https://www.mobilitycentre.nl/volvo-hockey-clubbonus-pollux-vlaardingen/
 

Wedstrijden quicklinks

Vandaag jarig

Jurre Slot
Monique Strooband

vrij 22 mrt - zat 23 mrt - zon 24 mrt - ma 25 mrt - zat 30 mrt - zon 31 mrt - zat 6 apr - zon 7 apr - ma 8 apr - zat 13 apr - zon 14 apr - zat 20 apr


laat schema zien voor  


Filter mogelijkheden:
thuis / uit / allebei

zaal / veld / allebei

20 januari | Zaal

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
Dames 1 - zaal 35706   HC Voorne D1 30   5   2 uit
BLEISWIJK
Rijneveen, Sporthal
Rembrandtlaan 40
2665XG BLEISWIJK
hal: Veld 1
Dames 1 - zaal 35743   HV Bleiswijk D1 30   6   1 Thuis
 BLEISWIJK
Rijneveen, Sporthal
Rembrandtlaan 40
2665XG BLEISWIJK
hal: Veld 1
Dames 4 - zaal 36339   HC Feijenoord D2  3   4 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Dames 4 - zaal 36338   L.S.C. ALECTO D10  5   0 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Dames Jong 5 - zaal 36367   G.H.C. RAPID D3 45   1   3 uit
GORINCHEM
Hoefslag, Sporthal De
Hoefslag 9a
4205NK GORINCHEM
hal: Veld 1
Dames Jong 5 - zaal 36345   R.G.H.C. Tempo '34 D3 45   1   5 Thuis
 GORINCHEM
Hoefslag, Sporthal De
Hoefslag 9a
4205NK GORINCHEM
hal: Veld 1
 
Heren A - zaal 32061   L.S.C. ALECTO HC 25   3   2 Thuis
 BERKEL EN RODENRIJS
Oostmeer, Sporthal de
Het Hoge Land 19
2652EA BERKEL EN RODENRIJS
hal: Veld 1
Heren A - zaal 32062   V.M.H.C. CARTOUCHE HC 25   2   9 uit
BERKEL EN RODENRIJS
Oostmeer, Sporthal de
Het Hoge Land 19
2652EA BERKEL EN RODENRIJS
hal: Veld 2
 
Jongens C1-Zaal 43684   HC Schiedam JC2 45   5   1 uit
WASSENAAR
Schulpwei, Sporthal De
Dr. Mansveltkade 1
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1
Jongens C1-Zaal 43680   Klein Zwitserland JC5 45   5   1 uit
WASSENAAR
Schulpwei, Sporthal De
Dr. Mansveltkade 1
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1
 
Meisjes A1 - zaal 49148   Goudse MHC MA1 15   0   0 Thuis
 ROTTERDAM
West, Sportcentrum
Spaanseweg 2-4
3028HW ROTTERDAM
hal: Veld 1
Meisjes A1 - zaal 49898   MHV Forcial MA1 15   3   4 Thuis
 ROTTERDAM
West, Sportcentrum
Spaanseweg 2-4
3028HW ROTTERDAM
hal: Veld 1
Meisjes C2 - zaal 44712   R.H.V. Leonidas MC4  5   0 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Meisjes C2 - zaal 44755   MHV Forcial MC1  1   2 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Meisjes C4 - zaal 44700   R.G.H.C. Tempo '34 MC3 35   4   2 Thuis
 GOUDA
Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 1
Meisjes C4 - zaal 44743   Goudse MHC MC4 35   2   3 Thuis
 GOUDA
Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 1
Meisjes C5 - zaal 43832   G.H.C. RAPID MC5 30   4   6 uit
DORDRECHT
Deetos Snel Hal
Vorrinklaan 202
3317KZ DORDRECHT
hal: Veld 2
Meisjes C5 - zaal 43828   Dordrechtse Mixed Hockey Club MC6 30   4   4 uit
DORDRECHT
Deetos Snel Hal
Vorrinklaan 202
3317KZ DORDRECHT
hal: Veld 2
Meisjes D1 - zaal 33815   HC Voorne MD2  0   2 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Meisjes D1 - zaal 33862   MHV Forcial MD1  2   2 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1

20 januari | Zaalblock

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
ZAALBLOK 33776   ZAAL Forcial MD1 - Voorne MD2  13:35   13:40 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 49622   ZAAL Gouda MA1 - Forcial MA1 15   13:55   14:10 Thuis
 ROTTERDAM
West, Sportcentrum
Spaanseweg 2-4
3028HW ROTTERDAM
hal: Veld 1
ZAALBLOK 44663   ZAAL Leonidas MC4 - Forcial MC1  14:55   15:00 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 36549   ZAAL Feijenoord D2 - Alecto D10  17:35   17:40 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1