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 3
Zaal Meisjes A2 51983   HV Victoria MA4 25   13:50   14:45 uit
ROTTERDAM
Let op: Uittenue mee!   
Topsportcentrum Rotterdam
Van Zandvlietplein 20
3077AA ROTTERDAM
hal: BSH2
Zaal Meisjes A2 51333   R.H.V. Leonidas MA4 25   14:30   15:25 uit
ROTTERDAM
Let op: Uittenue mee!   
Topsportcentrum Rotterdam
Van Zandvlietplein 20
3077AA ROTTERDAM
hal: BSH2
Zaal Meisjes A3 51949   H.C. Derby MA4 25   12:30   13:25 uit
ROTTERDAM
Topsportcentrum Rotterdam
Van Zandvlietplein 20
3077AA ROTTERDAM
hal: BSH2
Zaal Meisjes A3 52250   HC Feijenoord MA1 25   13:10   14:05 uit
ROTTERDAM
Topsportcentrum Rotterdam
Van Zandvlietplein 20
3077AA ROTTERDAM
hal: BSH2
Zaal Meisjes B3 49342   HC Pijnacker MB6  12:55   13:30 uit
VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Zaal Meisjes B3 49025   Mixed Hockeyclub Zoetermeer MB7  14:15   14:50 uit
VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Zaal Meisjes C1 47377   Dordrechtse Mixed Hockey Club MC1  10:55   11:30 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Zaal Meisjes C1 46265   OMHC MC1  12:15   12:50 uit
VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1

6 januari | Zaalblock

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
ZAALBLOK 41837   ZAAL Leonidas JE4 - Berkel-Rodenrijs JE4  10:05   10:10 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 47167   ZAAL Dordrecht MC1 - Ommoord MC1  12:05   12:10 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 49403   ZAAL Zoetermeer MB7 - Pijnacker MB6  14:05   14:10 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1