zat 21 apr - zon 22 apr - zon 29 apr - zat 5 mei - zon 6 mei - zat 12 mei - zon 13 mei - zat 19 mei - zat 26 mei - zon 27 mei - zat 2 jun - zon 3 jun


laat schema zien voor  


Filter mogelijkheden:
thuis / uit / allebei

zaal / veld / allebei

21 april | Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Jongens A1 20789   Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh JA1    14:15   14:45   Veld 1  info
Fluiten: Felix ter Brugge en Alex Holstein
 
Jongens B1 21062   Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs JB2 30   11:00   12:15  uit -   info
 
Jongens C1 22365   Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh JC1    10:30   11:15   Veld 1  info
Fluiten: Perry van Stek en Floris Engelchor
 
Jongens D1 53273   HV Westland JD1 30   14:15   15:30  uit -   info
Jongens D2 53673   HDS JD3    10:15   10:45   Veld 3  info
Fluiten: Jasper Erftemeijer en Koen Kramers
 
Meisjes A1 23356   H.C. Derby MA1 45   14:15   15:45  uit -   info
Meisjes A2 23700   HC De Hoeksche Waard MA2 30   13:00   14:00  uit -   info
Meisjes A3 24413   HC Schiedam MA4 10   12:35   13:15  uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
 
Meisjes B1 24764   V.M.H.C. CARTOUCHE MB2    12:15   13:00   Veld 1  info
Fluiten: Jolie Verschoor en Bent de Koning
Meisjes B2 25018   R.H.V. Leonidas MB3 30   14:00   15:00  uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes B3 26015   Dordrechtse Mixed Hockey Club MB6 45   14:50   16:05  uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
 
Meisjes C1 26509   G.H.C. RAPID MC1    08:45   09:30   Veld 1  info
Fluiten: Jeroen Knoester en Wouter Mooren
Meisjes C2 26837   Ring Pass Delft MC2 30   15:00   16:00  uit -   info
Meisjes C3 27839   Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh MC3    13:45   14:15   Veld 3  info
Fluiten: Joyce de Vos en Brit Sneek
Meisjes C4 27846   Hockeyclub Barendrecht MC7    12:45   13:15   Veld 2  info
Fluiten: Mandy de Krieger en Eline van Rossem
Meisjes C5 28280   Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh MC2    14:30   15:00   Veld 2  info
Fluiten: Djan Beukers en Bastiaan de Goede
 
Meisjes D1 54024   HC Alphen MD2 45   13:15   14:45  uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes D2 54488   Hockey Club Rotterdam MD7 30   16:30   17:45  uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes D3 54838   Dordrechtse Mixed Hockey Club MD5    12:00   12:30   Veld 3  info
Fluiten: Jeroen Koch en Joost Meerhof
Meisjes D4 54878   Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs MD6    11:00   11:30   Veld 2  info
Fluiten: Anton Jacobs en Dolf Jacobs

21 april | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
CK-MF1 57877   Hockey Club Rotterdam CK-MF3  08:30   09:00   VLAARDINGEN info
CK-MF2 57864   HV Bleiswijk CK-MF3  08:00   09:00  SCHIEDAM info
 
CK-MIXF1 57439   Hockey Club Rotterdam CK-JF2  07:45   08:45  BERKEL EN RODENRIJS info
 
Jongens 6E1 56676   Dordrechtse Mixed Hockey Club JE3 45   09:00   10:15  uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
 
Meisjes 6E4 59736   HV Westland ME9    09:00   09:30   Veld 3 B info
Meisjes 6E5 59805   Dordrechtse Mixed Hockey Club ME6 45   09:00   10:15  uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
 
Meisjes 6F1 60902   MHV Evergreen MF1    09:00   09:30   Veld 3 A info
 
Meisjes 8E1 58581   HC De Hoeksche Waard M8E3    09:30   10:00   Veld 2 CD info
Meisjes 8E2 58580   HC Alphen M8E3    09:30   10:00   Veld 2 AB info
Meisjes 8E3 58550   MHV Forcial M8E2 45   09:30   10:45  uit -   info
 
Mix 6F1 57141   M.H.C. Krimpen MIX F1 30   09:00   10:00  uit -   info