zat 16 nov - zon 17 nov - ma 18 nov - vrij 22 nov - zat 23 nov - zon 24 nov - zat 30 nov - zon 1 dec - ma 10 feb - ma 2 mrt - zat 7 mrt - zon 8 mrt


laat schema zien voor  


Filter mogelijkheden:
thuis / uit / allebei

zaal / veld / allebei

23 november | Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Jongens A1 24593   Hockey Club Rotterdam JA3 30   11:10   12:10  uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
 
Jongens B1 25144   Klein Zwitserland JB4 45   14:30   15:45  uit -   info
 
Jongens C1 25609   Hockey Club Rotterdam JC3    10:20   10:50   Veld 1  info
Fluiten: Jordi Elderkamp en Justus ter Brugge
 
Meisjes A1 26774   Ring Pass Delft MA2    13:10   14:10   Veld 1  info
Fluiten: Micah Hinsenveld en Nick van der Stoel
Meisjes A2 26805   H.C. Derby MA5 45   13:20   14:35  uit -   info
 
Meisjes B1 10420   Were Di Tilburg MB1    12:00   12:30   Veld 1  info
Fluiten: Dagmar Kuil en Jenno van den Burg
Meisjes B2 28229   hdm MB3 45   16:00   17:15  uit -   info
Meisjes B3 28194   Ring Pass Delft MB2 30   16:30   17:30  uit -   info
Meisjes B4 28216   V.M.H.C. CARTOUCHE MB7    15:20   15:50   Veld 1  info
Fluiten: Jodie Borsboom en Daniƫlle van Pelt
 
Meisjes C1 29492   Wateringse veld MC1    08:40   09:10   Veld 1  info
Fluiten: Martijn van der Giessen en Maarten van Rolde
Meisjes C2 29491   Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs MC9    13:55   14:25   Veld 3  info
Meisjes C3 29392   Catwijck MC3    12:15   12:45   Veld 3  info
Fluiten: Livia Backer en Britt Beuman
Meisjes C4 29456   Goudse MHC MC3 30   08:00   09:00  uit -   info
 
Meisjes D1 30769   Hockey Club Rotterdam MD3 30   07:30   08:30  uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes D2 30723   Ring Pass Delft MD5    10:35   11:05   Veld 3  info
Fluiten: Marit van der Zwan en Tessa Plantinga
Meisjes D3 30750   V.M.H.C. CARTOUCHE MD8 40   12:50   14:00  uit -   info

23 november | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Coolkids MIX F2 24374   Hockey Club Rotterdam CK-MF3  08:00   08:30   VLAARDINGENA info
 
J3F1 20909   Rijswijksche Hockey Club JF2 30   07:30   08:30  uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
 
J8E1 19657   H.C. Derby J8E2    09:10   09:40   Veld 3 CD info
 
M3F1 24130   H.C. Derby MF2 45   08:00   09:15  uit -   info
 
M6E1 22360   HC Feijenoord M6E3    08:00   08:30   Veld 3 C info
M6E2 22436   L.S.C. ALECTO M6E3    08:00   08:30   Veld 3 B info
M6E3 22431   Hockey Club Rotterdam M6E12 30   07:45   08:45  uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
 
M8E1 21366   Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs M8E3 30   07:45   08:45  uit -   info
M8E2 21385   M.H.C. Krimpen M8E1    09:10   09:40   Veld 3 AB info