https://www.mobilitycentre.nl/volvo-hockey-clubbonus-pollux-vlaardingen/
 

Wedstrijden quicklinks

Vandaag jarig

Jill Hoogerboord
Bo Visser

zat 7 dec - zon 8 dec - zat 14 dec - zon 15 dec - zat 4 jan - zon 5 jan - zat 11 jan - zon 12 jan - zat 18 jan - zon 19 jan - zat 25 jan - zon 26 jan


laat schema zien voor  


Filter mogelijkheden:
thuis / uit / allebei

zaal / veld / allebei

12 januari | Zaal

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Dames 1 Zaal 32911   HC De IJssel D1  14:25   15:00 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Dames 1 Zaal 32915   HC Voorne D1  15:45   16:20 uit
VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Dames Jong1 Zaal 34048   HC De IJssel DJ1  13:00   13:30 uit
KRIMPEN AAN DEN IJSSEL
Krimpenerwaardcollege (KWC), sh
Groene Wetering 1
2922CX KRIMPEN AAN DEN IJSSEL
hal: Veld 1
Dames Jong1 Zaal 34086   HV Victoria DJ9  13:40   14:10 Thuis
 KRIMPEN AAN DEN IJSSEL
Krimpenerwaardcollege (KWC), sh
Groene Wetering 1
2922CX KRIMPEN AAN DEN IJSSEL
hal: Veld 1
 
Heren 1 Zaal 32146   H.C. Derby H1 25   13:35   14:30 Thuis
 ROTTERDAM
Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 2
Heren 1 Zaal 32147   OMHC H1 25   15:05   16:00 Thuis
 ROTTERDAM
Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 2
Heren A Zaal 32395   Mixed Hockeyclub Zoetermeer HA  13:40   14:10 uit
WASSENAAR
HGC/ Wim Schellekens Dome
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Veld 2
Heren A Zaal 32390   MHV Evergreen HLA  14:20   14:50 Thuis
 WASSENAAR
HGC/ Wim Schellekens Dome
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Veld 2
 
Jongens C1 Zaal 42201   R.G.H.C. Tempo '34 JC2 25   12:05   13:00 uit
ROTTERDAM
Topsportcentrum Rotterdam
Van Zandvlietplein 20
3077AA ROTTERDAM
hal: TSH 1
Jongens C1 Zaal 42665   Berkel Rodenrijs JC3 25   12:45   13:40 Thuis
 ROTTERDAM
Topsportcentrum Rotterdam
Van Zandvlietplein 20
3077AA ROTTERDAM
hal: TSH 1
 
Meisjes A2 Zaal 49263   Dordrechtse Mixed Hockey Club MA3 10   11:15   11:55 uit
MAASLAND
Let op: Uittenue mee!   
Hofstede, Sporthal De
Hofsingel 93
3155AL MAASLAND
hal: Veld 1
Meisjes A2 Zaal 48454   HC Schiedam MA5 10   11:55   12:35 uit
MAASLAND
Let op: Uittenue mee!   
Hofstede, Sporthal De
Hofsingel 93
3155AL MAASLAND
hal: Veld 1
Meisjes B3 Zaal 46136   Hockeyclub Barendrecht MB4 25   09:15   10:10 uit
CAPELLE AAN DEN IJSSEL
Schenkel, Sporthal
Capelseweg 39
2907XA CAPELLE AAN DEN IJSSEL
hal: Veld 1
Meisjes B3 Zaal 45742   HC Capelle MB12 25   09:55   10:50 uit
CAPELLE AAN DEN IJSSEL
Schenkel, Sporthal
Capelseweg 39
2907XA CAPELLE AAN DEN IJSSEL
hal: Veld 1
Meisjes B4 Zaal 46800   HV Westland MB7  11:00   11:30 uit
NAALDWIJK
Westlandia/ Balleringhal
De Hoge Bomen 4
2671NZ NAALDWIJK
hal: veld 1
Meisjes B4 Zaal 46173   HC De Hoeksche Waard MB4  11:40   12:10 uit
NAALDWIJK
Westlandia/ Balleringhal
De Hoge Bomen 4
2671NZ NAALDWIJK
hal: veld 1
Meisjes B5 Zaal 47004   HV Bleiswijk MB4 20   13:20   14:10 uit
ROTTERDAM
Schuttersveld, Sporthal
Crooswijksestraat 93
3034AE ROTTERDAM
hal: Veld 1
Meisjes B5 Zaal 47150   Hockey Club Rotterdam MB7 20   14:00   14:50 uit
ROTTERDAM
Let op: Uittenue mee!   
Schuttersveld, Sporthal
Crooswijksestraat 93
3034AE ROTTERDAM
hal: Veld 1
Meisjes C1 Zaal 44801   HC Schiedam MC2  12:25   13:00 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Meisjes C1 Zaal 43331   R.G.H.C. Tempo '34 MC1  13:45   14:20 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Meisjes C3 Zaal 44727   HV Westland MC2  09:00   09:30 uit
NAALDWIJK
Westlandia/ Balleringhal
De Hoge Bomen 4
2671NZ NAALDWIJK
hal: veld 1
Meisjes C3 Zaal 44131   HC De Hoeksche Waard MC2  09:40   10:10 uit
NAALDWIJK
Westlandia/ Balleringhal
De Hoge Bomen 4
2671NZ NAALDWIJK
hal: veld 1
Meisjes C4 Zaal 43253   MHV Evergreen MC2 15   10:45   11:30 uit
MAASSLUIS
Wethouder Smit hal
Westeinde 96
3146BZ MAASSLUIS
hal: Veld 1
Meisjes C4 Zaal 43299   HC Voorne MC3 15   11:25   12:10 uit
MAASSLUIS
Wethouder Smit hal
Westeinde 96
3146BZ MAASSLUIS
hal: Veld 1
Meisjes D1 Zaal 40273   HC Ypenburg MD2 35   11:05   12:10 uit
GOUDA
Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 1
Meisjes D1 Zaal 40888   Goudse MHC MD1 35   11:45   12:50 uit
GOUDA
Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 1
Meisjes D3 Zaal 41790   H.C. Derby MD3 30   08:30   09:30 uit
HENDRIK-IDO-AMBACHT
Ridderhal, Sporthallen De
Hoge Kade 60
3341BE HENDRIK-IDO-AMBACHT
hal: Veld 2
Meisjes D3 Zaal 41291   HC Schiedam MD5 30   09:10   10:10 Thuis
 HENDRIK-IDO-AMBACHT
Ridderhal, Sporthallen De
Hoge Kade 60
3341BE HENDRIK-IDO-AMBACHT
hal: Veld 2
ZAALBLOK 43983   ZAAL Tempo '34 MC1 - Schiedam MC2  13:35   13:40 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 32907   ZAAL IJssel D1 - Pijnacker D1  15:35   15:40 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1