https://www.mobilitycentre.nl/volvo-hockey-clubbonus-pollux-vlaardingen/
 

Wedstrijden quicklinks

Vandaag jarig

Boris Jan Baars
Amy de Krieger
Meisjes C4

Teamfoto

Teamsponsor

Teamondersteuning
Trainer Leandro Maas Email
Trainer Tim van Ewijk Email
Coach Martin van Dijk Email
Coach Sergej Fedorin Email
Manager Daniƫlle van den Bogaard Email

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
7 mrt 55522 HC Delfshaven MC1
15:15 15:45 uit   route  
   Veld 1
14 mrt 55578 Berkel Rodenrijs MC9
11:35 12:05 thuis   Veld 3  
21 mrt 55712 HC Pijnacker MC5
30
uit   route  
28 mrt 55934 HC Ypenburg MC6
12:35 13:05 thuis   Veld 3  
4 apr 56054 OMHC MC7
30
uit   route  
18 apr 56110 HC Delfshaven MC1
30
thuis    
9 mei 56274 Berkel Rodenrijs MC9
30
uit   route  
16 mei 56421 HC Pijnacker MC5
thuis    
6 jun 56547 HC Ypenburg MC6
30
uit   route  
13 jun 56732 OMHC MC7
thuis    
5 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Berkel-Rodenrijs MC9 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Delfshaven MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Ommoord MC7 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Pijnacker MC5 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Pollux MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Ypenburg MC6 0 0 0 0 0 0 0 0

Uitslagenmatrix
  Pollux MC4Pijnacker MC5Ypenburg MC6Ommoord MC7Delfshaven MC1Berkel-Rodenrijs MC9
Pollux MC4  
Pijnacker MC5  
Ypenburg MC6  
Ommoord MC7  
Delfshaven MC1  
Berkel-Rodenrijs MC9  


Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 7 MAART 2020
  Berkel-Rodenrijs MC9 Ypenburg MC6 11:00 Sportp. 'Het Hoge Land'
  Delfshaven MC1 Pollux MC4 15:45 Sportpark Blijdorp
  Pijnacker MC5 Ommoord MC7 16:25 Sportp. 'De Groene Wijdte'
ZATERDAG 14 MAART 2020
  Ommoord MC7 Delfshaven MC1 13:35 Sportpark Marcel Duchampplein
  Pollux MC4 Berkel-Rodenrijs MC9 12:05 Sportpark Kooikersweg
  Ypenburg MC6 Pijnacker MC5 14:40 Sportcomplex "De Bras"
ZATERDAG 21 MAART 2020
  Berkel-Rodenrijs MC9 Delfshaven MC1 Sportp. 'Het Hoge Land'
  Pijnacker MC5 Pollux MC4 Sportp. 'De Groene Wijdte'
  Ypenburg MC6 Ommoord MC7 16:05 Sportcomplex "De Bras"
ZATERDAG 28 MAART 2020
  Berkel-Rodenrijs MC9 Ommoord MC7 Sportp. 'Het Hoge Land'
  Delfshaven MC1 Pijnacker MC5 Sportpark Blijdorp
  Pollux MC4 Ypenburg MC6 13:05 Sportpark Kooikersweg
ZATERDAG 4 APRIL 2020
  Ommoord MC7 Pollux MC4 Sportpark Marcel Duchampplein
  Pijnacker MC5 Berkel-Rodenrijs MC9 Sportp. 'De Groene Wijdte'
  Ypenburg MC6 Delfshaven MC1 14:30 Sportcomplex "De Bras"
ZATERDAG 18 APRIL 2020
  Ommoord MC7 Pijnacker MC5 Sportpark Marcel Duchampplein
  Pollux MC4 Delfshaven MC1 Sportpark Kooikersweg
  Ypenburg MC6 Berkel-Rodenrijs MC9 Sportcomplex "De Bras"
ZATERDAG 9 MEI 2020
  Berkel-Rodenrijs MC9 Pollux MC4 Sportp. 'Het Hoge Land'
  Delfshaven MC1 Ommoord MC7 Sportpark Blijdorp
  Pijnacker MC5 Ypenburg MC6 Sportp. 'De Groene Wijdte'
ZATERDAG 16 MEI 2020
  Delfshaven MC1 Berkel-Rodenrijs MC9 Sportpark Blijdorp
  Ommoord MC7 Ypenburg MC6 Sportpark Marcel Duchampplein
  Pollux MC4 Pijnacker MC5 Sportpark Kooikersweg
ZATERDAG 6 JUNI 2020
  Ommoord MC7 Berkel-Rodenrijs MC9 Sportpark Marcel Duchampplein
  Pijnacker MC5 Delfshaven MC1 Sportp. 'De Groene Wijdte'
  Ypenburg MC6 Pollux MC4 Sportcomplex "De Bras"
ZATERDAG 13 JUNI 2020
  Berkel-Rodenrijs MC9 Pijnacker MC5 Sportp. 'Het Hoge Land'
  Delfshaven MC1 Ypenburg MC6 Sportpark Blijdorp
  Pollux MC4 Ommoord MC7 Sportpark Kooikersweg