Meisjes C1 Zaal

Teamfoto

Teamsponsor

Teamondersteuning
Trainer/Coach Natasja van Straten Email

Nog 6 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
26 jan 43403 HC Voorne MC1
5
12:25 13:00 thuis   Polderpoort, Sporthal de  
  Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
 
26 jan 43941 HV Spijkenisse MC1
5
13:45 14:20 thuis   Polderpoort, Sporthal de  
  Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
 
9 feb 43180 HV Victoria MC4
0
09:40 10:10 uit   Voorne Hockey Dome  
Let op: Uittenue mee! 
  Voorne Hockey Dome
Boerseweg 1
3221LA HELLEVOETSLUIS
hal: Veld 1
 
9 feb 43580 HC Voorne MC1
0
09:00 09:30 uit   Voorne Hockey Dome  
  Voorne Hockey Dome
Boerseweg 1
3221LA HELLEVOETSLUIS
hal: Veld 1
 
16 feb 43590 Dordrechtse Mixed Hockey Club MC2
30
13:50 14:50 uit   Deetos Snel Hal  
Let op: Uittenue mee! 
  Deetos Snel Hal
Vorrinklaan 202
3317KZ DORDRECHT
hal: Veld 1
 
16 feb 43755 HV Spijkenisse MC1
30
13:10 14:10 uit   Deetos Snel Hal  
  Deetos Snel Hal
Vorrinklaan 202
3317KZ DORDRECHT
hal: Veld 1
 
2 thuiswedstrijden en 4 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Schiedam MC2 8 15 5 0 3 11 13 0
2 Spijkenisse MC1 6 13 4 1 1 19 13 0
3 Voorne MC1 5 12 4 0 1 24 8 0
4 Pollux MC1 6 12 4 0 2 19 9 0
5 Tempo '34 MC1 7 9 3 0 4 15 25 0
6 Dordrecht MC2 4 3 1 0 3 7 15 0
7 Victoria MC4 8 1 0 1 7 11 23 0

Uitslagenmatrix
  Dordrecht MC2Pollux MC1Spijkenisse MC1Tempo '34 MC1Victoria MC4Voorne MC1Schiedam MC2
Dordrecht MC2   1-6
Pollux MC1 5-2   5-1 2-1 1-2
Spijkenisse MC1   6-6 4-3 2-1
Tempo '34 MC1 1-6 2-3   2-1 4-1
Victoria MC4 1-2 0-4 1-3   1-3
Voorne MC1  
Schiedam MC2 3-2 2-0 1-0 1-0 0-4  

Uitslagen
ZATERDAG 7 DECEMBER 2019
.. Spijkenisse MC1 Schiedam MC2 2-1 Definitief
.. Tempo '34 MC1 Pollux MC1 1-6 Definitief
.. Pollux MC1 Victoria MC4 2-1 Definitief
.. Schiedam MC2 Voorne MC1 0-4 Definitief
.. Spijkenisse MC1 Voorne MC1 4-3 Definitief
.. Tempo '34 MC1 Victoria MC4 2-1 Definitief
ZONDAG 15 DECEMBER 2019
.. Schiedam MC2 Dordrecht MC2 3-2 Definitief
.. Victoria MC4 Spijkenisse MC1 0-4 Definitief
.. Victoria MC4 Tempo '34 MC1 1-3 Definitief
.. Schiedam MC2 Pollux MC1 2-0 Definitief
.. Pollux MC1 Dordrecht MC2 5-2 Definitief
.. Tempo '34 MC1 Spijkenisse MC1 2-3 Definitief
ZONDAG 5 JANUARI 2020
.. Spijkenisse MC1 Victoria MC4 6-6 Definitief
.. Schiedam MC2 Victoria MC4 1-0 Definitief
.. Schiedam MC2 Spijkenisse MC1 1-0 Definitief
ZONDAG 12 JANUARI 2020
.. Tempo '34 MC1 Schiedam MC2 4-1 Definitief
.. Dordrecht MC2 Voorne MC1 1-6 Definitief
.. Victoria MC4 Voorne MC1 1-3 Definitief
.. Pollux MC1 Schiedam MC2 1-2 Definitief
.. Victoria MC4 Dordrecht MC2 1-2 Definitief
.. Pollux MC1 Tempo '34 MC1 5-1 Definitief
ZONDAG 19 JANUARI 2020
.. Voorne MC1 Dordrecht MC2 6-2 Definitief
.. Tempo '34 MC1 Dordrecht MC2 3-4 Definitief
.. Voorne MC1 Tempo '34 MC1 8-2 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 26 JANUARI 2020
  Dordrecht MC2 Victoria MC4 11:00 Topsportcentrum Rotterdam
  Dordrecht MC2 Schiedam MC2 11:40 Topsportcentrum Rotterdam
  Pollux MC1 Voorne MC1 13:00 Polderpoort, Sporthal de
  Pollux MC1 Spijkenisse MC1 14:20 Polderpoort, Sporthal de
  Victoria MC4 Schiedam MC2 12:20 Topsportcentrum Rotterdam
  Voorne MC1 Spijkenisse MC1 13:40 Polderpoort, Sporthal de
ZONDAG 9 FEBRUARI 2020
  Dordrecht MC2 Tempo '34 MC1 12:25 Akkers, Sporthal De
  Spijkenisse MC1 Dordrecht MC2 11:45 Akkers, Sporthal De
  Spijkenisse MC1 Tempo '34 MC1 13:05 Akkers, Sporthal De
  Victoria MC4 Pollux MC1 10:10 Voorne Hockey Dome
  Voorne MC1 Pollux MC1 9:30 Voorne Hockey Dome
  Voorne MC1 Victoria MC4 10:50 Voorne Hockey Dome
ZONDAG 16 FEBRUARI 2020
  Dordrecht MC2 Spijkenisse MC1 13:30 Deetos Snel Hal
  Dordrecht MC2 Pollux MC1 14:50 Deetos Snel Hal
  Schiedam MC2 Tempo '34 MC1 9:30 Groenoordhal
  Spijkenisse MC1 Pollux MC1 14:10 Deetos Snel Hal
  Tempo '34 MC1 Voorne MC1 10:10 Groenoordhal
  Voorne MC1 Schiedam MC2 10:50 Groenoordhal