Jongens B1 Zaal

Teamfoto

Teamsponsor

Teamondersteuning
Trainer/Coach Evert-Jan Saarloos Email

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
19 jan 45203 HC Ypenburg JB2
15
10:45 11:30 thuis   Wethouder Smit hal  
  Wethouder Smit hal
Westeinde 96
3146BZ MAASSLUIS
hal: Veld 1
 
19 jan 45028 Wateringse veld JB1
15
12:05 12:50 thuis   Wethouder Smit hal  
  Wethouder Smit hal
Westeinde 96
3146BZ MAASSLUIS
hal: Veld 1
 
25 jan 44931 HC Pijnacker JB2
35
15:05 16:10 uit   Oranjeplein, Sporthal  
  Oranjeplein, Sporthal
Slicherstraat 11
2515GE 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
 
25 jan 45353 hdm JB6
35
15:45 16:50 uit   Oranjeplein, Sporthal  
  Oranjeplein, Sporthal
Slicherstraat 11
2515GE 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
 
2 feb 45433 HDS JB2
25
13:15 14:10 uit   Hogeveld, Sporthal  
  Hogeveld, Sporthal
Panamaplein 30
2548HJ 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
 
2 feb 45559 Wateringse veld JB1
25
13:55 14:50 uit   Hogeveld, Sporthal  
Let op: Uittenue mee! 
  Hogeveld, Sporthal
Panamaplein 30
2548HJ 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
 
9 feb 45372 hdm JB6
30
14:40 15:40 thuis   Leidschenveen, Sporthal  
  Leidschenveen, Sporthal
Vaz Diasdreef 20
2492JL 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
 
9 feb 45108 HC Ypenburg JB2
30
14:00 15:00 uit   Leidschenveen, Sporthal  
  Leidschenveen, Sporthal
Vaz Diasdreef 20
2492JL 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
 
15 feb 45450 HDS JB2
5
12:15 12:50 thuis   Polderpoort, Sporthal de  
  Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
 
15 feb 45099 Schoonhovense MHC JB1
5
10:55 11:30 thuis   Polderpoort, Sporthal de  
  Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
 
5 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 hdm JB6 8 17 5 2 1 24 22 0
2 Pijnacker JB2 6 12 4 0 2 13 7 0
3 HDS JB2 6 11 3 2 1 22 15 0
4 Wateringse veld JB1 6 10 3 1 2 15 7 0
5 Schoonhoven JB1 6 5 1 2 3 16 20 0
6 Ypenburg JB2 5 1 0 1 4 7 18 0
7 Pollux JB1 3 0 0 0 3 0 8 0

Uitslagenmatrix
  Pollux JB1HDS JB2Pijnacker JB2hdm JB6Ypenburg JB2Schoonhoven JB1Wateringse veld JB1
Pollux JB1   0-3
HDS JB2   7-3 2-2 6-2
Pijnacker JB2 3-0   1-2 3-1 3-2 0-2
hdm JB6 4-4   3-1 5-4 2-1
Ypenburg JB2 1-3  
Schoonhoven JB1 2-0 4-4  
Wateringse veld JB1 0-1 2-2  

Uitslagen
ZONDAG 8 DECEMBER 2019
.. Pollux JB1 Pijnacker JB2 0-3 Definitief
.. Pijnacker JB2 Schoonhoven JB1 3-2 Definitief
.. HDS JB2 Ypenburg JB2 2-2 Definitief
.. HDS JB2 hdm JB6 7-3 Definitief
.. Schoonhoven JB1 Pollux JB1 2-0 Definitief
.. hdm JB6 Ypenburg JB2 3-1 Definitief
ZONDAG 15 DECEMBER 2019
.. HDS JB2 Schoonhoven JB1 6-2 Definitief
.. hdm JB6 Schoonhoven JB1 5-4 Definitief
.. hdm JB6 HDS JB2 4-4 Definitief
ZATERDAG 4 JANUARI 2020
.. Pijnacker JB2 HDS JB2 3-0 Definitief
.. Pijnacker JB2 Ypenburg JB2 3-1 Definitief
.. Wateringse veld JB1 Schoonhoven JB1 2-2 Definitief
.. Wateringse veld JB1 hdm JB6 0-1 Definitief
.. Ypenburg JB2 HDS JB2 1-3 Definitief
.. Schoonhoven JB1 hdm JB6 4-4 Definitief
ZONDAG 12 JANUARI 2020
.. Pijnacker JB2 hdm JB6 1-2 Definitief
.. hdm JB6 Wateringse veld JB1 2-1 Definitief
.. Pijnacker JB2 Wateringse veld JB1 0-2 Definitief
ZONDAG 19 JANUARI 2020
.. Wateringse veld JB1 Ypenburg JB2 7-2 Definitief
.. Pollux JB1 Wateringse veld JB1 0-3 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 19 JANUARI 2020
  Pollux JB1 Ypenburg JB2 11:30 Wethouder Smit hal
ZATERDAG 25 JANUARI 2020
  Pijnacker JB2 Pollux JB1 16:10 Oranjeplein, Sporthal
  Schoonhoven JB1 Wateringse veld JB1 9:30 Meent, Sporthal De
  Schoonhoven JB1 Ypenburg JB2 10:50 Meent, Sporthal De
  Ypenburg JB2 Wateringse veld JB1 10:10 Meent, Sporthal De
  hdm JB6 Pollux JB1 16:50 Oranjeplein, Sporthal
  hdm JB6 Pijnacker JB2 15:30 Oranjeplein, Sporthal
ZONDAG 2 FEBRUARI 2020
  HDS JB2 Pollux JB1 14:10 Hogeveld, Sporthal
  Schoonhoven JB1 Pijnacker JB2 13:40 Leidschenveen, Sporthal
  Wateringse veld JB1 Pollux JB1 14:50 Hogeveld, Sporthal
  Wateringse veld JB1 HDS JB2 13:30 Hogeveld, Sporthal
  Ypenburg JB2 Schoonhoven JB1 14:20 Leidschenveen, Sporthal
  Ypenburg JB2 Pijnacker JB2 13:00 Leidschenveen, Sporthal
ZONDAG 9 FEBRUARI 2020
  HDS JB2 Wateringse veld JB1 15:30 Hogeveld, Sporthal
  HDS JB2 Pijnacker JB2 16:10 Hogeveld, Sporthal
  Pollux JB1 hdm JB6 15:40 Leidschenveen, Sporthal
  Wateringse veld JB1 Pijnacker JB2 16:50 Hogeveld, Sporthal
  Ypenburg JB2 hdm JB6 16:20 Leidschenveen, Sporthal
  Ypenburg JB2 Pollux JB1 15:00 Leidschenveen, Sporthal
ZATERDAG 15 FEBRUARI 2020
  Pollux JB1 Schoonhoven JB1 11:30 Polderpoort, Sporthal de
  Pollux JB1 HDS JB2 12:50 Polderpoort, Sporthal de
  Schoonhoven JB1 HDS JB2 12:10 Polderpoort, Sporthal de