zon 19 apr - zon 3 mei - zat 9 mei - zon 10 mei - ma 11 mei - zat 16 mei - zon 17 mei - zon 24 mei - ma 25 mei - zat 30 mei - zat 6 jun - zon 7 jun


laat schema zien voor  


Filter mogelijkheden:
thuis / uit / allebei

zaal / veld / allebei

14 maart | Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
Jongens A1 24705   HCRB JA1    15:15   15:45   Veld 1  info
* AFGELAST *
 
Jongens B1 52589   HC Voorne JB2    10:10   10:40   Veld 1  info
* AFGELAST *
 
Jongens C1 53042   HCRB JC2 30   14:00   15:00  uit -   info
* AFGELAST *
 
Meisjes A1 27059   Klein Zwitserland MA2 45   14:05   15:50  uit -   info
* AFGELAST *
Meisjes A2 27078   Klein Zwitserland MA7    13:30   14:00   Veld 1  info
* AFGELAST *
 
Meisjes B1 16623   B.N.M.H.C. Zwart-Wit MB1    11:50   12:20   Veld 1  info
* AFGELAST *
Meisjes B2 54418   Craeyenhout MB2 45   12:45   14:00  uit -   info
* AFGELAST *
Meisjes B3 54366   Hockey Club Rotterdam MB7    08:30   09:00   Veld 1  info
* AFGELAST *
Meisjes B4 54309   HC Voorne MB3    14:55   15:25   Veld 3  info
* AFGELAST *
 
Meisjes C1 55646   MHC Forescate MC2 45   14:35   15:50  uit -   info
* AFGELAST *
Meisjes C2 55647   MHV Forcial MC2 45   13:30   14:45  uit -   info
* AFGELAST *
Meisjes C3 55671   Hockeyclub Barendrecht MC5    13:15   13:45   Veld 3  info
* AFGELAST *
Meisjes C4 55578   Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs MC9    11:35   12:05   Veld 3  info
* AFGELAST *
 
Meisjes D1 57212   R.G.H.C. Tempo '34 MD1    09:55   10:25   Veld 3  info
* AFGELAST *
Meisjes D2 57143   R.G.H.C. Tempo '34 MD4 30   10:00   11:00  uit -   info
* AFGELAST *
Meisjes D3 57098   Hockeyclub Barendrecht MD7 30   07:30   08:30  uit -   info
* AFGELAST *

14 maart | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
Coolkids MF1 63429   HV Spijkenisse CK-MF1  08:45   09:15   VLAARDINGENA info
* AFGELAST *
 
Coolkids MIX F1 59973   H.C. Derby CK-MIX F1 23   07:45   09:00  ZWIJNDRECHT info
* AFGELAST *
 
Jongens 6F1 59745   Hockey Club Rotterdam JF4 30   08:25   09:25  uit -   info
* AFGELAST *
 
Jongens 8E1 58343   HV Spijkenisse J8E1 30   08:00   09:00  uit -   info
* AFGELAST *
 
Meisjes 6E1 61354   Hockeyclub Barendrecht M6E4    08:45   09:15   Veld 3 B info
* AFGELAST *
Meisjes 6E2 61374   Dordrechtse Mixed Hockey Club M6E2 45   08:45   10:00  uit -   info
* AFGELAST *
Meisjes 6E3 61409   MHV Forcial M6E1 45   08:00   09:15  uit -   info
* AFGELAST *
 
Meisjes 6F1 62380   HV Victoria MF4 30   08:00   09:00  uit -   info
* AFGELAST *
 
Meisjes 8E1 60432   MHC Forescate M8E2 45   08:45   10:00  uit -   info
* AFGELAST *
Meisjes 8E2 60890   Goudse MHC M8E3 30      n.n.b  uit -   info
* AFGELAST *
Meisjes 8E2 60439   Goudse MHC M8E3    08:30   09:00   Veld 3 CD info
* AFGELAST *