zon 23 jun - vrij 28 jun - zat 6 jul - zon 18 aug - zat 24 aug - zon 25 aug - di 27 aug - zat 31 aug - zon 1 sep - woe 4 sep


laat schema zien voor  


Filter mogelijkheden:
thuis / uit / allebei

zaal / veld / allebei

2 februari | Zaal

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
Heren 1 - zaal 30723   HC Alphen H1  6   6 uit
ZOETERMEER
Zoetermeer Hockey Dome
van der Hagenstraat 19
2722NT ZOETERMEER
hal: Veld 1
Heren 1 - zaal 30712   Mixed Hockeyclub Zoetermeer H1  2   8 uit
ZOETERMEER
Zoetermeer Hockey Dome
van der Hagenstraat 19
2722NT ZOETERMEER
hal: Veld 1
 
Jongens 8E1 - zaal 39504   R.H.V. Leonidas J8E1  13:55   14:25 uit
SLIEDRECHT
Lockhorst, Sporthal De
Sportlaan 1
3364AT SLIEDRECHT
hal: Veld 1
Jongens 8E1 - zaal 39716   Dordrechtse Mixed Hockey Club J8E1  14:35   15:05 uit
SLIEDRECHT
Lockhorst, Sporthal De
Sportlaan 1
3364AT SLIEDRECHT
hal: Veld 1
 
Jongens C1-Zaal 43118   hdm JC6  5   1 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Jongens C1-Zaal 43135   Hockey Club Rotterdam JC6  7   3 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Jongens C2-Zaal 43326   HCGO JC1  9   1 uit
OUDE-TONGE
Grutterswei, sc De
Wilhelminastraat 14
3255BR OUDE-TONGE
hal: Veld 1
Jongens C2-Zaal 43294   G.H.C. RAPID JC3  6   3 uit
OUDE-TONGE
Grutterswei, sc De
Wilhelminastraat 14
3255BR OUDE-TONGE
hal: Veld 1
 
Meisjes 6E3 - zaal 39638   HC De Hoeksche Waard ME5  08:55   09:30 uit
VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Meisjes 6E3 - zaal 39741   M.H.C. Krimpen ME2  10:15   10:50 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Meisjes 6E4 - zaal 41499   HC Schiedam ME7  10:10   10:40 uit
OUDE-TONGE
Grutterswei, sc De
Wilhelminastraat 14
3255BR OUDE-TONGE
hal: Veld 1
Meisjes 6E4 - zaal 41622   HCGO ME2  10:50   11:20 uit
OUDE-TONGE
Grutterswei, sc De
Wilhelminastraat 14
3255BR OUDE-TONGE
hal: Veld 1
Meisjes 8E2 - zaal 39897   HV Victoria M8E3 25   15:15   16:10 uit
BARENDRECHT
Waterpoort, Sporthal de
Middeldijkerplein 9
2993DL BARENDRECHT
hal: Veld 1
Meisjes 8E2 - zaal 40120   Hockeyclub Barendrecht M8E3 25   15:55   16:50 uit
BARENDRECHT
Waterpoort, Sporthal de
Middeldijkerplein 9
2993DL BARENDRECHT
hal: Veld 1
 
Meisjes B2 - zaal 47177   M.H.C. Krimpen MB1  3   2 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Meisjes B2 - zaal 47135   Schoonhovense MHC MB1  2   2 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Meisjes C1 - zaal 44081   HC De Hoeksche Waard MC1  0   2 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Meisjes C1 - zaal 44124   Dordrechtse Mixed Hockey Club MC1  0   1 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1

2 februari | Zaalblock

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
ZAALBLOK 39528   ZAAL Hoeksche Waard ME5 - Krimpen ME2  10:05   10:10 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 44031   ZAAL Hoeksche Waard MC1 - Dordrecht MC1  12:05   12:10 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 43098   ZAAL hdm JC6 - Rotterdam JC6  14:05   14:10 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 47092   ZAAL Schoonhoven MB1 - Krimpen MB1  16:05   16:10 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1