https://www.mobilitycentre.nl/volvo-hockey-clubbonus-pollux-vlaardingen/
 

Wedstrijden quicklinks

Vandaag jarig

Karlo Drenkelford
Elisa den Hoedt
Nienke van Vliet

zat 22 feb - zon 23 feb - di 25 feb - zon 1 mrt - ma 2 mrt - zat 7 mrt - zon 8 mrt - zat 14 mrt - zon 15 mrt - ma 16 mrt - zat 21 mrt - zon 22 mrt


laat schema zien voor  


Filter mogelijkheden:
thuis / uit / allebei

zaal / veld / allebei

7 maart | Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Jongens A1 24671   Noordwijk JA1 60   15:00   16:30  uit -   info
 
Jongens B1 52536   hdm JB6 45   12:45   14:00  uit -   info
 
Jongens C1 52978   HV Westland JC2    11:50   12:20   Veld 1  info
Fluiten: Rik Endenburg en Siebe van der Ende
 
Meisjes A1 26993   Craeyenhout MA1    14:40   15:40   Veld 1  info
Fluiten: Jenno van den Burg en Pepijn Rust
 
Meisjes B1 16464   Hockeyclub Barendrecht MB1 30   11:10   12:10  uit -   info
Meisjes B2 54287   L.S.C. ALECTO MB2    13:30   14:00   Veld 1  info
Fluiten: Lois van Eijck en Floor van Buuren
Meisjes B3 54221   Hockey Club Wateringseveld Veld MB3 30   07:45   08:45  uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes B4 54279   HV Spijkenisse MB3 30   14:30   15:30  uit -   info
 
Meisjes C1 55463   Klein Zwitserland MC3    10:10   10:40   Veld 1  info
Fluiten: Gaby van der Meer en Kayla Smit
Meisjes C2 55462   HV Westland MC4    08:30   09:00   Veld 1  info
Fluiten: Annick Hoogendijk en Sterre Hoekstra
Meisjes C3 55443   Rijswijksche Hockey Club MC4 30   16:00   17:00  uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes C4 55522   HC Delfshaven MC1    15:15   15:45  uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
 
Meisjes D1 56970   HDS MD1 30   07:55   08:55  uit -   info
Meisjes D2 56984   HC Schiedam MD4    13:15   13:45   Veld 3  info
Fluiten: Rose Jordaan en Kim van Loon
Meisjes D3 57015   HV Victoria MD5    11:30   12:00   Veld 3  info
Fluiten: Eva Lassooij en Puck van der Have

7 maart | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Coolkids MF1 63426   H.C. Derby CK-MF1 23   07:30   08:45  ZWIJNDRECHT info
 
Jongens 3F1 59720   Hockeyclub Barendrecht JF1    08:30   09:00   Veld 3 B info
 
Jongens 8E1 58331   HC Feijenoord J8E1    10:00   10:30   Veld 3 CD info
 
Meisjes 3F1 62371   Hockey Club Rotterdam MF10    08:30   09:00   Veld 3 A info
 
Meisjes 6E1 61236   Ring Pass Delft M6E4 30   08:00   09:00  uit -   info
Meisjes 6E2 61203   G.H.C. RAPID M6E2    08:45   09:15   Veld 3 D info
Meisjes 6E3 61279   Hockey Club Rotterdam M6E11    08:45   09:15   Veld 3 C info
 
Meisjes 8E1 60347   Rijswijksche Hockey Club M8E3    09:30   10:00   Veld 3 AB info
Meisjes 8E2 60274   HC Voorne M8E2 45   10:15   11:30  uit -   info