zat 16 nov - zon 17 nov - ma 18 nov - vrij 22 nov - zat 23 nov - zon 24 nov - zat 30 nov - zon 1 dec - ma 10 feb - ma 2 mrt - zat 7 mrt - zon 8 mrt


laat schema zien voor  


Filter mogelijkheden:
thuis / uit / allebei

zaal / veld / allebei

30 november | Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Jongens A1 24639   Leidse Hockey Club Roomburg JA2    11:50   12:20   Veld 1  info
Fluiten: Thicardo Veldhoven en Allard Kuil
 
Jongens B1 25173   HC Alphen JB3    10:10   10:40   Veld 1  info
Fluiten: Felix ter Brugge en Paul van Putten
 
Jongens C1 25662   Hockeyclub Barendrecht JC2 30      n.n.b  uit -   info
 
Meisjes A1 26859   HC De IJssel MA1 30   14:30   16:00  uit -   info
Meisjes A2 26927   D.H.C. Hudito MA3    13:30   14:00   Veld 1  info
Fluiten: Anton Jacobs en Dolf Jacobs
 
Meisjes B2 28322   Berkel Rodenrijs MB2    15:10   15:40   Veld 1  info
Fluiten: Frits Linck en Tim van der Heijden
Meisjes B3 28281   HV Spijkenisse MB3    14:15   14:45   Veld 3  info
Fluiten: Siebe van der Ende en Rik Endenburg
Meisjes B4 28345   HV Victoria MB6 30   13:00   14:00  uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
 
Meisjes C1 29589   HC Schiedam MC2 10   10:20   11:00  uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes C2 29609   Hockey Club Rotterdam MC8 30      n.n.b  uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes C3 29528   Hockey Club Rotterdam MC7 30      n.n.b  uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes C4 29519   Dordrechtse Mixed Hockey Club MC6    12:35   13:05   Veld 3  info
Fluiten: Cheyenne van der Vliet en Mandy de Krieger
 
Meisjes D1 30870   Leidse Hockey Club Roomburg MD1    08:30   09:00   Veld 1  info
Fluiten: Simone Koch en Lonneke Nees
Meisjes D2 30862   MHV Forcial MD2 45      n.n.b  uit -   info
Meisjes D3 30858   HCRB MD3    10:55   11:25   Veld 3  info
Fluiten: Kim Borsboom

30 november | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Coolkids MIX F2 24428   Hockey Club Rotterdam CK-MF4  08:30   09:00   VLAARDINGENA info
 
J3F1 20918   HC De IJssel JF1    08:30   09:00   Veld 3 C info
 
J8E1 19689   Hockeyclub Barendrecht J8E2 30   13:00   14:00  uit -   info
 
M3F1 24147   HC Ypenburg MF3    08:30   09:00   Veld 3 B info
 
M6E1 22488   HC Delfshaven M6E3    08:30   09:00  uit -   info
M6E2 22535   Wateringse veld M6E1 30      n.n.b  uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
M6E3 22506   HC Voorne M6E3    08:45   09:15   Veld 3 D info
 
M8E1 21541   Hockey Club Rotterdam M8E5    09:30   10:00   Veld 3 AB info
M8E2 21477   Ring Pass Delft M8E4 30   07:45   08:45  uit -   info