https://www.mobilitycentre.nl/volvo-hockey-clubbonus-pollux-vlaardingen/
 

Wedstrijden quicklinks

Vandaag jarig

Kirsten Briene
Floris Dijkman
Daimy Harms

zat 15 dec - zon 16 dec - zat 5 jan - zon 6 jan - zat 12 jan - zon 13 jan - zat 19 jan - zon 20 jan - zat 26 jan - zon 27 jan - zat 2 feb - zon 3 feb


laat schema zien voor  


Filter mogelijkheden:
thuis / uit / allebei

zaal / veld / allebei

16 december | Zaal

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Dames 1 - zaal 35797   Scoop Delft D1  15:00   15:30 uit
DELFT
RingPass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 2
Dames 1 - zaal 35744   G.H.C. RAPID D1  15:40   16:10 Thuis
 DELFT
RingPass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 2
Dames 2 - zaal 36243   R.H.V. Leonidas D3  16:25   17:00 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Dames 2 - zaal 36025   LOHC D2  17:45   18:20 uit
VLAARDINGEN
Let op: Uittenue mee!   
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Dames 4 - zaal 35947   Groen-Geel D16  15:00   15:30 uit
WASSENAAR
HGC Hockey Dome/ Wim Schellekens hal
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Veld 2
Dames 4 - zaal 36336   MHC Voorhout D2  15:40   16:10 Thuis
 WASSENAAR
HGC Hockey Dome/ Wim Schellekens hal
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Veld 2
Dames Jong 5 - zaal 36344   Groen-Geel D18 15   15:25   16:10 Thuis
 ROTTERDAM
West, Sportcentrum
Spaanseweg 2-4
3028HW ROTTERDAM
hal: Veld 1
Dames Jong 5 - zaal 36342   Hockey Club Rotterdam D6 15   16:05   16:50 Thuis
 ROTTERDAM
West, Sportcentrum
Spaanseweg 2-4
3028HW ROTTERDAM
hal: Veld 1
 
Jongens A1- Zaal 48307   Goudse MHC JA1 35   12:25   13:30 uit
GOUDA
Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 1
Jongens A1- Zaal 48236   HC Capelle JA1 35   13:05   14:10 Thuis
 GOUDA
Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 1
Jongens C2-Zaal 43553   G.H.C. RAPID JC3 21   09:15   10:10 Thuis
 ROTTERDAM
Erasmus Sport Centrum
Kralingse Zoom 91
3063ND ROTTERDAM
hal: Veld 1 (beneden)
Jongens C2-Zaal 43587   Hockeyclub Barendrecht JC3 21   09:55   10:50 uit
ROTTERDAM
Erasmus Sport Centrum
Kralingse Zoom 91
3063ND ROTTERDAM
hal: Veld 1 (beneden)
 
