Standen van alle teams
Jeugd 
  Jongens A1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Voorhout JA1 9 19 6 1 2 26 14
2 Pollux JA1 7 15 5 0 2 18 14
3 Forescate JA2 9 13 4 1 4 32 21
4 Souburgh JA1 8 13 4 1 3 23 20
5 Dordrecht JA2 8 11 3 2 3 14 15
6 Krimpen JA1 6 4 1 1 4 18 29
7 Catwijck JA1 7 2 0 2 5 10 28
  3e klasse 
  Jongens B1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Pollux JB1 10 27 9 0 1 20 6
2 Ommoord JB1 10 22 7 1 2 35 16
3 Krimpen JB1 9 20 6 2 1 24 12
4 HGC JB2 10 15 5 0 5 34 22
5 Berkel-Rodenrijs JB2 10 13 4 1 5 28 23
6 Rotterdam JB3 10 13 4 1 5 18 20
7 Cartouche JB5 10 3 1 0 9 13 52
8 Rapid JB1 9 1 0 1 8 11 32
  1e klasse 
  Jongens C1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Rapid JC3 11 23 7 2 2 50 24
2 Derby JC2 10 22 7 1 2 38 16
3 Tempo '34 JC1 10 21 7 0 3 44 23
4 Souburgh JC1 10 15 5 0 5 31 29
5 Pollux JC1 9 10 3 1 5 12 26
6 Rotterdam JC6 9 9 3 0 6 19 29
7 Forcial JC1 10 9 3 0 7 11 28
8 Dordrecht JC3 9 5 1 2 6 10 40
  3e klasse 
  Jongens D1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ypenburg JD1 5 13 4 1 0 22 10
2 Westland JD1 5 11 3 2 0 29 8
3 Rapid JD1 5 7 2 1 2 24 11
4 HUDITO JD1 5 6 2 0 3 16 14
5 Rotterdam JD2 5 6 2 0 3 12 15
6 Pollux JD1 5 0 0 0 5 3 48
  1e klasse 
  Jongens D2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Klein Zwitserland JD5 3 9 3 0 0 21 7
2 Forescate JD4 4 5 1 2 1 15 13
3 Westland JD3 5 5 1 2 2 15 16
4 HDS JD3 4 5 1 2 1 11 13
5 Wateringse veld JD2 4 4 1 1 2 15 19
6 Pollux JD2 4 4 1 1 2 12 21
  4e klasse 
  Meisjes A1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Rapid MA1 10 22 6 4 0 17 6
2 HUDITO MA1 10 20 6 2 2 22 11
3 Barendrecht MA1 10 18 5 3 2 16 11
4 Schiedam MA1 10 14 4 2 4 15 14
5 Derby MA1 10 13 3 4 3 15 14
6 Rijswijk MA1 10 11 2 5 3 24 21
7 Pollux MA1 10 9 3 0 7 12 31
8 Noordwijk MA1 10 3 1 0 9 8 21
  Sub-topklasse 
  Meisjes A2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Pollux MA2 9 27 9 0 0 37 10
2 Ommoord MA1 10 19 6 1 3 26 9
3 Krimpen MA2 12 19 6 1 5 29 22
4 Hoeksche Waard MA2 11 16 5 1 5 22 23
5 Leonidas MA4 9 14 4 2 3 22 24
6 Capelle MA1 10 11 3 2 5 37 38
7 Evergreen MA2 10 10 3 1 6 16 24
8 Victoria MA4 9 0 0 0 9 15 54
  2e klasse 
  Meisjes A3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Barendrecht MA4 10 26 8 2 0 29 9
2 Voorne MA2 10 22 7 1 2 34 14
3 Ommoord MA2 9 17 5 2 2 28 17
4 IJssel MA3 10 17 5 2 3 34 25
5 Pollux MA3 9 10 3 1 5 22 26
6 Forcial MA2 10 9 3 0 7 16 41
7 Schiedam MA4 10 8 2 2 6 19 28
8 Rotterdam MA6 10 2 0 2 8 16 38
  4e klasse 
  Meisjes B1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Alecto MB1 10 24 7 3 0 24 10
2 Pollux MB1 10 21 6 3 1 25 7
3 Leiden MB2 10 19 5 4 1 11 6
4 Westland MB2 10 16 5 1 4 22 22
5 Catwijck MB1 9 13 4 1 4 20 13
6 Cartouche MB2 10 10 3 1 6 22 24
7 IJssel MB1 9 7 2 1 6 14 27
8 Berkel-Rodenrijs MB2 10 0 0 0 10 5 34
  1e klasse 
  Meisjes B2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Barendrecht MB2 9 19 6 1 2 20 13
2 IJssel MB2 9 18 6 0 3 27 15
3 Evergreen MB1 9 17 5 2 2 25 12
