Wedstrijden quicklinks

zat 20 jan - zon 21 jan - zat 27 jan - zon 28 jan - zat 3 feb - zon 4 feb - zat 10 feb - zon 11 feb - zat 17 feb - zon 18 feb - ma 19 feb - zat 24 feb


laat schema zien voor  


Filter mogelijkheden:
thuis / uit / allebei

zaal / veld / allebei

3 februari | Zaal

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Zaal Dames 1 35017   HV Westland D1 35   17:10   18:15 uit
GOUDA
Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 2
Zaal Dames 1 35023   OMHC D1 35   18:50   19:55 Thuis
 GOUDA
Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 2
 
Zaal Heren 1 35324   Rijswijksche Hockey Club H1  18:40   19:10 uit
ZOETERMEER
Let op: Uittenue mee!   
Zoetermeer sporthal
van der Hagenstraat 19
2722NT ZOETERMEER
hal: Veld 1
Zaal Heren 1 35325   LOHC H1  20:20   20:50 uit
ZOETERMEER
Let op: Uittenue mee!   
Zoetermeer sporthal
van der Hagenstraat 19
2722NT ZOETERMEER
hal: Veld 1
 
Zaal Meisjes 6E4 42650   OMHC ME10  08:55   09:30 uit
VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Zaal Meisjes 6E4 42718   R.H.V. Leonidas ME11  10:15   10:50 uit
VLAARDINGEN
Let op: Uittenue mee!   
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Zaal meisjes 8E1 44008   D.H.C. Hudito M8E2  10:55   11:30 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Zaal meisjes 8E1 44034   HV Victoria M8E4  12:15   12:50 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Zaal Meisjes 8E2 44453   Ring Pass Delft M8E2  11:00   11:30 uit
DELFT
RingPass hal
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 2
Zaal Meisjes 8E2 44405   OMHC M8E3  11:40   12:10 uit
DELFT
RingPass hal
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 2
Zaal Meisjes 8E3 44787   D.H.C. Hudito M8E3 25   11:15   12:10 Thuis
 BERGSCHENHOEK
Zijde, Sporthal De
De Zijde 1
2662EB BERGSCHENHOEK
hal: Veld 1
Zaal Meisjes 8E3 44855   Hockey Club Rotterdam M8E10 25   11:55   12:50 uit
BERGSCHENHOEK
Let op: Uittenue mee!   
Zijde, Sporthal De
De Zijde 1
2662EB BERGSCHENHOEK
hal: Veld 1
 
Zaal Meisjes C2 47075   HC Schiedam MC2  12:55   13:30 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Zaal Meisjes C2 47889   Hockey Club Rotterdam MC5  14:15   14:50 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Zaal Meisjes C5 46060   R.G.H.C. Tempo '34 MC5 35   11:05   12:10 uit
HELLEVOETSLUIS
Morgenstont, Sporthal De
Forel 4
3225PA HELLEVOETSLUIS
hal: Veld 1
Zaal Meisjes C5 46652   HC Voorne MC4 35   11:45   12:50 uit
HELLEVOETSLUIS
Morgenstont, Sporthal De
Forel 4
3225PA HELLEVOETSLUIS
hal: Veld 1

3 februari | Zaalblock

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
ZAALBLOK 42688   ZAAL Leonidas ME11 - Ommoord ME10  10:05   10:10 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 44074   ZAAL Victoria M8E4 - HUDITO M8E2  12:05   12:10 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 46316   ZAAL Schiedam MC2 - Victoria MC3  14:05   14:10 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1