zat 16 nov - zon 17 nov - ma 18 nov - vrij 22 nov - zat 23 nov - zon 24 nov - zat 30 nov - zon 1 dec - ma 10 feb - ma 2 mrt - zat 7 mrt - zon 8 mrt


laat schema zien voor  


Filter mogelijkheden:
thuis / uit / allebei

zaal / veld / allebei

9 november | Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
Jongens A1 24516   HV Victoria JA2    1   2   Veld 1  info
 
Jongens B1 25051   HV Victoria JB3 30   2   2  uit -   info
 
Jongens C1 25484   Rijswijksche Hockey Club JC2    1   4   Veld 1  info
 
Meisjes A1 26669   Goudse MHC MA1 30   1   2  uit -   info
Meisjes A2 26643   HDS MA4    2   2   Veld 1  info
 
Meisjes B1 10518   HV Westland MB1 30   2   0  uit -   info
Meisjes B2 27944   Rijswijksche Hockey Club MB2    2   5   Veld 3  info
Meisjes B3 27939   Hockey Club Rotterdam MB8 30   0   1  uit -   info
Meisjes B4 27880   HGC MB6    2   0   Veld 3  info
 
Meisjes C1 29161   Rijswijksche Hockey Club MC2    3   1   Veld 1  info
Meisjes C2 29160   hdm MC5    1   4   Veld 3  info
Meisjes C3 29162   LOHC MC7 45   1   1  uit -   info
Meisjes C4 29196   Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh MC2 45   6   1  uit -   info
 
Meisjes D1 32124   G.H.C. RAPID MD1 45   2   2  uit -   info
Meisjes D2 30414   D.H.C. Hudito MD3 30   3   1  uit -   info
Meisjes D3 30452   Leidse Hockey Club Roomburg MD5 45   12   1  uit -   info

9 november | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
Coolkids MIX F2 24359   HC Schiedam CK-MF2  09:20   10:00  SCHIEDAM info
 
J3F1 20886   Dordrechtse Mixed Hockey Club JF2 45   08:45   10:00  uit -   info
 
J8E1 19553   OMHC J8E3    09:35   10:05   Veld 3 CD info
 
M3F1 24070   H.C. Derby MF1    08:30   09:00   Veld 3 A info
 
M6E1 22136   HC Ypenburg M6E4 30   08:35   09:35  uit -   info
M6E2 22148   Klein Zwitserland M6E7    08:30   09:00   Veld 3 C info
M6E3 22182   HV Bleiswijk M6E4    08:30   09:00   Veld 3 D info
 
M8E1 21253   Hockeyclub Barendrecht M8E4    09:25   09:55   Veld 3 AB info
M8E2 21165   OMHC M8E5 30   08:50   09:50  uit -   info