Heren A Zaal

Teamfoto

Teamsponsor

Teamondersteuning
Trainer/Coach Allard Kuil Email
Coach Danny Hogenboom Email
Manager Han Goei Email

Nog 6 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
2 feb 32407 HC Ypenburg HB
0
13:00 13:30 uit   HGC/ Wim Schellekens Dome  
  HGC/ Wim Schellekens Dome
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Veld 2
 
2 feb 32392 Mixed Hockeyclub Zoetermeer HA
0
14:20 14:50 thuis   HGC/ Wim Schellekens Dome  
  HGC/ Wim Schellekens Dome
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Veld 2
 
9 feb 32411 MHV Evergreen HLA
0
13:40 14:10 uit   HGC/ Wim Schellekens Dome  
  HGC/ Wim Schellekens Dome
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Royal Campen-veld
 
9 feb 32391 L.S.C. ALECTO HC
0
13:00 13:30 thuis   HGC/ Wim Schellekens Dome  
  HGC/ Wim Schellekens Dome
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Royal Campen-veld
 
16 feb 32403 HC Pijnacker HB
0
17:40 18:10 uit   HGC/ Wim Schellekens Dome  
  HGC/ Wim Schellekens Dome
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Veld 2
 
16 feb 32393 HC Ypenburg HB
0
18:20 18:50 thuis   HGC/ Wim Schellekens Dome  
  HGC/ Wim Schellekens Dome
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Veld 2
 
3 thuiswedstrijden en 3 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Pijnacker HB 4 12 4 0 0 17 6 0
2 Pollux HA 4 9 3 0 1 20 5 0
3 Zoetermeer HA 4 7 2 1 1 16 13 0
4 Ypenburg HB 4 4 1 1 2 13 12 0
5 Alecto HC 4 3 1 0 3 6 15 0
6 Evergreen HLA 4 0 0 0 4 4 25 0

Uitslagenmatrix
  Alecto HCPollux HAZoetermeer HAPijnacker HBYpenburg HBEvergreen HLA
Alecto HC   0-4 1-4
Pollux HA   2-3 7-1
Zoetermeer HA 5-1 1-7  
Pijnacker HB   5-2 5-1
Ypenburg HB 2-4 3-3  
Evergreen HLA 2-7 0-6  

Uitslagen
ZONDAG 15 DECEMBER 2019
.. Pijnacker HB Evergreen HLA 5-1 Definitief
.. Pollux HA Pijnacker HB 2-3 Definitief
.. Zoetermeer HA Alecto HC 5-1 Definitief
.. Alecto HC Pollux HA 0-4 Definitief
.. Ypenburg HB Zoetermeer HA 3-3 Definitief
.. Evergreen HLA Ypenburg HB 0-6 Definitief
ZONDAG 12 JANUARI 2020
.. Pollux HA Evergreen HLA 7-1 Definitief
.. Pijnacker HB Ypenburg HB 5-2 Definitief
.. Alecto HC Pijnacker HB 1-4 Definitief
.. Ypenburg HB Alecto HC 2-4 Definitief
.. Zoetermeer HA Pollux HA 1-7 Definitief
.. Evergreen HLA Zoetermeer HA 2-7 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 2 FEBRUARI 2020
  Alecto HC Ypenburg HB 14:10 HGC/ Wim Schellekens Dome
  Evergreen HLA Pijnacker HB 16:50 HGC/ Wim Schellekens Dome
  Pijnacker HB Alecto HC 15:30 HGC/ Wim Schellekens Dome
  Pollux HA Zoetermeer HA 14:50 HGC/ Wim Schellekens Dome
  Ypenburg HB Pollux HA 13:30 HGC/ Wim Schellekens Dome
  Zoetermeer HA Evergreen HLA 16:10 HGC/ Wim Schellekens Dome
ZONDAG 9 FEBRUARI 2020
  Alecto HC Evergreen HLA 14:50 HGC/ Wim Schellekens Dome
  Evergreen HLA Pollux HA 14:10 HGC/ Wim Schellekens Dome
  Pijnacker HB Zoetermeer HA 14:10 HGC/ Wim Schellekens Dome
  Pollux HA Alecto HC 13:30 HGC/ Wim Schellekens Dome
  Ypenburg HB Pijnacker HB 14:50 HGC/ Wim Schellekens Dome
  Zoetermeer HA Ypenburg HB 13:30 HGC/ Wim Schellekens Dome
ZONDAG 16 FEBRUARI 2020
  Alecto HC Zoetermeer HA 15:30 HGC/ Wim Schellekens Dome
  Evergreen HLA Alecto HC 16:10 HGC/ Wim Schellekens Dome
  Pijnacker HB Pollux HA 18:10 HGC/ Wim Schellekens Dome
  Pollux HA Ypenburg HB 18:50 HGC/ Wim Schellekens Dome
  Ypenburg HB Evergreen HLA 17:30 HGC/ Wim Schellekens Dome
  Zoetermeer HA Pijnacker HB 16:50 HGC/ Wim Schellekens Dome