https://www.mobilitycentre.nl/volvo-hockey-clubbonus-pollux-vlaardingen/
 

Wedstrijden quicklinks

Vandaag jarig

Fleur van Dongen

woe 22 mei - zat 25 mei - zon 26 mei - zat 1 jun - zon 2 jun - ma 3 jun - zat 15 jun


laat schema zien voor  


Filter mogelijkheden:
thuis / uit / allebei

zaal / veld / allebei

25 mei | Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Jongens A1 19313   HV Westland JA1    14:30   15:30   Veld 1  info
Fluiten: Allard Kuil en Lars van der Zwan
 
Jongens B1 20016   HDS JB4 30   14:15   15:30  uit -   info
 
Jongens C1 52584   MHV Forcial JC1    10:45   11:30   Veld 1  info
Fluiten: Justus ter Brugge en Jenno van den Burg
 
Meisjes A1 21967   HC Schiedam MA1 10   13:20   14:15  uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes A2 21912   HC Pijnacker MA4    14:00   14:30   Veld 2  info
Fluiten: Britt Beuman en Livia Backer
 
Meisjes B1 23787   OMHC MB1    12:45   13:30   Veld 1  info
Fluiten: Puck Brouwer en Fleur Brouwer
Meisjes B3 23792   V.M.H.C. CARTOUCHE MB6 40   14:50   16:00  uit -   info
 
Meisjes C1 53991   HC Ypenburg MC2    08:45   09:30   Veld 1  info
Fluiten: Caroline Oosterhof en Tessa Plantinga
Meisjes C2 54166   HV Spijkenisse MC2 30   09:30   10:30  uit -   info
Meisjes C3 54405   HCGO MC1    12:15   12:45   Veld 2  info
Fluiten: Anna von Henning en Nicky Dubbeling
Meisjes C4 54805   Hockeyclub Barendrecht MC7 30   09:45   10:45  uit -   info
Meisjes C5 54815   R.G.H.C. Tempo '34 MC3    10:45   11:15   Veld 2  info
Fluiten: Melle De Koning en Olivier van Reeuwijk
 
Meisjes D1 56003   Hockeyclub Barendrecht MD4 30   07:15   08:30  uit -   info
Meisjes D2 55373   HCGO MD1    08:45   09:30   Veld 2  info
Fluiten: Dana Warth en Puck Stobbe
Meisjes D3 55478   Hockey Club Rotterdam MD7 30   13:30   14:30  uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes D4 56008   Hockeyclub Barendrecht MD5 30   08:00   09:00  uit -   info

25 mei | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Jongens 3 F1 61718   OMHC MF5 30   09:45   10:15  uit -   info
 
Jongens 6E2 57100   HC Pijnacker JE5    10:00   10:30   Veld 3 B info
 
Jongens 8E1 56519   G.H.C. RAPID J8E1    11:15   11:45   Veld 3 CD info
 
Meisjes 3F1 61424   Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs MF6 30   08:00   09:00  uit -   info
Meisjes 3F2 61140   R.H.V. Leonidas MF3    09:00   09:30   Veld 3 B info
 
Meisjes 6E3 60520   HC Schiedam ME7 10   09:20   10:00  uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes 6E4 59698   HC Schiedam ME6    10:00   10:30   Veld 3 A info
 
Meisjes 8E1 58487   Ring Pass Delft M8E2    11:30   12:00   Veld 3 AB info
Meisjes 8E2 58557   Schoonhovense MHC M8E1 45   08:15   09:30  uit -   info