4 Leonidas MB3 10 17 5 2 3 20 13
5 Dordrecht MB3 10 16 5 1 4 21 21
6 Westland MB3 9 15 4 3 2 34 21
7 Pollux MB2 10 3 1 0 9 11 42
8 Hoeksche Waard MB2 10 3 0 3 7 12 33
  2e klasse 
  Meisjes B3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dordrecht MB6 9 19 6 1 2 25 13
2 Derby MB4 8 15 5 0 3 23 19
3 Spijkenisse MB4 8 15 5 0 3 11 9
4 Barendrecht MB5 8 13 4 1 3 23 17
5 Hoeksche Waard MB5 9 11 3 2 4 21 26
6 Leonidas MB6 9 8 2 2 5 14 20
7 Pollux MB3 9 5 1 2 6 17 30
  4e klasse 
  Meisjes C1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Rapid MC1 9 17 5 2 2 26 11
2 Rotterdam MC2 10 17 5 2 3 28 20
3 Pollux MC1 10 16 4 4 2 11 6
4 Roomburg MC1 10 15 4 3 3 26 26
5 Ommoord MC1 9 13 3 4 2 20 14
6 Forescate MC1 10 12 3 3 4 23 27
7 Rijswijk MC1 10 9 2 3 5 19 39
8 Klein Zwitserland MC2 10 7 2 1 7 18 28
  1e klasse 
  Meisjes C2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HDS MC1 10 22 7 1 2 21 9
2 Wateringse veld MC1 10 18 6 0 4 27 18
3 Rijswijk MC2 10 18 5 3 2 23 12
4 Pollux MC2 10 18 5 3 2 19 13
5 Evergreen MC1 9 14 4 2 3 21 18
6 Westland MC2 11 11 3 2 6 17 27
7 Cartouche MC3 9 5 1 2 6 10 19
8 Ring Pass Delft MC2 9 4 1 1 7 14 36
  2e klasse 
  Meisjes C3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Pollux MC3 10 20 6 2 2 44 10
2 Souburgh MC3 10 19 6 1 3 40 20
3 Rotterdam MC11 10 19 6 1 3 40 21
4 Feijenoord MC1 9 19 6 1 2 21 13
5 Westland MC6 10 13 4 1 5 18 34
6 Schoonhoven MC2 10 12 4 0 6 32 33
7 Bleiswijk MC4 10 9 3 0 7 16 42
8 Evergreen MC3 9 3 1 0 8 11 49
  4e klasse 
  Meisjes C4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Westland MC5 10 26 8 2 0 29 10
2 Pollux MC4 10 20 6 2 2 28 11
3 Rotterdam MC12 10 17 5 2 3 22 14
4 HUDITO MC3 10 17 5 2 3 17 13
5 Barendrecht MC7 10 14 4 2 4 21 26
6 Pijnacker MC5 10 11 3 2 5 15 16
7 hdm MC10 10 4 0 4 6 7 25
8 Zoetermeer MC9 10 2 0 2 8 8 32
  4e klasse 
  Meisjes C5 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HDS MC7 10 27 9 0 1 50 8
2 Forcial MC2 10 25 8 1 1 37 12
3 Tempo '34 MC4 10 16 5 1 4 26 18
4 Krimpen MC3 9 15 5 0 4 22 14
5 Victoria MC6 10 15 5 0 5 26 40
6 Pollux MC5 10 9 3 0 7 22 36
7 Souburgh MC2 9 7 2 1 6 17 28
8 Voorne MC4 10 1 0 1 9 6 50
  5e klasse 
  Meisjes D1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Alphen MD2 5 15 5 0 0 31 3
2 Alecto MD2 5 10 3 1 1 24 12
3 Pollux MD1 5 10 3 1 1 11 7
4 HGC MD3 5 6 2 0 3 11 13
5 Roomburg MD4 5 3 1 0 4 11 25
6 Cartouche MD4 5 0 0 0 5 6 34
  2e klasse 
  Meisjes D2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Rodenrijs MD4 5 13 4 1 0 15 4
2 Victoria MD5 4 8 2 2 0 11 7
3 Barendrecht MD4 4 6 2 0 2 8 11
4 Pollux MD2 4 4 1 1 2 4 10
5 Rotterdam MD7 5 3 1 0 4 7 10
6 Alphen MD6 4 3 1 0 3 4 7
  3e klasse 
  Meisjes D3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dordrecht MD5 5 15 5 0 0 35 4
2 Voorne MD4 5 10 3 1 1 21 15
3 Pollux MD3 4 7 2 1 1 7 10
4 Derby MD4 5 4 1 1 3 6 22
5 Rotterdam MD13 5 3 1 0 4 7 12
6 Leonidas MD7 4 1 0 1 3 6 19
  4e klasse 
  Meisjes D4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HUDITO MD4 5 11 3 2 0 9 3
