Meisjes B3 Zaal

Teamfoto

Teamsponsor

Teamondersteuning
Trainer Vincenzo Backer Email
Coach Alessandro Sta Email

Nog 4 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
1 feb 46041 Hockeyclub Barendrecht MB4
5
12:15 12:50 thuis   Polderpoort, Sporthal de  
  Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
 
1 feb 45715 Hockey Club Rotterdam MB9
5
10:55 11:30 thuis   Polderpoort, Sporthal de  
  Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
 
9 feb 46676 Dordrechtse Mixed Hockey Club MB3
25
13:15 14:10 thuis   Zijde, Sporthal De  
  Zijde, Sporthal De
De Zijde 1
2662EB BERGSCHENHOEK
hal: Veld 1
 
9 feb 45892 Hockey Club Rotterdam MB9
25
12:35 13:30 uit   Zijde, Sporthal De  
Let op: Uittenue mee! 
  Zijde, Sporthal De
De Zijde 1
2662EB BERGSCHENHOEK
hal: Veld 1
 
3 thuiswedstrijden en 1 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Leonidas MB4 8 24 8 0 0 30 10 0
2 Barendrecht MB4 8 21 7 0 1 32 6 0
3 Capelle MB12 10 18 6 0 4 33 16 0
4 Dordrecht MB3 6 9 3 0 3 17 17 0
5 Tempo '34 MB2 8 7 2 1 5 15 26 0
6 Pollux MB3 8 1 0 1 7 6 38 0
7 Rotterdam MB9 6 0 0 0 6 8 28 0

Uitslagenmatrix
  Rotterdam MB9Tempo '34 MB2Dordrecht MB3Barendrecht MB4Leonidas MB4Pollux MB3Capelle MB12
Rotterdam MB9   2-5 2-4 0-5
Tempo '34 MB2   0-6 1-4 5-1 2-4
Dordrecht MB3 5-1   0-7 2-4 6-2 4-1
Barendrecht MB4 5-1 2-0   5-0 3-2
Leonidas MB4 6-2 2-1   7-1
Pollux MB3 1-1 0-1   0-7
Capelle MB12 3-1 3-0 1-3 1-2 6-1  

Uitslagen
ZONDAG 8 DECEMBER 2019
.. Leonidas MB4 Barendrecht MB4 2-1 Definitief
.. Tempo '34 MB2 Pollux MB3 5-1 Definitief
.. Rotterdam MB9 Leonidas MB4 2-4 Definitief
.. Pollux MB3 Capelle MB12 0-7 Definitief
.. Tempo '34 MB2 Capelle MB12 2-4 Definitief
.. Barendrecht MB4 Rotterdam MB9 5-1 Definitief
ZATERDAG 14 DECEMBER 2019
.. Rotterdam MB9 Tempo '34 MB2 2-5 Definitief
.. Rotterdam MB9 Capelle MB12 0-5 Definitief
.. Dordrecht MB3 Pollux MB3 6-2 Definitief
.. Capelle MB12 Tempo '34 MB2 3-0 Definitief
.. Leonidas MB4 Pollux MB3 7-1 Definitief
.. Dordrecht MB3 Leonidas MB4 2-4 Definitief
ZONDAG 5 JANUARI 2020
.. Capelle MB12 Leonidas MB4 1-2 Definitief
.. Leonidas MB4 Rotterdam MB9 6-2 Definitief
.. Dordrecht MB3 Barendrecht MB4 0-7 Definitief
.. Tempo '34 MB2 Barendrecht MB4 0-6 Definitief
.. Capelle MB12 Rotterdam MB9 3-1 Definitief
.. Dordrecht MB3 Tempo '34 MB2 5-1 Definitief
ZONDAG 12 JANUARI 2020
.. Capelle MB12 Barendrecht MB4 1-3 Definitief
.. Capelle MB12 Pollux MB3 6-1 Definitief
.. Barendrecht MB4 Pollux MB3 5-0 Definitief
ZATERDAG 18 JANUARI 2020
.. Tempo '34 MB2 Leonidas MB4 1-4 Definitief
.. Barendrecht MB4 Dordrecht MB3 2-0 Definitief
.. Barendrecht MB4 Capelle MB12 3-2 Definitief
.. Dordrecht MB3 Capelle MB12 4-1 Definitief
.. Pollux MB3 Tempo '34 MB2 1-1 Definitief
.. Pollux MB3 Leonidas MB4 0-1 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 26 JANUARI 2020
  Barendrecht MB4 Leonidas MB4 13:30 Voorne Hockey Dome
  Barendrecht MB4 Tempo '34 MB2 14:50 Voorne Hockey Dome
  Leonidas MB4 Tempo '34 MB2 14:10 Voorne Hockey Dome
ZATERDAG 1 FEBRUARI 2020
  Capelle MB12 Dordrecht MB3 16:10 Leonidas Hockey Dome
  Leonidas MB4 Capelle MB12 16:50 Leonidas Hockey Dome
  Leonidas MB4 Dordrecht MB3 15:30 Leonidas Hockey Dome
  Pollux MB3 Rotterdam MB9 11:30 Polderpoort, Sporthal de
  Pollux MB3 Barendrecht MB4 12:50 Polderpoort, Sporthal de
  Rotterdam MB9 Barendrecht MB4 12:10 Polderpoort, Sporthal de
ZONDAG 9 FEBRUARI 2020
  Pollux MB3 Dordrecht MB3 14:10 Zijde, Sporthal De
  Rotterdam MB9 Dordrecht MB3 14:50 Zijde, Sporthal De
  Rotterdam MB9 Pollux MB3 13:30 Zijde, Sporthal De
ZONDAG 16 FEBRUARI 2020
  Dordrecht MB3 Rotterdam MB9 14:50 Dijk, sportcentrum de
  Tempo '34 MB2 Rotterdam MB9 14:10 Dijk, sportcentrum de
  Tempo '34 MB2 Dordrecht MB3 13:30 Dijk, sportcentrum de