zat 19 jan - zon 20 jan - zat 26 jan - zon 27 jan - zat 2 feb - zon 3 feb - zat 9 feb - zon 10 feb - zat 16 feb - zon 17 feb - ma 18 feb - zat 23 feb


laat schema zien voor  


Filter mogelijkheden:
thuis / uit / allebei

zaal / veld / allebei

20 januari | Zaal

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Dames 1 - zaal 35706   HC Voorne D1 30   15:10   16:10 uit
BLEISWIJK
Rijneveen, Sporthal
Rembrandtlaan 40
2665XG BLEISWIJK
hal: Veld 1
Dames 1 - zaal 35743   HV Bleiswijk D1 30   15:50   16:50 Thuis
 BLEISWIJK
Rijneveen, Sporthal
Rembrandtlaan 40
2665XG BLEISWIJK
hal: Veld 1
Dames 4 - zaal 36339   HC Feijenoord D2  16:25   17:00 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Dames 4 - zaal 36338   L.S.C. ALECTO D10  17:45   18:20 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Dames Jong 5 - zaal 36367   G.H.C. RAPID D3 45   12:45   14:00 uit
GORINCHEM
Hoefslag, Sporthal De
Hoefslag 9a
4205NK GORINCHEM
hal: Veld 1
Dames Jong 5 - zaal 36345   R.G.H.C. Tempo '34 D3 45   13:25   14:40 Thuis
 GORINCHEM
Hoefslag, Sporthal De
Hoefslag 9a
4205NK GORINCHEM
hal: Veld 1
 
Heren A - zaal 32061   L.S.C. ALECTO HC 25   13:15   14:10 Thuis
 BERKEL EN RODENRIJS
Oostmeer, Sporthal de
Het Hoge Land 19
2652EA BERKEL EN RODENRIJS
hal: Veld 1
Heren A - zaal 32062   V.M.H.C. CARTOUCHE HC 25   13:55   14:50 uit
BERKEL EN RODENRIJS
Oostmeer, Sporthal de
Het Hoge Land 19
2652EA BERKEL EN RODENRIJS
hal: Veld 2
 
Jongens C1-Zaal 43684   HC Schiedam JC2 45   12:25   13:40 uit
WASSENAAR
Let op: Uittenue mee!   
Schulpwei, Sporthal De
Dr. Mansveltkade 1
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1
Jongens C1-Zaal 43680   Klein Zwitserland JC5 45   13:05   14:20 uit
WASSENAAR
Schulpwei, Sporthal De
Dr. Mansveltkade 1
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1
 
Meisjes A1 - zaal 49148   Goudse MHC MA1 15   12:45   13:30 Thuis
 ROTTERDAM
West, Sportcentrum
Spaanseweg 2-4
3028HW ROTTERDAM
hal: Veld 1
Meisjes A1 - zaal 49898   MHV Forcial MA1 15   14:05   14:50 Thuis
 ROTTERDAM
West, Sportcentrum
Spaanseweg 2-4
3028HW ROTTERDAM
hal: Veld 1
Meisjes C2 - zaal 44712   R.H.V. Leonidas MC4  15:05   15:40 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Meisjes C2 - zaal 44755   MHV Forcial MC1  15:45   16:20 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Meisjes C4 - zaal 44700   R.G.H.C. Tempo '34 MC3 35   13:05   14:10 Thuis
 GOUDA
Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 1
Meisjes C4 - zaal 44743   Goudse MHC MC4 35   13:45   14:50 Thuis
 GOUDA
Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 1
Meisjes C5 - zaal 43832   G.H.C. RAPID MC5 30   11:10   12:10 uit
DORDRECHT
Deetos Snel Hal
Vorrinklaan 202
3317KZ DORDRECHT
hal: Veld 2
Meisjes C5 - zaal 43828   Dordrechtse Mixed Hockey Club MC6 30   11:50   12:50 uit
DORDRECHT
Let op: Uittenue mee!   
Deetos Snel Hal
Vorrinklaan 202
3317KZ DORDRECHT
hal: Veld 2
Meisjes D1 - zaal 33815   HC Voorne MD2  12:25   13:00 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Meisjes D1 - zaal 33862   MHV Forcial MD1  13:45   14:20 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1

20 januari | Zaalblock

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
ZAALBLOK 33776   ZAAL Forcial MD1 - Voorne MD2  13:35   13:40 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 49622   ZAAL Gouda MA1 - Forcial MA1 15   13:55   14:10 Thuis
 ROTTERDAM
West, Sportcentrum
Spaanseweg 2-4
3028HW ROTTERDAM
hal: Veld 1
ZAALBLOK 44663   ZAAL Leonidas MC4 - Forcial MC1  14:55   15:00 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 36549   ZAAL Feijenoord D2 - Alecto D10  17:35   17:40 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1