Jongens C1 Zaal

Teamfoto

Teamsponsor

Teamondersteuning
Trainer/Coach Martijn Knoester Email
Trainer/Coach Pepijn Rust Email

Nog 6 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
19 jan 42814 Berkel Rodenrijs JC3
0
12:20 12:50 uit   TOGB/ Vermeulenhal  
  TOGB/ Vermeulenhal
Het Hoge Land 23
2652EA BERKEL EN RODENRIJS
hal: veld 1
 
19 jan 42764 V.M.H.C. CARTOUCHE JC5
0
11:40 12:10 uit   TOGB/ Vermeulenhal  
  TOGB/ Vermeulenhal
Het Hoge Land 23
2652EA BERKEL EN RODENRIJS
hal: veld 1
 
25 jan 42395 HDS JC2
5
10:55 11:30 thuis   Polderpoort, Sporthal de  
  Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
 
25 jan 42371 R.H.V. Leonidas JC2
5
12:15 12:50 thuis   Polderpoort, Sporthal de  
  Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
 
9 feb 42578 V.M.H.C. CARTOUCHE JC5
0
14:20 14:50 thuis   Cartouche Hockey Dome  
  Cartouche Hockey Dome
Van Ruysdaellaan 3a
2264TK LEIDSCHENDAM
hal: Veld A
 
9 feb 42817 HDS JC2
0
13:40 14:10 uit   Cartouche Hockey Dome  
  Cartouche Hockey Dome
Van Ruysdaellaan 3a
2264TK LEIDSCHENDAM
hal: Veld A
 
3 thuiswedstrijden en 3 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rotterdam JC3 4 10 3 1 0 16 6 0
2 Tempo '34 JC2 5 9 3 0 2 21 21 0
3 HDS JC2 4 6 2 0 2 15 14 0
4 Leonidas JC2 4 6 2 0 2 13 12 0
5 Berkel-Rodenrijs JC3 4 6 2 0 2 8 9 0
6 Pollux JC1 5 4 1 1 3 13 15 0
7 Cartouche JC5 2 0 0 0 2 5 14 0

Uitslagenmatrix
  Rotterdam JC3Cartouche JC5Leonidas JC2Pollux JC1Berkel-Rodenrijs JC3HDS JC2Tempo '34 JC2
Rotterdam JC3   3-1 3-2 8-1
Cartouche JC5   2-6
Leonidas JC2   3-5 4-2
Pollux JC1 2-2   0-2
Berkel-Rodenrijs JC3 1-3 2-5 3-3   2-3
HDS JC2 2-2 6-2  
Tempo '34 JC2 4-3 8-3 5-4 1-2 6-4  

Uitslagen
ZONDAG 8 DECEMBER 2019
.. HDS JC2 Cartouche JC5 6-2 Definitief
.. Tempo '34 JC2 HDS JC2 6-4 Definitief
.. Rotterdam JC3 Pollux JC1 3-2 Definitief
.. Rotterdam JC3 Leonidas JC2 3-1 Definitief
.. Tempo '34 JC2 Cartouche JC5 8-3 Definitief
.. Leonidas JC2 Pollux JC1 3-5 Definitief
ZONDAG 15 DECEMBER 2019
.. Berkel-Rodenrijs JC3 Leonidas JC2 2-5 Definitief
.. Pollux JC1 Rotterdam JC3 2-2 Definitief
.. Rotterdam JC3 Tempo '34 JC2 8-1 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs JC3 HDS JC2 2-3 Definitief
.. Leonidas JC2 HDS JC2 4-2 Definitief
ZONDAG 12 JANUARI 2020
.. Pollux JC1 Berkel-Rodenrijs JC3 0-2 Definitief
.. Tempo '34 JC2 Pollux JC1 5-4 Definitief
.. Tempo '34 JC2 Berkel-Rodenrijs JC3 1-2 Definitief
ZONDAG 19 JANUARI 2020
.. Tempo '34 JC2 Rotterdam JC3 4-3 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs JC3 Pollux JC1 3-3 Definitief
.. HDS JC2 Rotterdam JC3 2-2 Definitief
.. Cartouche JC5 Pollux JC1 2-6 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs JC3 Cartouche JC5 1-3 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 19 JANUARI 2020
  HDS JC2 Rotterdam JC3 15:30 Verburch/ Jan van der Valkhal
  HDS JC2 Tempo '34 JC2 16:50 Verburch/ Jan van der Valkhal
  Tempo '34 JC2 Rotterdam JC3 16:10 Verburch/ Jan van der Valkhal
ZATERDAG 25 JANUARI 2020
  Berkel-Rodenrijs JC3 Rotterdam JC3 16:10 Cartouche Hockey Dome
  Cartouche JC5 Rotterdam JC3 16:50 Cartouche Hockey Dome
  Cartouche JC5 Berkel-Rodenrijs JC3 15:30 Cartouche Hockey Dome
  HDS JC2 Leonidas JC2 12:10 Polderpoort, Sporthal de
  Pollux JC1 HDS JC2 11:30 Polderpoort, Sporthal de
  Pollux JC1 Leonidas JC2 12:50 Polderpoort, Sporthal de
ZATERDAG 1 FEBRUARI 2020
  Leonidas JC2 Rotterdam JC3 15:30 Margriet, Sporthal de
  Leonidas JC2 Cartouche JC5 16:10 Margriet, Sporthal de
  Rotterdam JC3 Cartouche JC5 16:50 Margriet, Sporthal de
ZONDAG 9 FEBRUARI 2020
  Berkel-Rodenrijs JC3 Tempo '34 JC2 10:10 Leonidas Hockey Dome
  Cartouche JC5 HDS JC2 13:30 Cartouche Hockey Dome
  HDS JC2 Pollux JC1 14:10 Cartouche Hockey Dome
  Leonidas JC2 Berkel-Rodenrijs JC3 9:30 Leonidas Hockey Dome
  Leonidas JC2 Tempo '34 JC2 10:50 Leonidas Hockey Dome
  Pollux JC1 Cartouche JC5 14:50 Cartouche Hockey Dome
ZATERDAG 15 FEBRUARI 2020
  Cartouche JC5 Leonidas JC2 14:50 Leonidas Hockey Dome
  Cartouche JC5 Tempo '34 JC2 14:10 Leonidas Hockey Dome
  HDS JC2 Berkel-Rodenrijs JC3 13:50 Verburch/ Jan van der Valkhal
  Rotterdam JC3 Berkel-Rodenrijs JC3 13:10 Verburch/ Jan van der Valkhal
  Rotterdam JC3 HDS JC2 12:30 Verburch/ Jan van der Valkhal
  Tempo '34 JC2 Leonidas JC2 13:30 Leonidas Hockey Dome