Wedstrijden quicklinks

Vandaag jarig

Boris-Jan Baars

zon 25 feb - zat 3 mrt - zon 4 mrt - ma 5 mrt - zat 10 mrt - zon 11 mrt - zat 17 mrt - zon 18 mrt - vrij 23 mrt - zat 24 mrt - zon 25 mrt - zat 7 apr


laat schema zien voor  


Filter mogelijkheden:
thuis / uit / allebei

zaal / veld / allebei

10 maart | Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Jongens A1 20787   MHC Voorhout JA1    13:45   14:15   Veld 3  info
Fluiten: Rick Zegers en Micah Hinsenveld
 
Jongens B1 21075   V.M.H.C. CARTOUCHE JB5 40   14:35   16:00  uit -   info
 
Jongens C1 22363   H.C. Derby JC2    12:45   13:30   Veld 1  info
Fluiten: Pepijn Rust en Nigel Dekkers
 
Jongens D1 53246   HV Westland JD1    09:15   10:00   Veld 1  info
Fluiten: Daan Smeets en Ruben Kuperus
Jongens D2 53712   HDS JD3 30   11:15   12:15  uit -   info
 
Meisjes A1 23362   D.H.C. Hudito MA1 30      n.n.b  uit -   info
Meisjes A2 23746   OMHC MA1 30   16:15   17:15  uit -   info
Meisjes A3 24244   Hockey Club Rotterdam MA6 30   13:15   14:15  uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
 
Meisjes B1 24762   Catwijck MB1    14:30   15:15   Veld 1  info
Fluiten: Allard Kuil en Puck Brouwer
Meisjes B2 24942   MHV Evergreen MB1 15   13:15   14:00  uit -   info
 
Meisjes C1 26507   Leidse Hockey Club Roomburg MC1    11:00   11:45   Veld 1  info
Fluiten: Marijn van Ouwerkerk en Guydon Rauf
Meisjes C2 26696   MHV Evergreen MC1 15   09:45   10:30  uit -   info
Meisjes C3 27837   MHV Evergreen MC3    12:15   12:45   Veld 2  info
Fluiten: Saffira Wohler en Livia Backer
Meisjes C4 27844   hdm MC10    12:00   12:30   Veld 3  info
Fluiten: Jessie Graute en Lars Nees
Meisjes C5 28278   HC Voorne MC4    14:00   14:30   Veld 2  info
Fluiten: Marleen van der Laan en Marloe van der Have
 
Meisjes D1 54151   HC Alphen MD2    09:45   10:30   Veld 3  info
Fluiten: Sharda Hinsenveld en Eva van de Weijgaert
Meisjes D2 54456   Hockey Club Rotterdam MD7    10:15   11:00   Veld 2  info
Fluiten: Dirk Rot en Siebe van der Ende
Meisjes D3 54966   Dordrechtse Mixed Hockey Club MD5 45   09:10   10:25  uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes D4 54951   Berkel Rodenrijs MD6 30      n.n.b  uit -   info

10 maart | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
CK-MF1 57697   Hockey Club Rotterdam CK-MF3 30   08:00   09:00  uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
CK-MF2 57706   HV Bleiswijk CK-MF3    08:30   09:00     info
 
CK-MIXF1 57396   Berkel Rodenrijs CK-JF5 30   08:00   09:00  uit -   info
 
Jongens 6E1 56383   Dordrechtse Mixed Hockey Club JE3    09:00   09:30   Veld 2 C info
 
Meisjes 3F1 60294   MHV Evergreen MF1 15   08:15   09:00  uit -   info
 
Meisjes 6E4 59223   HV Westland ME9 30   07:45   08:45  uit -   info
Meisjes 6E5 59168   Dordrechtse Mixed Hockey Club ME6    09:00   09:30   Veld 2 D info
 
Meisjes 8E1 58060   HC De Hoeksche Waard M8E3 30      n.n.b  uit -   info
Meisjes 8E2 58068   HC Alphen M8E3 45      n.n.b  uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes 8E3 58093   MHV Forcial M8E2    09:00   09:30   Veld 2 AB info
 
Mix 3F1 56916   M.H.C. Krimpen MIX F1    09:00   09:30   Veld 3 A info