zon 23 jun - vrij 28 jun - zat 6 jul - zon 18 aug - zat 24 aug - zon 25 aug - di 27 aug - zat 31 aug - zon 1 sep - woe 4 sep


laat schema zien voor  


Filter mogelijkheden:
thuis / uit / allebei

zaal / veld / allebei

9 februari | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
Jongens 3 F1 51104   VMHC Pollux MF3  13:00   13:00   ROTTERDAM info
Jongens 3 F1 51108   HV Spijkenisse MF2  13:30   14:00  ROTTERDAM info
 
Meisjes 3F1 51031   Rijswijksche Hockey Club MF2  12:00   13:00  ROTTERDAM info
Meisjes 3F1 51049   HC Ypenburg MF4  13:30   14:00   ROTTERDAM info
Meisjes 3F2 51106   OMHC MF5  12:30   13:00   ROTTERDAM info
Meisjes 3F2 51107   Goudse MHC MIX F3  13:30   14:00   ROTTERDAM info
Meisjes 3F3 51104   VMHC Pollux JF1  13:00   13:00  ROTTERDAM info
Meisjes 3F3 51109   OMHC MF5  13:00   14:00  ROTTERDAM info

9 februari | Zaal

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
Jongens 6E2 - zaal 37300   HV Bleiswijk JE1  08:55   09:30 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Jongens 6E2 - zaal 37409   OMHC JE5  10:15   10:50 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
 
Jongens A1- Zaal 48422   HC Capelle JA1 20   4   1 uit
HONSELERSDIJK
Sosef sporthal
Strijphorst 2
2675WN HONSELERSDIJK
hal: Veld 1
Jongens A1- Zaal 48453   HV Westland JA1 20   2   7 uit
HONSELERSDIJK
Sosef sporthal
Strijphorst 2
2675WN HONSELERSDIJK
hal: Veld 1
Jongens B1- Zaal 45696   Mixed Hockeyclub Zoetermeer JB3  1   9 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Jongens B1- Zaal 45694   LOHC JB5  1   5 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
 
Meisjes 6E3 - zaal 37446   Hockeyclub Schouwen Duiveland ME2 35   13:05   14:10 Thuis
 HELLEVOETSLUIS
Morgenstont, Sporthal De
Forel 4
3225PA HELLEVOETSLUIS
hal: Veld 1
Meisjes 6E3 - zaal 37342   HC Voorne ME6 35   13:45   14:50 uit
HELLEVOETSLUIS
Morgenstont, Sporthal De
Forel 4
3225PA HELLEVOETSLUIS
hal: Veld 1
Meisjes 6E4 - zaal 37684   Hockeyclub Schouwen Duiveland ME1  09:30   10:00 uit
ZIERIKZEE
Laco Schouwen-Duiveland Sportcentrum
Lange Blokweg 27A
4301NW ZIERIKZEE
hal: Veld 1
Meisjes 6E4 - zaal 37571   HCGO ME2  10:10   10:40 Thuis
 ZIERIKZEE
Laco Schouwen-Duiveland Sportcentrum
Lange Blokweg 27A
4301NW ZIERIKZEE
hal: Veld 1
Meisjes 8E1 - zaal 40017   MHV Forcial M8E1  10:55   11:30 uit
VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Meisjes 8E1 - zaal 40110   Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh M8E1  12:15   12:50 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Meisjes 8E2 - zaal 38682   Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs M8E3 25   14:05   15:00 uit
BERKEL EN RODENRIJS
Oostmeer, Sporthal de
Het Hoge Land 19
2652EA BERKEL EN RODENRIJS
hal: Veld 2
Meisjes 8E2 - zaal 38575   OMHC M8E3 25   14:45   15:40 Thuis
 BERKEL EN RODENRIJS
Oostmeer, Sporthal de
Het Hoge Land 19
2652EA BERKEL EN RODENRIJS
hal: Veld 2
 
Meisjes A1 - zaal 49679   hdm MA13 25   2   0 Thuis
 HEINENOORD
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
Meisjes A1 - zaal 49759   HC De Hoeksche Waard MA1 25   4   4 Thuis
 HEINENOORD
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
Meisjes B1 - zaal 47855   HC Pijnacker MB1  2   10 uit
DELFT
RingPass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 1
Meisjes B1 - zaal 47944   OMHC MB1  0   5 Thuis
 DELFT
RingPass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 1

9 februari | Zaalblock

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
ZAALBLOK 37514   ZAAL Ommoord JE5 - Bleiswijk JE1  10:05   10:10 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 39907   ZAAL Forcial M8E1 - Souburgh M8E1  12:05   12:10 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 45692   ZAAL Zoetermeer JB3 - Leiden JB5  14:05   14:10 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1