zat 29 sep - zon 30 sep - zat 6 okt - zon 7 okt - zat 13 okt - zon 14 okt - zon 28 okt - zat 3 nov - zon 4 nov - zat 10 nov - zon 11 nov - zat 17 nov


laat schema zien voor  


Filter mogelijkheden:
thuis / uit / allebei

zaal / veld / allebei

6 oktober | Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Jongens A1 5409   M.H.C. Krimpen JA1 30   14:30   15:30  uit -   info
 
Jongens B1 6419   Hockeyclub Barendrecht JB3 30      n.n.b  uit -   info
 
Jongens C1 8660   HGC JC3    08:45   09:30   Veld 1  info
Fluiten: Quint van der Stoel en Lars Nees
 
Meisjes A1 5908   HC Ypenburg MA1    12:45   13:30   Veld 1  info
Fluiten: Charlotte van Leeuwen en Lisa Willemse
Meisjes A2 6089   Leidse Hockey Club Roomburg MA3    15:00   15:30   Veld 1  info
Fluiten: Daan Meder en Sjoerd van Putten
 
Meisjes B1 7958   Mixed Hockeyclub Zoetermeer MB1 45      n.n.b  uit -   info
Meisjes B2 8064   V.M.H.C. CARTOUCHE MB3    14:15   14:45   Veld 3  info
Fluiten: Brit Sneek en Fenna Leemans
Meisjes B3 7296   V.M.H.C. CARTOUCHE MB8    12:45   13:15   Veld 2  info
Fluiten: Lisa Rienks en Nieke van Zanten
 
Meisjes C1 9846   MHC Voorhout MC1 45   10:45   12:15  uit -   info
Meisjes C2 9922   HGC MC6 45   14:15   15:30  uit -   info
Meisjes C3 9764   OMHC MC4 30   13:45   14:45  uit -   info
Meisjes C4 9193   R.G.H.C. Tempo '34 MC4    11:00   11:30   Veld 2  info
Fluiten: Vivian Smulders en Anne Sloot
Meisjes C5 9559   Hockeyclub Barendrecht MC8    10:45   11:15   Veld 3  info
Fluiten: Julie Kleinjan en Kim van Loon
 
Meisjes D1 12074   Goudse MHC MD1    10:45   11:30   Veld 1  info
Fluiten: Bent de Koning en Marijn van Ouwerkerk
Meisjes D2 12149   Hockey Club Rotterdam MD8 30      n.n.b  uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes D3 12113   OMHC MD6 30   10:30   11:30  uit -   info
Meisjes D4 12088   HC Schiedam MD7    12:30   13:00   Veld 3  info
Fluiten: Linde Spits en Kiki Voshaar

6 oktober | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Jongens 3 F1 1713   Dordrechtse Mixed Hockey Club JF2       10:00   Veld 3 C info
 
Jongens 6E2 601   MHV Forcial MIX E1 45      n.n.b  uit -   info
 
Jongens8E1 260   R.H.V. Leonidas J8E3       09:45   Veld 2 AB info
 
Meisjes 3F1 4470   Berkel Rodenrijs MF6 30   10:30   11:30  uit -   info
Meisjes 3F2 4902   HV Westland MF4 30   07:45   08:45  uit -   info
Meisjes 3F3 4007   HC Feijenoord MF1       09:30   Veld 3 A info
 
Meisjes 6E3 2824   HV Victoria ME10 30   08:00   09:00  uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes 6E4 3832   HV Spijkenisse ME7       09:30   Veld 3 B info
 
Meisjes 8E1 2523   Ring Pass Delft M8E3 30   09:00   10:00  uit -   info
Meisjes 8E2 2045   R.H.V. Leonidas M8E4       09:45   Veld 2 CD info