zat 26 mei - zon 27 mei - zat 2 jun - zon 3 jun - zat 9 jun - zon 10 jun - zat 16 jun - zon 17 jun


laat schema zien voor  


Filter mogelijkheden:
thuis / uit / allebei

zaal / veld / allebei

2 juni | Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Jongens A1 20790   Catwijck JA1    10:30   11:00   Veld 1  info
Fluiten: Sjoerd Broekmans en Allard Kuil
 
Jongens B1 21099   HGC JB2 45   12:45   14:15  uit -   info
 
Jongens C1 22366   Hockey Club Rotterdam JC6    12:00   12:45   Veld 2  info
Fluiten: Noud Staal en Paul van Putten
 
Jongens D1 53250   Hockey Club Rotterdam JD2    08:30   09:15   Veld 1  info
Fluiten: Siebe van der Ende en Dirk Rot
Jongens D2 53746   MHC Forescate JD4 45   13:30   14:45  uit -   info
 
Meisjes A1 23407   HC Schiedam MA1 10      n.n.b  uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes A2 23869   R.H.V. Leonidas MA4 30   15:45   16:45  uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes A3 24240   OMHC MA2 30   12:00   13:00  uit -   info
 
Meisjes B1 24765   Berkel Rodenrijs MB2    13:45   14:30   Veld 1  info
Fluiten: Lianne de Goede en Britt Verbruggen
Meisjes B2 25156   HC De Hoeksche Waard MB2 30      n.n.b  uit -   info
Meisjes B3 25929   Hockeyclub Barendrecht MB5 30   13:30   14:30  uit -   info
 
Meisjes C1 26510   MHC Forescate MC1    13:00   13:45   Veld 3  info
Fluiten: Eva Zweers en Joukje Cats
Meisjes C2 27028   HDS MC1 30   09:30   10:30  uit -   info
Meisjes C3 27840   HV Westland MC6    11:45   12:15   Veld 3  info
Fluiten: Marloe van der Have en Bob Meijer
Meisjes C4 27847   D.H.C. Hudito MC3    12:30   13:00   Veld 1  info
Fluiten: Britt Beuman en Jessie Graute
Meisjes C5 28281   R.G.H.C. Tempo '34 MC4    14:15   14:45   Veld 2  info
Fluiten: Iris Kortland en Marleen van der Laan
 
Meisjes D1 54105   HGC MD3 45   13:45   15:15  uit -   info
Meisjes D2 54460   Berkel Rodenrijs MD4    08:45   09:30   Veld 2  info
Fluiten: Isabel Kram en Suzannne Nels
Meisjes D3 54840   H.C. Derby MD4    10:45   11:15   Veld 2  info
Fluiten: Marije Ham en Vincent Mares
Meisjes D4 55040   HC Pijnacker MD6 30   12:15   13:15  uit -   info

2 juni | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
CK-MF1 57942   H.C. Derby CK-MF1  08:30   09:00   VLAARDINGENB info
CK-MF2 57916   Mixed Hockeyclub Zoetermeer CK-MF4  07:45   09:00  SCHIEDAM info
 
CK-MIXF1 57451   Berkel Rodenrijs CK-JF5  08:30   09:00   VLAARDINGENA info
 
Jongens 6E1 56791   Mixed Hockeyclub Zoetermeer JE5    09:00   09:30   Veld 3 C info
 
Meisjes 6E4 60117   D.H.C. Hudito ME5 30      n.n.b  uit -   info
Meisjes 6E5 60080   HC Ypenburg ME7    09:00   09:30   Veld 3 D info
 
Meisjes 6F1 61217   H.C. Derby MF1    09:30   10:00   Veld 3 B info
 
Meisjes 8E1 58887   Hockey Club Rotterdam M8E7    10:30   11:00   Veld 3 AB info
Meisjes 8E2 58886   HCRB M8E2    10:30   11:00   Veld 3 CD info
Meisjes 8E3 58847   G.H.C. RAPID M8E1 45   07:45   09:00  uit -   info
 
Mix 6F1 57300   HV Victoria JF2 30   08:15   09:15  uit -   info