https://www.mobilitycentre.nl/volvo-hockey-clubbonus-pollux-vlaardingen/
 

Wedstrijden quicklinks

Vandaag jarig

Kirsten Briene
Floris Dijkman
Daimy Harms

zat 15 dec - zon 16 dec - zat 5 jan - zon 6 jan - zat 12 jan - zon 13 jan - zat 19 jan - zon 20 jan - zat 26 jan - zon 27 jan - zat 2 feb - zon 3 feb


laat schema zien voor  


Filter mogelijkheden:
thuis / uit / allebei

zaal / veld / allebei

6 januari | Zaal

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Dames 1 - zaal 35745   Scoop Delft D1  14:25   15:00 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Dames 1 - zaal 35740   R.G.H.C. Tempo '34 D1  15:45   16:20 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Dames 4 - zaal 36422   L.S.C. ALECTO D10  16:25   17:00 uit
VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Dames 4 - zaal 36133   Hockey Club Rotterdam D5  17:45   18:20 uit
VLAARDINGEN
Let op: Uittenue mee!   
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Dames A - zaal 32271   OMHC DA  13:00   13:30 Thuis
 DELFT
RingPass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 3
Dames A - zaal 32256   Schoonhovense MHC DA  14:20   14:50 uit
DELFT
RingPass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 3
 
Heren A - zaal 32046   L.S.C. ALECTO HB 25   12:35   13:30 Thuis
 BERKEL EN RODENRIJS
Oostmeer, Sporthal de
Het Hoge Land 19
2652EA BERKEL EN RODENRIJS
hal: Veld 1
Heren A - zaal 32047   V.M.H.C. CARTOUCHE HC 25   13:55   14:50 Thuis
 BERKEL EN RODENRIJS
Oostmeer, Sporthal de
Het Hoge Land 19
2652EA BERKEL EN RODENRIJS
hal: Veld 1
 
Jongens A1- Zaal 48355   G.H.C. RAPID JA1  13:15   13:45 Thuis
 SLIEDRECHT
Lockhorst, Sporthal De
Sportlaan 1
3364AT SLIEDRECHT
hal: Veld 1
Jongens A1- Zaal 48343   HC De Hoeksche Waard JA1  13:55   14:25 Thuis
 SLIEDRECHT
Lockhorst, Sporthal De
Sportlaan 1
3364AT SLIEDRECHT
hal: Veld 1
Jongens C1-Zaal 43560   V.M.H.C. CARTOUCHE JC6 15   13:25   14:10 Thuis
 ROTTERDAM
West, Sportcentrum
Spaanseweg 2-4
3028HW ROTTERDAM
hal: Veld 1
Jongens C1-Zaal 43586   Hockey Club Rotterdam JC6 15   14:05   14:50 uit
ROTTERDAM
Let op: Uittenue mee!   
West, Sportcentrum
Spaanseweg 2-4
3028HW ROTTERDAM
hal: Veld 1
 
Meisjes B2 - zaal 48195   HV Spijkenisse MB3 25   10:50   11:45 uit
SPIJKENISSE
Akkers, Sporthal De
Lenteakker 5
3206TB SPIJKENISSE
hal: Veld 1
Meisjes B2 - zaal 48101   Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh MB1 25   11:30   12:25 Thuis
 SPIJKENISSE
Akkers, Sporthal De
Lenteakker 5
3206TB SPIJKENISSE
hal: Veld 1
Meisjes B3 - zaal 46718   Berkel Rodenrijs MB5 25   10:35   11:30 uit
BERKEL EN RODENRIJS
Oostmeer, Sporthal de
Het Hoge Land 19
2652EA BERKEL EN RODENRIJS
hal: Veld 1
Meisjes B3 - zaal 46756   HV Westland MB5 25   11:15   12:10 Thuis
 BERKEL EN RODENRIJS
Oostmeer, Sporthal de
Het Hoge Land 19
2652EA BERKEL EN RODENRIJS
hal: Veld 1
Meisjes C3 - zaal 45548   HC Feijenoord MC2  14:10   14:40 uit
SOMMELSDIJK
Staver, Sporthal de
Olympiaweg 32
3245DL SOMMELSDIJK
hal: Veld 1
Meisjes C3 - zaal 45597   HCGO MC1  14:50   15:20 uit
SOMMELSDIJK
Staver, Sporthal de
Olympiaweg 32
3245DL SOMMELSDIJK
hal: Veld 1
Meisjes C5 - zaal 43862   MHV Forcial MC3 21   10:35   11:30 Thuis
 ROTTERDAM
Erasmus Sport Centrum
Kralingse Zoom 91
3063ND ROTTERDAM
hal: Veld 1 (beneden)
Meisjes C5 - zaal 43866   G.H.C. RAPID MC5 21   11:55   12:50 Thuis
 ROTTERDAM
Erasmus Sport Centrum
Kralingse Zoom 91
3063ND ROTTERDAM
hal: Veld 1 (beneden)
Meisjes D1 - zaal 33684   HC Voorne MD2 35   10:25   11:30 uit
HELLEVOETSLUIS
Morgenstont, Sporthal De
Forel 4
3225PA HELLEVOETSLUIS
hal: Veld 1
Meisjes D1 - zaal 33721   HV Spijkenisse MD3 35   11:05   12:10 Thuis
 HELLEVOETSLUIS
Morgenstont, Sporthal De
Forel 4
3225PA HELLEVOETSLUIS
hal: Veld 1
Meisjes D2 - zaal 33806   HDS MD3  12:25   13:00 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Meisjes D2 - zaal 33853   Wateringse veld MD4  13:45   14:20 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Meisjes D4 - zaal 33702   MHV Forcial MD3 15   09:25   10:10 uit
SCHIEDAM
Margriet, Sporthal de
Nieuwe Damlaan 5
3119KA SCHIEDAM
hal: Veld 1
Meisjes D4 - zaal 33597   HC Schiedam MD5 15   10:05   10:50 uit
SCHIEDAM
Let op: Uittenue mee!   
Margriet, Sporthal de
Nieuwe Damlaan 5
3119KA SCHIEDAM
hal: Veld 1

6 januari | Zaalblock

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
ZAALBLOK 43859   ZAAL Leonidas MC8 - Rapid MC5 21   11:45   12:10 Thuis
 ROTTERDAM
Erasmus Sport Centrum
Kralingse Zoom 91
3063ND ROTTERDAM
hal: Veld 1 (beneden)
ZAALBLOK 33753   ZAAL Wateringse veld MD4 - HDS MD3  13:35   13:40 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 32048   ZAAL Cartouche HC - Alecto HB 25   13:45   14:10 Thuis
 BERKEL EN RODENRIJS
Oostmeer, Sporthal de
Het Hoge Land 19
2652EA BERKEL EN RODENRIJS
hal: Veld 1
ZAALBLOK 32281   ZAAL Ommoord DA - Pijnacker DA  14:10   14:10 Thuis
 DELFT
RingPass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 3
ZAALBLOK 35685   ZAAL Tempo '34 D1 - Scoop Delft D1  15:35   15:40 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 36134   ZAAL Rotterdam D5 - Alecto D10  17:35   17:40 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1