https://www.mobilitycentre.nl/volvo-hockey-clubbonus-pollux-vlaardingen/
 

Wedstrijden quicklinks

Vandaag jarig

Jordi Elderkamp
Suze Snel

zat 21 sep - zon 22 sep - zat 28 sep - zon 29 sep - ma 30 sep - zat 5 okt - zon 6 okt - zat 12 okt - zon 13 okt - ma 14 okt - zon 20 okt - zon 27 okt


laat schema zien voor  


Filter mogelijkheden:
thuis / uit / allebei

zaal / veld / allebei

28 september | Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Jongens A1 9055   Berkel Rodenrijs JA1 30   14:50   15:50  uit -   info
 
Jongens B1 5400   G.H.C. RAPID JB3    11:05   11:35   Veld 1  info
Fluiten: Ruben Kuperus en Tim van der Heijden
 
Jongens C1 5562   De Kieviten JC1    09:30   10:00   Veld 1  info
Fluiten: Livia Backer en Britt Beuman
 
Meisjes A1 6825   HC De IJssel MA1    14:30   15:15   Veld 1  info
Fluiten: Paul van Putten en Nick van der Stoel
Meisjes A2 6930   R.H.V. Leonidas MA5 30   12:20   13:20  uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
 
Meisjes B1 10333   Were Di Tilburg MB1  11:40   12:10  uit -   info
Meisjes B2 8829   OMHC MB3    14:15   14:45   Veld 3  info
Fluiten: Julia Erftemeijer en Esmee Hessel
Meisjes B3 8722   Rijswijksche Hockey Club MB5 30   12:50   13:50  uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes B4 8428   HC Schiedam MB4 10   15:05   15:45  uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
 
Meisjes C1 9835   HC Schiedam MC2    12:45   13:15   Veld 1  info
Fluiten: Marc Booister en Eline Helderop
Meisjes C2 9816   Klein Zwitserland MC6 45   16:05   17:20  uit -   info
Meisjes C3 9793   hdm MC8 45   12:55   14:10  uit -   info
Meisjes C4 9935   HDS MC4 30   11:20   12:20  uit -   info
 
Meisjes D1 11026   Dordrechtse Mixed Hockey Club MD2    12:45   13:15   Veld 2  info
Fluiten: Laury Sebel en Kayla Smit
Meisjes D2 11320   Hockeyclub Barendrecht MD7    12:30   13:00   Veld 3  info
Fluiten: Floor Verbruggen en Daneen van den Burg

28 september | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
J3F1 1293   H.C. Derby JF1    09:15   09:45   Veld 3 B info
 
J8E1 65   HC Feijenoord J8E1    08:30   09:00  uit -   info
 
M3F1 4466   HCGO MF1    09:15   09:45   Veld 3 A info
 
M6E1 3364   MHV Forcial M6E1    10:20   10:50   Veld 3 B info
M6E2 3521   HC Schiedam M6E3    10:20   10:50   Veld 3 A info
M6E3 3542   HC Voorne M6E3 45   08:15   09:30  uit -   info
 
M8E1 2274   HV Spijkenisse M8E2 30   08:00   09:00  uit -   info
M8E2 1661   M.H.C. Krimpen M8E2    09:30   10:00   Veld 3 CD info
 
Meisjes 8D1 2026   Wateringse veld M8E1    11:00   11:30   Veld 3 CD info
Meisjes 8D2 2132   Ring Pass Delft M8E2 30   07:45   08:45  uit -   info