zat 19 jan - zon 20 jan - zat 26 jan - zon 27 jan - zat 2 feb - zon 3 feb - zat 9 feb - zon 10 feb - zat 16 feb - zon 17 feb - ma 18 feb - zat 23 feb


laat schema zien voor  


Filter mogelijkheden:
thuis / uit / allebei

zaal / veld / allebei

3 februari | Zaal

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Dames 1 - zaal 35741   HC Voorne D1  12:25   13:00 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Dames 1 - zaal 35742   Dopie D1  13:45   14:20 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Dames 2 - zaal 36242   V.M.H.C. CARTOUCHE D2  16:25   17:00 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Dames 2 - zaal 36239   Rijswijksche Hockey Club D2  17:45   18:20 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Dames A - zaal 32274   Berkel Rodenrijs DB  15:00   15:30 Thuis
 DELFT
RingPass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 3
Dames A - zaal 32284   OMHC DA  16:20   16:50 uit
DELFT
RingPass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 3
Dames Jong 5 - zaal 36343   G.H.C. RAPID D3  14:25   15:00 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Dames Jong 5 - zaal 36341   HDS D3  15:45   16:20 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
 
Heren A - zaal 32074   OMHC HT 25   12:35   13:30 Thuis
 BERKEL EN RODENRIJS
Oostmeer, Sporthal de
Het Hoge Land 19
2652EA BERKEL EN RODENRIJS
hal: Veld 2
Heren A - zaal 32073   HC Pijnacker HB 25   13:55   14:50 Thuis
 BERKEL EN RODENRIJS
Oostmeer, Sporthal de
Het Hoge Land 19
2652EA BERKEL EN RODENRIJS
hal: Veld 2
 
Jongens A1- Zaal 48544   G.H.C. RAPID JA1 45   12:45   14:00 uit
GORINCHEM
Hoefslag, Sporthal De
Hoefslag 9a
4205NK GORINCHEM
hal: Veld 1
Jongens A1- Zaal 48722   HV Westland JA1 45   13:25   14:40 Thuis
 GORINCHEM
Hoefslag, Sporthal De
Hoefslag 9a
4205NK GORINCHEM
hal: Veld 1
 
Meisjes A2 - zaal 48990   HC De Hoeksche Waard MA3 25   12:35   13:30 Thuis
 HEINENOORD
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
Meisjes A2 - zaal 49086   Goudse MHC MA4 25   13:15   14:10 Thuis
 HEINENOORD
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
Meisjes B1 - zaal 48105   OMHC MB1 40   11:30   12:40 uit
'S-GRAVENHAGE
Houtrust, Sporthal
Laan van Poot 22
2566EC 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Meisjes B1 - zaal 48155   Craeyenhout MB2 40   12:10   13:20 uit
'S-GRAVENHAGE
Houtrust, Sporthal
Laan van Poot 22
2566EC 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Meisjes B3 - zaal 48179   HV Westland MB5 20   14:40   15:30 uit
HONSELERSDIJK
Sosef sporthal
Strijphorst 2
2675WN HONSELERSDIJK
hal: Veld 1
Meisjes B3 - zaal 48100   Rijswijksche Hockey Club MB5 20   15:20   16:10 Thuis
 HONSELERSDIJK
Sosef sporthal
Strijphorst 2
2675WN HONSELERSDIJK
hal: Veld 1
Meisjes C2 - zaal 43889   R.H.V. Leonidas MC4 25   10:35   11:30 uit
ROTTERDAM
Let op: Uittenue mee!   
Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 1
Meisjes C2 - zaal 43960   Hockeyclub Schouwen Duiveland MC1 25   11:15   12:10 uit
ROTTERDAM
Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 1
Meisjes D3 - zaal 32862   Berkel Rodenrijs MD5 25   08:35   09:30 uit
BERKEL EN RODENRIJS
Oostmeer, Sporthal de
Het Hoge Land 19
2652EA BERKEL EN RODENRIJS
hal: Veld 1
Meisjes D3 - zaal 32760   HC Pijnacker MD3 25   09:15   10:10 Thuis
 BERKEL EN RODENRIJS
Oostmeer, Sporthal de
Het Hoge Land 19
2652EA BERKEL EN RODENRIJS
hal: Veld 1

3 februari | Zaalblock

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
ZAALBLOK 35705   ZAAL Voorne D1 - Dopie D1  13:35   13:40 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 32075   ZAAL Ommoord HT - Pijnacker HB 25   13:45   14:10 Thuis
 BERKEL EN RODENRIJS
Oostmeer, Sporthal de
Het Hoge Land 19
2652EA BERKEL EN RODENRIJS
hal: Veld 2
ZAALBLOK 36365   ZAAL Rapid D3 - HDS D3  15:35   15:40 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 32279   ZAAL IJssel DA - Ommoord DA  16:10   16:10 Thuis
 DELFT
RingPass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 3
ZAALBLOK 36269   ZAAL Cartouche D2 - Rijswijk D2  17:35   17:40 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1