zat 19 jan - zon 20 jan - zat 26 jan - zon 27 jan - zat 2 feb - zon 3 feb - zat 9 feb - zon 10 feb - zat 16 feb - zon 17 feb - ma 18 feb - zat 23 feb


laat schema zien voor  


Filter mogelijkheden:
thuis / uit / allebei

zaal / veld / allebei

17 februari | Zaal

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Dames 2 - zaal 36217   Mixed Hockeyclub Zoetermeer D2 30   13:10   14:10 uit
RIJSWIJK ZH
Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 1
Dames 2 - zaal 36055   Rijswijksche Hockey Club D2 30   13:50   14:50 uit
RIJSWIJK ZH
Let op: Uittenue mee!   
Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 1
Dames A - zaal 32280   HC De IJssel DA  14:20   14:50 uit
DELFT
RingPass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 3
Dames A - zaal 32275   Schoonhovense MHC DA  15:40   16:10 Thuis
 DELFT
RingPass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 3
 
Jongens B1- Zaal 45715   HDS JB4  13:40   14:10 uit
BARENDRECHT
Bongerd, Sporthal de
Dierensteinweg 6
2991XJ BARENDRECHT
hal: Veld 1
Jongens B1- Zaal 45718   Hockeyclub Barendrecht JB3  14:20   14:50 Thuis
 BARENDRECHT
Bongerd, Sporthal de
Dierensteinweg 6
2991XJ BARENDRECHT
hal: Veld 1
Jongens C1-Zaal 43424   HGC JC4  11:00   11:30 Thuis
 WASSENAAR
HGC Hockey Dome/ Wim Schellekens hal
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Veld 2
Jongens C1-Zaal 43407   HC Schiedam JC2  11:40   12:10 Thuis
 WASSENAAR
HGC Hockey Dome/ Wim Schellekens hal
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Veld 2
Jongens C2-Zaal 43682   HC Delfshaven JC1 25   15:15   16:10 uit
HEINENOORD
Let op: Uittenue mee!   
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
Jongens C2-Zaal 43671   HC De Hoeksche Waard JC2 25   15:55   16:50 uit
HEINENOORD
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
 
Meisjes A1 - zaal 49600   Goudse MHC MA1 35   12:25   13:30 uit
GOUDA
Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 1
Meisjes A1 - zaal 49037   HV Victoria MA2 35   13:05   14:10 Thuis
 GOUDA
Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 1
Meisjes A2 - zaal 50032   HC Schiedam MA4 15   12:45   13:30 Thuis
 ROTTERDAM
West, Sportcentrum
Spaanseweg 2-4
3028HW ROTTERDAM
hal: Veld 1
Meisjes A2 - zaal 49951   HC Waddinxveen MA1 15   14:05   14:50 Thuis
 ROTTERDAM
West, Sportcentrum
Spaanseweg 2-4
3028HW ROTTERDAM
hal: Veld 1
Meisjes B1 - zaal 47243   Mixed Hockeyclub Zoetermeer MB2 15   10:45   11:30 uit
ROTTERDAM
West, Sportcentrum
Spaanseweg 2-4
3028HW ROTTERDAM
hal: Veld 1
Meisjes B1 - zaal 47324   Catwijck MB1 15   12:05   12:50 uit
ROTTERDAM
West, Sportcentrum
Spaanseweg 2-4
3028HW ROTTERDAM
hal: Veld 1
Meisjes B3 - zaal 47919   Rijswijksche Hockey Club MB5 22   11:15   12:10 uit
DELFGAUW
Let op: Uittenue mee!   
Emerald, sporthal
Florijnstraat 1
2645HH DELFGAUW
hal: Veld 1
Meisjes B3 - zaal 47876   HC Pijnacker MB7 22   11:55   12:50 uit
DELFGAUW
Emerald, sporthal
Florijnstraat 1
2645HH DELFGAUW
hal: Veld 1
Meisjes C4 - zaal 44455   Klein Zwitserland MC9 45   11:45   13:00 uit
WASSENAAR
Schulpwei, Sporthal De
Dr. Mansveltkade 1
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1
Meisjes C4 - zaal 44399   Schoonhovense MHC MC2 45   12:25   13:40 Thuis
 WASSENAAR
Schulpwei, Sporthal De
Dr. Mansveltkade 1
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1
Meisjes D1 - zaal 32920   R.G.H.C. Tempo '34 MD2 25   11:30   12:25 uit
SPIJKENISSE
Akkers, Sporthal De
Lenteakker 5
3206TB SPIJKENISSE
hal: Veld 1
Meisjes D1 - zaal 33005   HV Spijkenisse MD3 25   12:10   13:05 uit
SPIJKENISSE
Akkers, Sporthal De
Lenteakker 5
3206TB SPIJKENISSE
hal: Veld 1
Meisjes D3 - zaal 33706   HV Spijkenisse MD2 22   09:15   10:10 uit
DELFGAUW
Emerald, sporthal
Florijnstraat 1
2645HH DELFGAUW
hal: Veld 1
Meisjes D3 - zaal 33618   HC Pijnacker MD3 22   09:55   10:50 uit
DELFGAUW
Emerald, sporthal
Florijnstraat 1
2645HH DELFGAUW
hal: Veld 1
Meisjes D4 - zaal 32870   R.G.H.C. Tempo '34 MD3 20   08:40   09:30 uit
RHOON
Rhoon, Sporthal
Stationsstraat 1A
3161GH RHOON
hal: Veld 1
Meisjes D4 - zaal 32759   HC Schiedam MD5 20   09:20   10:10 Thuis
 RHOON
Rhoon, Sporthal
Stationsstraat 1A
3161GH RHOON
hal: Veld 1

17 februari | Zaalblock

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
ZAALBLOK 47282   ZAAL Catwijck MB1 - Zoetermeer MB2 15   11:55   12:10 Thuis
 ROTTERDAM
West, Sportcentrum
Spaanseweg 2-4
3028HW ROTTERDAM
hal: Veld 1
ZAALBLOK 49957   ZAAL Schiedam MA4 - Waddinxveen MA1 15   13:55   14:10 Thuis
 ROTTERDAM
West, Sportcentrum
Spaanseweg 2-4
3028HW ROTTERDAM
hal: Veld 1