zon 19 apr - zon 3 mei - zat 9 mei - zon 10 mei - ma 11 mei - zat 16 mei - zon 17 mei - zon 24 mei - ma 25 mei - zat 30 mei - zat 6 jun - zon 7 jun


laat schema zien voor  


Filter mogelijkheden:
thuis / uit / allebei

zaal / veld / allebei

9 februari | Zaal

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
Dames 3 Zaal 34065   R.H.V. Leonidas D25 25   10:35   11:30 uit
ROTTERDAM
Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 1
* AFGELAST *
Dames 3 Zaal 34108   HC Capelle D2 25   11:15   12:10 Thuis
 ROTTERDAM
Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 1
Dames Jong1 Zaal 33131   Hockeyclub Barendrecht DJ1 35   13:05   14:10 uit
GOUDA
Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 1
Dames Jong1 Zaal 33211   Goudse MHC DJ1 35   13:45   14:50 uit
GOUDA
Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 1
 
Heren A Zaal 32391   L.S.C. ALECTO HC  13:00   13:30 Thuis
 WASSENAAR
HGC/ Wim Schellekens Dome
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Royal Campen-veld
Heren A Zaal 32411   MHV Evergreen HLA  13:40   14:10 uit
WASSENAAR
HGC/ Wim Schellekens Dome
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Royal Campen-veld
 
Jongens A1 Zaal 47901   Hockey Club Rotterdam JA2  14:25   15:00 uit
VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
* AFGELAST *
Jongens A1 Zaal 47452   MHC Forescate JA1  15:45   16:20 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
* AFGELAST *
Jongens B1 Zaal 45108   HC Ypenburg JB2 30   14:00   15:00 uit
'S-GRAVENHAGE
Leidschenveen, Sporthal
Vaz Diasdreef 20
2492JL 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Jongens B1 Zaal 45372   hdm JB6 30   14:40   15:40 Thuis
 'S-GRAVENHAGE
Leidschenveen, Sporthal
Vaz Diasdreef 20
2492JL 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Jongens C1 Zaal 42817   HDS JC2  13:40   14:10 uit
LEIDSCHENDAM
Cartouche Hockey Dome
Van Ruysdaellaan 3a
2264TK LEIDSCHENDAM
hal: Veld A
* AFGELAST *
Jongens C1 Zaal 42578   V.M.H.C. CARTOUCHE JC5  14:20   14:50 Thuis
 LEIDSCHENDAM
Cartouche Hockey Dome
Van Ruysdaellaan 3a
2264TK LEIDSCHENDAM
hal: Veld A
 
Meisjes A1 Zaal 48378   Rijswijksche Hockey Club MA1  16:25   17:00 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
* AFGELAST *
Meisjes A1 Zaal 48574   Hockey Club Rotterdam MA2  17:45   18:20 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
* AFGELAST *
Meisjes B3 Zaal 45892   Hockey Club Rotterdam MB9 25   12:35   13:30 uit
BERGSCHENHOEK
Zijde, Sporthal De
De Zijde 1
2662EB BERGSCHENHOEK
hal: Veld 1
* AFGELAST *
Meisjes B3 Zaal 46676   Dordrechtse Mixed Hockey Club MB3 25   13:15   14:10 Thuis
 BERGSCHENHOEK
Zijde, Sporthal De
De Zijde 1
2662EB BERGSCHENHOEK
hal: Veld 1
Meisjes C1 Zaal 43580   HC Voorne MC1  09:00   09:30 uit
HELLEVOETSLUIS
Voorne Hockey Dome
Boerseweg 1
3221LA HELLEVOETSLUIS
hal: Veld 1
Meisjes C1 Zaal 43180   HV Victoria MC4  09:40   10:10 uit
HELLEVOETSLUIS
Voorne Hockey Dome
Boerseweg 1
3221LA HELLEVOETSLUIS
hal: Veld 1
Meisjes C2 Zaal 44363   HC Schiedam MC5  11:00   11:30 uit
SCHIEDAM
Groenoordhal
Groenoordstraat 1
3121JP SCHIEDAM
hal: veld 1
* AFGELAST *
Meisjes C2 Zaal 44615   Hockeyclub Schouwen Duiveland MC1  11:40   12:10 Thuis
 SCHIEDAM
Groenoordhal
Groenoordstraat 1
3121JP SCHIEDAM
hal: veld 1
Meisjes D1 Zaal 40316   G.H.C. RAPID MD1 45   10:45   12:00 uit
GORINCHEM
Hoefslag, Sporthal De
Hoefslag 9a
4205NK GORINCHEM
hal: Veld 1
* AFGELAST *
Meisjes D1 Zaal 41807   R.G.H.C. Tempo '34 MD1 45   11:25   12:40 Thuis
 GORINCHEM
Hoefslag, Sporthal De
Hoefslag 9a
4205NK GORINCHEM
hal: Veld 1
Meisjes D2 Zaal 41940   HC De IJssel MD6 30   08:30   09:30 uit
NIEUWERKERK AD IJSSEL
Kleine Vink, Sporthal
Hoofdweg-Noord 9K
2913LB NIEUWERKERK AD IJSSEL
hal: Veld 1
Meisjes D2 Zaal 41048   HC Delfshaven MD1 30   09:10   10:10 uit
NIEUWERKERK AD IJSSEL
Kleine Vink, Sporthal
Hoofdweg-Noord 9K
2913LB NIEUWERKERK AD IJSSEL
hal: Veld 1
* AFGELAST *
Meisjes D3 Zaal 41411   G.H.C. RAPID MD3  12:25   13:00 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
* AFGELAST *
Meisjes D3 Zaal 40348   Dordrechtse Mixed Hockey Club MD4  13:45   14:20 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 41080   ZAAL Rapid MD3 - Dordrecht MD4  13:35   13:40 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 47476   ZAAL Rotterdam JA2 - Forescate JA1  15:35   15:40 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 48404   ZAAL Rotterdam MA2 - Rijswijk MA1  17:35   17:40 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1