zon 23 jun - vrij 28 jun - zat 6 jul - zon 18 aug - zat 24 aug - zon 25 aug - di 27 aug - zat 31 aug - zon 1 sep - woe 4 sep


laat schema zien voor  


Filter mogelijkheden:
thuis / uit / allebei

zaal / veld / allebei

10 februari | Senioren

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
Heren 1    H.C. Derby H1       14:45   Veld 1  info
Bondsscheidsrechters Johan Bergwerff en Rikkert Fuss

10 februari | Zaal

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
Dames 2 - zaal 36240   D.H.C. Hudito D3  1   6 Thuis
 ZOETERMEER
Zoetermeer Hockey Dome
van der Hagenstraat 19
2722NT ZOETERMEER
hal: Veld 2
Dames 2 - zaal 36241   Mixed Hockeyclub Zoetermeer D2  1   8 Thuis
 ZOETERMEER
Zoetermeer Hockey Dome
van der Hagenstraat 19
2722NT ZOETERMEER
hal: Veld 2
Dames Jong 5 - zaal 36469   Groen-Geel D18  7   0 uit
WASSENAAR
HGC Hockey Dome/ Wim Schellekens hal
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Royal Campen-veld
Dames Jong 5 - zaal 35910   MHV Forcial D1  3   0 uit
WASSENAAR
HGC Hockey Dome/ Wim Schellekens hal
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Royal Campen-veld
 
Heren A - zaal 32077   OMHC HT 25   5   0 uit
BERKEL EN RODENRIJS
Oostmeer, Sporthal de
Het Hoge Land 19
2652EA BERKEL EN RODENRIJS
hal: Veld 1
Heren A - zaal 32076   L.S.C. ALECTO HC 25   4   1 uit
BERKEL EN RODENRIJS
Oostmeer, Sporthal de
Het Hoge Land 19
2652EA BERKEL EN RODENRIJS
hal: Veld 1
 
Meisjes A2 - zaal 48903   Goudse MHC MA4  4   3 uit
SLIEDRECHT
Lockhorst, Sporthal De
Sportlaan 1
3364AT SLIEDRECHT
hal: Veld 1
Meisjes A2 - zaal 49424   Dordrechtse Mixed Hockey Club MA3  0   4 uit
SLIEDRECHT
Lockhorst, Sporthal De
Sportlaan 1
3364AT SLIEDRECHT
hal: Veld 1
Meisjes C1 - zaal 44855   Hockey Club Rotterdam MC4 25   1   2 Thuis
 BERGSCHENHOEK
Zijde, Sporthal De
De Zijde 1
2662EB BERGSCHENHOEK
hal: Veld 1
Meisjes C1 - zaal 44812   HC Voorne MC1 25   2   1 Thuis
 BERGSCHENHOEK
Zijde, Sporthal De
De Zijde 1
2662EB BERGSCHENHOEK
hal: Veld 1
Meisjes C2 - zaal 44153   Hockeyclub Schouwen Duiveland MC1  3   2 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Meisjes C2 - zaal 44215   HC Schiedam MC3  2   3 uit
VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Meisjes C3 - zaal 44042   HC Schiedam MC4  1   1 uit
SCHIEDAM
Willem-Alexander hal
Zoomweg 2
3123EP SCHIEDAM
hal: Veld 1
Meisjes C3 - zaal 44016   HCGO MC1  2   2 Thuis
 SCHIEDAM
Willem-Alexander hal
Zoomweg 2
3123EP SCHIEDAM
hal: Veld 1
Meisjes C4 - zaal 43911   R.G.H.C. Tempo '34 MC3 20   3   1 uit
RHOON
Rhoon, Sporthal
Stationsstraat 1A
3161GH RHOON
hal: Veld 1
Meisjes C4 - zaal 43959   Mixed Hockeyclub Zoetermeer MC10 20   1   1 uit
RHOON
Rhoon, Sporthal
Stationsstraat 1A
3161GH RHOON
hal: Veld 1
Meisjes D2 - zaal 32922   Ring Pass Delft MD6 30   0   5 uit
'S-GRAVENHAGE
Zandje, Sporthal 't
Schimmelweg 202
2524XK 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Meisjes D2 - zaal 33020   hdm MD6 30   3   4 uit
'S-GRAVENHAGE
Zandje, Sporthal 't
Schimmelweg 202
2524XK 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Meisjes D3 - zaal 33888   Berkel Rodenrijs MD5  5   0 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Meisjes D3 - zaal 33935   Hockey Club Rotterdam MD8  2   0 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Meisjes D4 - zaal 34037   Hockeyclub Barendrecht MD6 21   1   3 uit
ROTTERDAM
Erasmus Sport Centrum
Kralingse Zoom 91
3063ND ROTTERDAM
hal: Veld 1 (beneden)
Meisjes D4 - zaal 34122   Hockeyclub Schouwen Duiveland MD1 21   2   9 Thuis
 ROTTERDAM
Erasmus Sport Centrum
Kralingse Zoom 91
3063ND ROTTERDAM
hal: Veld 1 (beneden)

10 februari | Zaalblock

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
ZAALBLOK 33990   ZAAL Berkel-Rodenrijs MD5 - Rotterdam MD8  13:35   13:40 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 44175   ZAAL HSD MC1 - Schiedam MC3  15:35   15:40 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1