Meisjes A1 - zaal 49355   hdm MA13 30   12:30   13:30 uit
'S-GRAVENHAGE
Zandje, Sporthal 't
Schimmelweg 202
2524XK 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Meisjes A1 - zaal 49514   R.H.V. Leonidas MA2 30   13:10   14:10 uit
'S-GRAVENHAGE
Let op: Uittenue mee!   
Zandje, Sporthal 't
Schimmelweg 202
2524XK 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Meisjes A2 - zaal 49688   HC De Hoeksche Waard MA3 25   13:35   14:30 uit
ROTTERDAM
Wielewaal, Sporthal
Brammertstraat 1
3084RV ROTTERDAM
hal: Veld 1
Meisjes A2 - zaal 49501   R.H.V. Leonidas MA7 25   14:15   15:10 uit
ROTTERDAM
Let op: Uittenue mee!   
Wielewaal, Sporthal
Brammertstraat 1
3084RV ROTTERDAM
hal: Veld 1
Meisjes B1 - zaal 47524   Hockeyclub Barendrecht MB1  11:00   11:30 Thuis
 BARENDRECHT
Driesprong, Sporthal De
Marijkesingel 22
2291BK BARENDRECHT
hal: Veld 1
Meisjes B1 - zaal 47482   Catwijck MB1  11:40   12:10 Thuis
 BARENDRECHT
Driesprong, Sporthal De
Marijkesingel 22
2291BK BARENDRECHT
hal: Veld 1
Meisjes B2 - zaal 46547   HC De IJssel MB12  11:40   12:10 Thuis
 SCHOONHOVEN
Meent, Sporthal De
's-Heerenbergstraat 26
2871WG SCHOONHOVEN
hal: veld 1
Meisjes B2 - zaal 46504   Schoonhovense MHC MB1  12:20   12:50 uit
SCHOONHOVEN
Meent, Sporthal De
's-Heerenbergstraat 26
2871WG SCHOONHOVEN
hal: veld 1
Meisjes B3 - zaal 46546   Berkel Rodenrijs MB5  09:40   10:10 Thuis
 SCHOONHOVEN
Meent, Sporthal De
's-Heerenbergstraat 26
2871WG SCHOONHOVEN
hal: veld 1
Meisjes B3 - zaal 46496   Schoonhovense MHC MB2  10:20   10:50 uit
SCHOONHOVEN
Meent, Sporthal De
's-Heerenbergstraat 26
2871WG SCHOONHOVEN
hal: veld 1
Meisjes C1 - zaal 45534   HC Voorne MC1 30   15:40   16:40 uit
NIEUWERKERK AD IJSSEL
Parkzoom, Sportcentrum
Iersestraat 15
2912TH NIEUWERKERK AD IJSSEL
hal: Veld 1
Meisjes C1 - zaal 45495   HC De IJssel MC1 30   16:20   17:20 uit
NIEUWERKERK AD IJSSEL
Parkzoom, Sportcentrum
Iersestraat 15
2912TH NIEUWERKERK AD IJSSEL
hal: Veld 1
Meisjes C4 - zaal 45431   Klein Zwitserland MC9 10   10:50   11:30 Thuis
 MAASLAND
Hofstede, Sporthal De
Hofsingel 93
3155AL MAASLAND
hal: Veld 1
Meisjes C4 - zaal 45474   MHV Evergreen MC3 10   12:10   12:50 Thuis
 MAASLAND
Hofstede, Sporthal De
Hofsingel 93
3155AL MAASLAND
hal: Veld 1
Meisjes C5 - zaal 43782   R.H.V. Leonidas MC8  14:25   15:00 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Meisjes C5 - zaal 43775   Hockeyclub Barendrecht MC7  15:45   16:20 uit
VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Meisjes D1 - zaal 32487   Hockeyclub Barendrecht MD4 35   09:35   10:40 uit
OOSTVOORNE
Meander, MFC De
Vlinderslag 1-5
3233GX OOSTVOORNE
hal: Veld 1
Meisjes D1 - zaal 32601   MHV Forcial MD1 35   10:15   11:20 uit
OOSTVOORNE
Meander, MFC De
Vlinderslag 1-5
3233GX OOSTVOORNE
hal: Veld 1
Meisjes D2 - zaal 34276   LOHC MD6  12:25   13:00 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Meisjes D2 - zaal 34229   Hockey Club Rotterdam MD9  13:45   14:20 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Meisjes D3 - zaal 33334   HC Ypenburg MD6 15   09:55   10:40 uit
ROTTERDAM
Wilgenring, Sportcomplex
Melanchtonweg 70
3052KV ROTTERDAM
hal: Veld 1
Meisjes D3 - zaal 33435   Hockey Club Rotterdam MD8 15   10:35   11:20 uit
ROTTERDAM
Let op: Uittenue mee!   
Wilgenring, Sportcomplex
Melanchtonweg 70
3052KV ROTTERDAM
hal: Veld 1
Meisjes D4 - zaal 33314   Hockeyclub Schouwen Duiveland MD1 35   11:05   12:10 uit
HELLEVOETSLUIS
Morgenstont, Sporthal De
Forel 4
3225PA HELLEVOETSLUIS
hal: Veld 1
Meisjes D4 - zaal 33433   HC Voorne MD3 35   11:45   12:50 uit
HELLEVOETSLUIS
Morgenstont, Sporthal De
Forel 4
3225PA HELLEVOETSLUIS
hal: Veld 1

16 december | Zaalblock

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
ZAALBLOK 45530   ZAAL Klein Zwitserland MC9 - Evergreen MC3 10   12:00   12:10 Thuis
 MAASLAND
Hofstede, Sporthal De
Hofsingel 93
3155AL MAASLAND
hal: Veld 1
ZAALBLOK 34191   ZAAL Leiden MD6 - Rotterdam MD9  13:35   13:40 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 43779   ZAAL Leonidas MC8 - Barendrecht MC7  15:35   15:40 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 36274   ZAAL Leonidas D3 - Leiden D2  17:35   17:40 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1