zat 25 jan - zon 26 jan - zat 1 feb - zon 2 feb - zat 8 feb - zon 9 feb - ma 10 feb - zat 15 feb - zon 16 feb - don 20 feb - zon 23 feb - di 25 feb


laat schema zien voor  


Filter mogelijkheden:
thuis / uit / allebei

zaal / veld / allebei

2 februari | Zaal

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Dames 2 Zaal 34252   hdm D3  16:25   17:00 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Dames 2 Zaal 34288   Mixed Hockeyclub Zoetermeer D3  17:45   18:20 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Dames 3 Zaal 33471   HC Schiedam D10 25   15:15   16:10 uit
CAPELLE AAN DEN IJSSEL
Let op: Uittenue mee!   
Schenkel, Sporthal
Capelseweg 39
2907XA CAPELLE AAN DEN IJSSEL
hal: Veld 1
Dames 3 Zaal 33559   HC Capelle D2 25   15:55   16:50 uit
CAPELLE AAN DEN IJSSEL
Schenkel, Sporthal
Capelseweg 39
2907XA CAPELLE AAN DEN IJSSEL
hal: Veld 1
Dames Jong1 Zaal 33282   HC Schiedam DJ3 25   11:15   12:10 uit
ROTTERDAM
Let op: Uittenue mee!   
Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 1
Dames Jong1 Zaal 33313   R.H.V. Leonidas DJ5 25   11:55   12:50 Thuis
 ROTTERDAM
Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 1
 
Heren A Zaal 32407   HC Ypenburg HB  13:00   13:30 uit
WASSENAAR
HGC/ Wim Schellekens Dome
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Veld 2
Heren A Zaal 32392   Mixed Hockeyclub Zoetermeer HA  14:20   14:50 Thuis
 WASSENAAR
HGC/ Wim Schellekens Dome
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Veld 2
 
Jongens A1 Zaal 47715   HCRB JA1 22   13:00   13:55 Thuis
 DELFGAUW
Emerald, sporthal
Florijnstraat 1
2645HH DELFGAUW
hal: Veld 1
Jongens A1 Zaal 47669   HC Pijnacker JA1 22   13:40   14:35 uit
DELFGAUW
Emerald, sporthal
Florijnstraat 1
2645HH DELFGAUW
hal: Veld 1
Jongens B1 Zaal 45433   HDS JB2 25   13:15   14:10 uit
'S-GRAVENHAGE
Hogeveld, Sporthal
Panamaplein 30
2548HJ 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Jongens B1 Zaal 45559   Wateringse veld JB1 25   13:55   14:50 uit
'S-GRAVENHAGE
Let op: Uittenue mee!   
Hogeveld, Sporthal
Panamaplein 30
2548HJ 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
 
Meisjes A1 Zaal 48123   Rijswijksche Hockey Club MA1 15   12:45   13:30 uit
MAASSLUIS
Let op: Uittenue mee!   
Wethouder Smit hal
Westeinde 96
3146BZ MAASSLUIS
hal: Veld 1
Meisjes A1 Zaal 48216   HC De IJssel MA1 15   14:05   14:50 Thuis
 MAASSLUIS
Wethouder Smit hal
Westeinde 96
3146BZ MAASSLUIS
hal: Veld 1
Meisjes B1 Zaal 45863   Hockey Club Rotterdam MB2  14:25   15:00 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Meisjes B1 Zaal 46197   Ring Pass Delft MB1  15:45   16:20 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Meisjes B5 Zaal 45783   Hockeyclub Barendrecht MB8  13:00   13:30 uit
BARENDRECHT
Bongerd, Sporthal de
Dierensteinweg 6
2991XJ BARENDRECHT
hal: Veld 1
Meisjes B5 Zaal 46325   HV Bleiswijk MB4  13:40   14:10 Thuis
 BARENDRECHT
Bongerd, Sporthal de
Dierensteinweg 6
2991XJ BARENDRECHT
hal: Veld 1
Meisjes C4 Zaal 43819   HC Voorne MC3  12:25   13:00 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Meisjes C4 Zaal 44762   HC Delfshaven MC1  13:45   14:20 uit
VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Meisjes D1 Zaal 41852   Leidse Hockey Club Roomburg MD1 45   10:15   11:30 uit
LEIDEN
Zijl, Sporthal De
Paramaribostraat 66
2315VK LEIDEN
hal: Veld 1
Meisjes D1 Zaal 40497   Goudse MHC MD1 45   10:55   12:10 Thuis
 LEIDEN
Zijl, Sporthal De
Paramaribostraat 66
2315VK LEIDEN
hal: Veld 1
Meisjes D3 Zaal 41750   Dordrechtse Mixed Hockey Club MD4  11:40   12:10 uit
HELLEVOETSLUIS
Let op: Uittenue mee!   
Voorne Hockey Dome
Boerseweg 1
3221LA HELLEVOETSLUIS
hal: Veld 1
Meisjes D3 Zaal 40930   HC Voorne MD3  12:20   12:50 uit
HELLEVOETSLUIS
Voorne Hockey Dome
Boerseweg 1
3221LA HELLEVOETSLUIS
hal: Veld 1
ZAALBLOK 43904   ZAAL Voorne MC3 - Delfshaven MC1  13:35   13:40 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 32387   ZAAL Alecto HC - Ypenburg HB  14:10   14:10 Thuis
 WASSENAAR
HGC/ Wim Schellekens Dome
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Veld 2
ZAALBLOK 49104   ZAAL Rijswijk MA1 - IJssel MA1 15   13:55   14:10 Thuis
 MAASSLUIS
Wethouder Smit hal
Westeinde 96
3146BZ MAASSLUIS
hal: Veld 1
ZAALBLOK 46027   ZAAL Rotterdam MB2 - Ring Pass Delft MB1  15:35   15:40 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 34329   ZAAL hdm D3 - Zoetermeer D3  17:35   17:40 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1