2 Berkel-Rodenrijs MD6 5 10 3 1 1 14 13
3 Schiedam MD8 4 7 2 1 1 15 3
4 Pijnacker MD6 4 7 2 1 1 11 5
5 Pollux MD4 4 1 0 1 3 3 16
6 Zoetermeer MD9 4 0 0 0 4 5 17
  4e klasse 
Jongste Jeugd 
  CK-MF1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Cool Kids 
  CK-MF2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Cool Kids 
  CK-MIXF1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Cool Kids 
  Jongens 6E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 1 
  Meisjes 6E4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 3 
  Meisjes 6E5 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 3 
  Meisjes 6F1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Poule 
  Meisjes 8E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 3 
  Meisjes 8E2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 3 
  Meisjes 8E3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 4 
  Mix 6F1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Poule 
Senioren 
  Dames 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Rijswijk D1 16 41 13 2 1 50 16
2 Dordrecht D1 15 33 10 3 2 41 22
3 Pollux D1 16 33 10 3 3 30 19
4 Roomburg D1 15 27 7 6 2 27 15
5 Berkel-Rodenrijs D1 16 24 7 3 6 26 28
6 Gouda D1 15 22 7 1 7 22 19
7 Forescate D1 16 22 7 1 8 31 32
8 Derby D1 16 19 5 4 7 28 36
9 Groen-Geel D1 16 17 5 2 9 19 40
10 Westland D1 16 16 4 4 8 16 24
11 IJssel D1 16 12 4 0 12 33 45
12 Dopie D1 15 1 0 1 14 11 38
  2e klasse 
  Dames 1 - Silver Cup 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 IJsseloever D1 1 3 1 0 0 2 0
2 Pollux D1 1 0 0 0 1 0 2
  Silvercup - KO64 
  Dames 2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Zoetermeer D2 16 36 11 3 2 49 24
2 HUDITO D2 15 36 11 3 1 36 15
3 Groen-Geel D2 15 30 9 3 3 34 19
4 Leonidas D5 15 27 8 3 4 28 19
5 Rotterdam D3 15 24 6 6 3 35 28
6 Roomburg D2 16 23 7 2 7 45 46
7 HGC D2 15 19 6 1 8 45 37
8 Alecto D3 16 17 5 2 9 25 43
9 DSHC D2 16 14 3 5 8 21 35
10 Kampong D6 15 12 3 3 9 22 33
11 Victoria D3 15 12 3 3 9 26 48
12 Pollux D2 15 7 1 4 10 17 36
  Reserve 1e klasse 
  Dames 3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Forescate D4 14 42 14 0 0 85 12
2 Westland D3 15 37 12 1 2 46 17
3 Pijnacker D2 14 25 8 1 5 42 16
4 Leiden D5 15 24 7 3 5 23 28
5 DSHC D4 13 22 7 1 5 31 23
6 Victoria D7 14 21 6 3 5 21 19
7 Leonidas D18 14 16 5 1 8 30 55
8 Craeyenhout D4 15 15 5 0 10 27 43
9 Pollux D3 15 15 4 3 8 22 46
10 Groen-Geel D10 14 7 2 1 11 13 48
11 Alecto D6 15 6 2 0 13 21 54
  Res. 3e klasse 
  Dames 5 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HGC D4 16 40 13 1 2 66 15
2 Leonidas D21 16 36 11 3 2 53 16
3 Alecto D8 16 34 11 1 4 40 22
4 Catwijck D3 16 31 10 1 5 38 18
5 Roomburg D7 16 28 8 4 4 30 23
6 Pollux D5 16 24 7 3 6 27 27
7 Victoria D10 16 21 6 3 7 32 41
8 Groen-Geel D12 15 18 5 3 7 21 31
9 Klein Zwitserland D6 15 11 2 5 8 21 46
10 Alkemade D2 15 8 2 2 11 16 46
11 Voorhout D2 16 8 1 5 10 17 46
12 hdm D7 15 5 0 5 10 16 46
  Res. 4e klasse 
