zat 16 feb - zon 17 feb - ma 18 feb - zat 23 feb - zon 3 mrt - di 5 mrt - zat 9 mrt - zon 10 mrt - ma 11 mrt - vrij 15 mrt - zat 16 mrt - zon 17 mrt


laat schema zien voor  


Filter mogelijkheden:
thuis / uit / allebei

zaal / veld / allebei

12 januari | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
Jongens 3 F1 51086   OMHC MF5  11:00   11:00   GOUDA info
Jongens 3 F1 51090   VMHC Pollux MF3  11:30   12:00  GOUDA info
 
Meisjes 3F1 50906   Goudse MHC MIX F2  10:00   11:00  GOUDA info
Meisjes 3F1 50941   Rijswijksche Hockey Club MF2  11:30   12:00   GOUDA info
Meisjes 3F2 51088   HV Spijkenisse MF2  10:30   11:00   GOUDA info
Meisjes 3F2 51091   OMHC MF5  11:00   12:00  GOUDA info
Meisjes 3F3 51087   Goudse MHC MIX F3  10:00   11:00  GOUDA info
Meisjes 3F3 51090   VMHC Pollux JF1  11:30   12:00   GOUDA info

12 januari | Zaal

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
Jongens 6E2 - zaal 39264   HC Feijenoord JE2 25   08:05   09:00 Thuis
 ROTTERDAM
Topsportcentrum Rotterdam
Van Zandvlietplein 20
3077AA ROTTERDAM
hal: BSH2
Jongens 6E2 - zaal 39370   HV Bleiswijk JE1 25   08:45   09:40 uit
ROTTERDAM
Topsportcentrum Rotterdam
Van Zandvlietplein 20
3077AA ROTTERDAM
hal: BSH2
Jongens 8E1 - zaal 41141   Hockeyclub Barendrecht J8E1 25   12:35   13:30 uit
BARENDRECHT
Waterpoort, Sporthal de
Middeldijkerplein 9
2993DL BARENDRECHT
hal: Veld 1
Jongens 8E1 - zaal 41356   R.H.V. Leonidas J8E1 25   13:15   14:10 Thuis
 BARENDRECHT
Waterpoort, Sporthal de
Middeldijkerplein 9
2993DL BARENDRECHT
hal: Veld 1
 
Jongens B1- Zaal 45739   Hockeyclub Barendrecht JB3  0   7 uit
OEGSTGEEST
Leiden Hockey Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 2
Jongens B1- Zaal 45744   Klein Zwitserland JB5  1   7 uit
OEGSTGEEST
Leiden Hockey Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 2
Jongens C1-Zaal 43329   HGC JC4  3   4 uit
WASSENAAR
HGC Hockey Dome/ Wim Schellekens hal
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Veld 2
Jongens C1-Zaal 43306   V.M.H.C. CARTOUCHE JC6  5   3 uit
WASSENAAR
HGC Hockey Dome/ Wim Schellekens hal
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Veld 2
Jongens C2-Zaal 43111   R.H.V. Leonidas JC4  0   3 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Jongens C2-Zaal 43128   Hockeyclub Barendrecht JC3  4   3 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
 
Meisjes 6E3 - zaal 41078   Hockeyclub Barendrecht ME11 25   09:15   10:10 uit
ROTTERDAM
Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 3
Meisjes 6E3 - zaal 40943   M.H.C. Krimpen ME2 25   09:55   10:50 uit
ROTTERDAM
Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 3
Meisjes 6E4 - zaal 38442   R.G.H.C. Tempo '34 ME7  08:55   09:30 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Meisjes 6E4 - zaal 38331   HC Voorne ME5  10:15   10:50 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Meisjes 8E1 - zaal 39126   HV Spijkenisse M8E1  11:00   11:30 uit
HOOGVLIET ROTTERDAM
Campus Hoogvliet, Sportgebouw
Campusplein 8
3192CD HOOGVLIET ROTTERDAM
hal: Veld 1
Meisjes 8E1 - zaal 38911   HV Victoria M8E2  11:40   12:10 uit
HOOGVLIET ROTTERDAM
Campus Hoogvliet, Sportgebouw
Campusplein 8
3192CD HOOGVLIET ROTTERDAM
hal: Veld 1
 
Meisjes B2 - zaal 47404   M.H.C. Krimpen MB1  2   0 uit
VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Meisjes B2 - zaal 47429   HC Voorne MB2  0   1 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Meisjes C1 - zaal 44977   HC De Hoeksche Waard MC1  3   3 uit
VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Meisjes C1 - zaal 45027   HC De IJssel MC1  5   0 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Meisjes C3 - zaal 44962   HC Schiedam MC4  4   5 Thuis
 SCHIEDAM
Willem-Alexander hal
Zoomweg 2
3123EP SCHIEDAM
hal: Veld 1
Meisjes C3 - zaal 44919   HC De Hoeksche Waard MC2  2   2 Thuis
 SCHIEDAM
Willem-Alexander hal
Zoomweg 2
3123EP SCHIEDAM
hal: Veld 1
Meisjes C4 - zaal 44928   Goudse MHC MC4 15   1   0 uit
MAASSLUIS
Wethouder Smit hal
Westeinde 96
3146BZ MAASSLUIS
hal: Veld 1
Meisjes C4 - zaal 45013   MHV Evergreen MC3 15   0   1 uit
MAASSLUIS
Wethouder Smit hal
Westeinde 96
3146BZ MAASSLUIS
hal: Veld 1

12 januari | Zaalblock

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
ZAALBLOK 38212   ZAAL Tempo '34 ME7 - Voorne ME5  10:05   10:10 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 44934   ZAAL Hoeksche Waard MC1 - IJssel MC1  12:05   12:10 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 43094   ZAAL Leonidas JC4 - Barendrecht JC3  14:05   14:10 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 47362   ZAAL Krimpen MB1 - Voorne MB2  16:05   16:10 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1