Meisjes C2 Zaal

Teamfoto

Teamsponsor

Teamondersteuning
Coach Marco Drijfhout Email
Coach Aad Pietersz Email
DWF Karina carmona van Loon Email

Nog 6 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
25 jan 44339 MHV Forcial MC2
5
14:15 14:50 thuis   Polderpoort, Sporthal de  
  Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
 
25 jan 44722 HC Schiedam MC5
5
12:55 13:30 thuis   Polderpoort, Sporthal de  
  Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
 
9 feb 44363 HC Schiedam MC5
0
11:00 11:30 uit   Groenoordhal  
Let op: Uittenue mee! 
  Groenoordhal
Groenoordstraat 1
3121JP SCHIEDAM
hal: veld 1
 
9 feb 44615 Hockeyclub Schouwen Duiveland MC1
0
11:40 12:10 thuis   Groenoordhal  
  Groenoordhal
Groenoordstraat 1
3121JP SCHIEDAM
hal: veld 1
 
15 feb 42942 MHV Forcial MC2
5
08:55 09:30 uit   Polderpoort, Sporthal de  
  Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
 
15 feb 43814 R.G.H.C. Tempo '34 MC2
5
10:15 10:50 uit   Polderpoort, Sporthal de  
  Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
 
3 thuiswedstrijden en 3 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Voorne MC2 6 18 6 0 0 24 8 0
2 Pollux MC2 6 12 4 0 2 12 11 0
3 Tempo '34 MC2 6 9 3 0 3 11 13 0
4 Forcial MC2 6 8 2 2 2 14 14 0
5 Schiedam MC5 4 6 2 0 2 6 6 0
6 HSD MC1 6 5 1 2 3 11 15 0
7 Barendrecht MC5 8 2 0 2 6 7 18 0

Uitslagenmatrix
  Tempo '34 MC2Voorne MC2Pollux MC2Barendrecht MC5Forcial MC2HSD MC1Schiedam MC5
Tempo '34 MC2   2-0 1-3
Voorne MC2   5-2 4-1 3-1
Pollux MC2 2-0 1-3   3-2
Barendrecht MC5 1-3 0-2 0-2  
Forcial MC2 5-2 3-7 1-1   2-2 2-0
HSD MC1 2-3 1-2 3-3 2-1  
Schiedam MC5 2-0  

Uitslagen
ZATERDAG 7 DECEMBER 2019
.. Schiedam MC5 Barendrecht MC5 2-0 Definitief
.. Tempo '34 MC2 Schiedam MC5 1-3 Definitief
.. Tempo '34 MC2 Barendrecht MC5 2-0 Definitief
ZONDAG 8 DECEMBER 2019
.. Voorne MC2 HSD MC1 4-1 Definitief
.. Voorne MC2 Pollux MC2 5-2 Definitief
.. HSD MC1 Pollux MC2 1-2 Definitief
ZONDAG 15 DECEMBER 2019
.. Pollux MC2 Tempo '34 MC2 2-0 Definitief
.. Forcial MC2 Voorne MC2 3-7 Definitief
.. Forcial MC2 Schiedam MC5 2-0 Definitief
.. Barendrecht MC5 Tempo '34 MC2 1-3 Definitief
.. Voorne MC2 Schiedam MC5 3-1 Definitief
.. Pollux MC2 Barendrecht MC5 3-2 Definitief
ZONDAG 5 JANUARI 2020
.. HSD MC1 Tempo '34 MC2 2-3 Definitief
.. Forcial MC2 Tempo '34 MC2 5-2 Definitief
.. Barendrecht MC5 Pollux MC2 0-2 Definitief
.. Forcial MC2 HSD MC1 2-2 Definitief
.. Barendrecht MC5 Voorne MC2 0-2 Definitief
.. Pollux MC2 Voorne MC2 1-3 Definitief
ZATERDAG 18 JANUARI 2020
.. HSD MC1 Barendrecht MC5 3-3 Definitief
.. Forcial MC2 Barendrecht MC5 1-1 Definitief
.. HSD MC1 Forcial MC2 2-1 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 25 JANUARI 2020
  HSD MC1 Voorne MC2 11:40 Topsportcentrum Rotterdam
  Pollux MC2 Forcial MC2 14:50 Polderpoort, Sporthal de
  Pollux MC2 Schiedam MC5 13:30 Polderpoort, Sporthal de
  Schiedam MC5 Forcial MC2 14:10 Polderpoort, Sporthal de
  Tempo '34 MC2 HSD MC1 11:00 Topsportcentrum Rotterdam
  Voorne MC2 Tempo '34 MC2 12:20 Topsportcentrum Rotterdam
ZONDAG 2 FEBRUARI 2020
  Schiedam MC5 Tempo '34 MC2 13:30 Margriet, Sporthal de
  Schiedam MC5 Voorne MC2 14:50 Margriet, Sporthal de
  Tempo '34 MC2 Voorne MC2 14:10 Margriet, Sporthal de
ZONDAG 9 FEBRUARI 2020
  Barendrecht MC5 Forcial MC2 12:10 Voorne Hockey Dome
  Pollux MC2 HSD MC1 12:10 Groenoordhal
  Schiedam MC5 Pollux MC2 11:30 Groenoordhal
  Schiedam MC5 HSD MC1 12:50 Groenoordhal
  Voorne MC2 Barendrecht MC5 12:50 Voorne Hockey Dome
  Voorne MC2 Forcial MC2 11:30 Voorne Hockey Dome
ZATERDAG 15 FEBRUARI 2020
  Barendrecht MC5 Schiedam MC5 10:40 Laco Schouwen-Duiveland Sportcentrum
  Barendrecht MC5 HSD MC1 10:00 Laco Schouwen-Duiveland Sportcentrum
  Forcial MC2 Pollux MC2 9:30 Polderpoort, Sporthal de
  HSD MC1 Schiedam MC5 11:20 Laco Schouwen-Duiveland Sportcentrum
  Tempo '34 MC2 Pollux MC2 10:50 Polderpoort, Sporthal de
  Tempo '34 MC2 Forcial MC2 10:10 Polderpoort, Sporthal de