  Dames 6 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Scoop Delft DJ4 4 12 4 0 0 16 3
2 HUDITO DJ13 4 10 3 1 0 10 5
3 Pollux DJ6 5 9 3 0 2 12 7
4 Leonidas DJ29 5 9 3 0 2 8 6
5 Barendrecht DJ4 4 4 1 1 2 2 8
6 Thor DJ5 5 4 1 1 3 13 17
7 Alecto DJ10 5 3 1 0 4 4 14
8 Scoop Delft DJ5 4 1 0 1 3 4 9
  5e klasse 
  Heren 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ring Pass Delft H1 18 53 17 1 0 68 14
2 Alecto H1 18 50 16 1 1 55 16
3 HUDITO H1 18 41 12 4 2 50 30
4 Berkel-Rodenrijs H1 18 34 10 3 5 47 30
5 Warande H1 18 23 7 2 9 42 48
6 Rijswijk H1 18 23 6 3 9 37 51
7 Etten-Leur H1 18 23 5 4 9 24 39
8 Zoetermeer H1 18 22 6 3 9 32 40
9 Groen-Geel H1 18 22 5 5 8 32 40
10 Roomburg H1 18 17 4 3 11 34 41
11 Pollux H1 18 9 2 2 14 24 54
12 Ommoord H1 18 7 1 3 14 21 63
  1e klasse 
  Heren 1 - Silver Cup 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Groen-Geel H1 1 3 1 0 0 3 1
2 Pollux H1 1 0 0 0 1 1 3
  Silvercup - Zestiende finales 
  Heren 2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Kampong H6 16 39 13 0 3 67 27
2 Zoetermeer H2 16 30 10 0 6 56 38
3 Cartouche H3 15 30 10 0 5 40 31
4 HUDITO H3 16 25 8 1 7 46 43
5 Berkel-Rodenrijs H2 15 24 8 0 7 35 31
6 Leonidas H5 16 22 7 1 8 39 40
7 Schiedam H3 16 21 7 0 9 39 54
8 Ring Pass Delft H3 16 20 6 2 8 43 51
9 Victoria H3 15 19 7 1 7 38 47
10 HGC H2 15 18 6 0 9 41 47
11 HDS H2 16 16 5 1 10 46 50
12 Pollux H2 16 12 4 0 12 27 58
  Reserve 1e klasse 
  Heren 3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ommoord H3 16 43 14 1 1 119 28
2 Groen-Geel H7 16 30 10 0 6 71 29
3 Alecto H6 15 30 9 3 3 50 22
4 DSHC H8 16 29 9 2 5 68 45
5 Leonidas H24 15 28 8 4 3 52 30
6 Roomburg H4 16 25 8 1 7 43 41
7 Dopie H3 16 25 7 4 5 35 32
8 Leonidas H19 15 22 7 1 7 56 56
9 HDS H4 15 20 6 2 7 32 41
10 Pollux H3 15 7 3 1 11 24 59
11 Zoetermeer H4 16 6 2 0 14 17 108
12 Klein Zwitserland H4 15 1 0 1 14 14 90
  Res. 3e klasse 
  Heren 4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Groen-Geel H11 16 38 12 2 2 63 26
2 Waddinxveen H2 15 38 12 2 1 43 16
3 Pijnacker H4 15 37 12 1 2 72 24
4 DSHC H11 15 28 9 1 5 42 26
5 Leonidas H29 16 26 8 2 6 44 32
6 Pollux H4 16 25 7 4 5 49 42
7 Rotterdam H7 15 23 6 5 4 27 25
8 Rijswijk H5 16 19 6 1 9 54 39
9 Ring Pass Delft H7 16 18 6 0 10 33 47
10 Tempo '34 H2 15 8 2 2 11 22 69
11 IJssel H4 15 5 1 2 12 25 63
12 Leonidas H28 16 3 1 0 15 11 76
  Res. 4e klasse 
  Heren 5 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HDS H6 4 9 3 0 1 19 8
2 Groen-Geel H13 3 7 2 1 0 11 5
3 Groen-Geel H15 4 4 1 1 2 5 10
4 Pollux H5 3 3 1 0 2 10 13
5 Victoria H12 4 3 1 0 3 8 17
  Res. 5e klasse 
  Heren A 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Westland HA 14 37 12 1 1 57 17
2 HGC HB 14 33 11 0 3 40 17
3 Cartouche HC 15 27 8 3 4 34 18
4 Leiden HD 14 22 7 1 6 24 27
5 HUDITO HB 15 21 7 0 8 26 23
6 hdm HD 14 18 6 0 8 31 38
7 Klein Zwitserland HC 14 16 3 7 4 16 20
8 Alphen HB 14 14 4 2 8 24 37
9 Cartouche HD 14 14 4 2 8 15 31
10 Rijswijk HB 14 12 3 3 8 16 39
11 Ring Pass Delft HB 14 10 3 1 10 20 36
  Veteranen 2e klasse