zat 25 jan - zon 26 jan - zat 1 feb - zon 2 feb - zat 8 feb - zon 9 feb - ma 10 feb - zat 15 feb - zon 16 feb - don 20 feb - zon 23 feb - di 25 feb


laat schema zien voor  


Filter mogelijkheden:
thuis / uit / allebei

zaal / veld / allebei

19 januari | Zaal

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
Dames 2 Zaal 34369   R.H.V. Leonidas D7 25   3   4 uit
ROTTERDAM
Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 3
Dames 2 Zaal 34435   OMHC D2 25   10   3 Thuis
 ROTTERDAM
Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 3
Dames 3 Zaal 34182   R.H.V. Leonidas D25  1   2 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Dames 3 Zaal 34219   HC De IJssel D3  4   2 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
 
Heren 1 Zaal 32148   HC Schiedam H1 25   3   3 Thuis
 ROTTERDAM
Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 2
Heren 1 Zaal 32152   H.C. Derby H1 25   1   3 uit
ROTTERDAM
Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 2
 
Jongens A1 Zaal 47766   Dordrechtse Mixed Hockey Club JA1 40   0   7 uit
VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
Jongens A1 Zaal 47528   MHC Forescate JA1 40   1   3 uit
VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT VOORSCHOTEN
hal: Veld 1
Jongens B1 Zaal 45203   HC Ypenburg JB2 15   10:45   11:30 Thuis
 MAASSLUIS
Wethouder Smit hal
Westeinde 96
3146BZ MAASSLUIS
hal: Veld 1
Jongens B1 Zaal 45028   Wateringse veld JB1 15   0   3 Thuis
 MAASSLUIS
Wethouder Smit hal
Westeinde 96
3146BZ MAASSLUIS
hal: Veld 1
Jongens C1 Zaal 42764   V.M.H.C. CARTOUCHE JC5  6   2 uit
BERKEL EN RODENRIJS
TOGB/ Vermeulenhal
Het Hoge Land 23
2652EA BERKEL EN RODENRIJS
hal: veld 1
Jongens C1 Zaal 42814   Berkel Rodenrijs JC3  3   3 uit
BERKEL EN RODENRIJS
TOGB/ Vermeulenhal
Het Hoge Land 23
2652EA BERKEL EN RODENRIJS
hal: veld 1
 
Meisjes A2 Zaal 48564   HC De IJssel MA3 30   3   1 uit
NIEUWERKERK AD IJSSEL
Kleine Vink, Sporthal
Hoofdweg-Noord 9K
2913LB NIEUWERKERK AD IJSSEL
hal: Veld 1
Meisjes A2 Zaal 48327   Dordrechtse Mixed Hockey Club MA3 30   1   5 Thuis
 NIEUWERKERK AD IJSSEL
Kleine Vink, Sporthal
Hoofdweg-Noord 9K
2913LB NIEUWERKERK AD IJSSEL
hal: Veld 1
Meisjes B2 Zaal 46635   Hockeyclub Barendrecht MB3 20   3   7 uit
ROTTERDAM
Victoria Sporthal
Kralingseweg 226
3062CG ROTTERDAM
hal: Veld 1
Meisjes B2 Zaal 46667   HV Victoria MB7 20   4   1 uit
ROTTERDAM
Victoria Sporthal
Kralingseweg 226
3062CG ROTTERDAM
hal: Veld 1
Meisjes B4 Zaal 47084   HV Westland MB7 20   1   2 Thuis
 HONSELERSDIJK
Sosef sporthal
Strijphorst 2
2675WN HONSELERSDIJK
hal: Veld 1
Meisjes B4 Zaal 45969   Dordrechtse Mixed Hockey Club MB5 20   1   6 Thuis
 HONSELERSDIJK
Sosef sporthal
Strijphorst 2
2675WN HONSELERSDIJK
hal: Veld 1
Meisjes B5 Zaal 46992   OMHC MB6 30   2   1 uit
NIEUWERKERK AD IJSSEL
Kleine Vink, Sporthal
Hoofdweg-Noord 9K
2913LB NIEUWERKERK AD IJSSEL
hal: Veld 1
Meisjes B5 Zaal 46628   Hockeyclub Barendrecht MB8 30   2   3 Thuis
 NIEUWERKERK AD IJSSEL
Kleine Vink, Sporthal
Hoofdweg-Noord 9K
2913LB NIEUWERKERK AD IJSSEL
hal: Veld 1
Meisjes C3 Zaal 49507   H.C. Derby MC3  3   0 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Meisjes C3 Zaal 43445   Dordrechtse Mixed Hockey Club MC3  4   1 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Meisjes D2 Zaal 40658   Hockey Club Rotterdam MD8  4   2 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Meisjes D2 Zaal 40353   Hockeyclub Barendrecht MD4  0   3 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Meisjes D3 Zaal 41721   G.H.C. RAPID MD3 25   3   0 uit
SPIJKENISSE
Akkers, Sporthal De
Lenteakker 5
3206TB SPIJKENISSE
hal: Veld 1
Meisjes D3 Zaal 41885   HV Spijkenisse MD4 25   6   2 Thuis
 SPIJKENISSE
Akkers, Sporthal De
Lenteakker 5
3206TB SPIJKENISSE
hal: Veld 1
ZAALBLOK 45596   ZAAL Wateringse veld JB1 - Ypenburg JB2 15   11:55   12:10 Thuis
 MAASSLUIS
Wethouder Smit hal
Westeinde 96
3146BZ MAASSLUIS
hal: Veld 1
ZAALBLOK 41455   ZAAL Barendrecht MD4 - Rotterdam MD8  13:35   13:40 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 49508   ZAAL Derby MC3 - Dordrecht MC3  15:35   15:40 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 44690   ZAAL Derby MC4 - Dordrecht MC3  15:35   15:40 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 34140   ZAAL IJssel D3 - Leonidas D25  17:35   17:40 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1