Meisjes C4 Zaal

Teamfoto

Teamsponsor

Teamondersteuning
Manager Daniƫlle van den Bogaard Email

Nog 4 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
2 feb 44762 HC Delfshaven MC1
5
13:45 14:20 uit   Polderpoort, Sporthal de  
  Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
 
2 feb 43819 HC Voorne MC3
5
12:25 13:00 thuis   Polderpoort, Sporthal de  
  Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
 
16 feb 44457 HC Delfshaven MC1
25
11:15 12:10 thuis   Schenkel, Sporthal  
  Schenkel, Sporthal
Capelseweg 39
2907XA CAPELLE AAN DEN IJSSEL
hal: Veld 1
 
16 feb 44687 R.G.H.C. Tempo '34 MC3
25
10:35 11:30 uit   Schenkel, Sporthal  
  Schenkel, Sporthal
Capelseweg 39
2907XA CAPELLE AAN DEN IJSSEL
hal: Veld 1
 
2 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Schiedam MC6 10 25 8 1 1 51 19 0
2 Tempo '34 MC3 6 16 5 1 0 31 10 0
3 Evergreen MC2 6 12 4 0 2 23 20 0
4 Voorne MC3 6 6 2 0 4 16 14 0
5 Pollux MC4 8 6 2 0 6 16 32 0
6 Delfshaven MC1 4 3 1 0 3 8 18 0
7 Spijkenisse MC4 8 3 1 0 7 9 41 0

Uitslagenmatrix
  Tempo '34 MC3Evergreen MC2Spijkenisse MC4Voorne MC3Pollux MC4Schiedam MC6Delfshaven MC1
Tempo '34 MC3   10-1 2-0 4-1
Evergreen MC2   7-2 3-2 6-2
Spijkenisse MC4   0-6 1-0 1-4 2-3
Voorne MC3 2-4   3-1
Pollux MC4 2-7 4-3 5-1   1-6
Schiedam MC6 4-4 8-1 6-1 4-3 5-1   9-1
Delfshaven MC1 2-3 2-4  

Uitslagen
ZATERDAG 7 DECEMBER 2019
.. Tempo '34 MC3 Schiedam MC6 4-1 Definitief
.. Pollux MC4 Schiedam MC6 1-6 Definitief
.. Pollux MC4 Tempo '34 MC3 2-7 Definitief
ZONDAG 15 DECEMBER 2019
.. Spijkenisse MC4 Pollux MC4 1-0 Definitief
.. Schiedam MC6 Pollux MC4 5-1 Definitief
.. Spijkenisse MC4 Schiedam MC6 1-4 Definitief
ZONDAG 5 JANUARI 2020
.. Schiedam MC6 Voorne MC3 4-3 Definitief
.. Pollux MC4 Spijkenisse MC4 5-1 Definitief
.. Pollux MC4 Evergreen MC2 4-3 Definitief
.. Schiedam MC6 Tempo '34 MC3 4-4 Definitief
.. Voorne MC3 Tempo '34 MC3 2-4 Definitief
.. Evergreen MC2 Spijkenisse MC4 7-2 Definitief
ZONDAG 12 JANUARI 2020
.. Schiedam MC6 Spijkenisse MC4 6-1 Definitief
.. Spijkenisse MC4 Delfshaven MC1 2-3 Definitief
.. Evergreen MC2 Voorne MC3 3-2 Definitief
.. Evergreen MC2 Pollux MC4 6-2 Definitief
.. Voorne MC3 Pollux MC4 3-1 Definitief
.. Schiedam MC6 Delfshaven MC1 9-1 Definitief
ZONDAG 19 JANUARI 2020
.. Spijkenisse MC4 Voorne MC3 0-6 Definitief
.. Delfshaven MC1 Schiedam MC6 2-4 Definitief
.. Tempo '34 MC3 Voorne MC3 2-0 Definitief
.. Tempo '34 MC3 Spijkenisse MC4 10-1 Definitief
.. Schiedam MC6 Evergreen MC2 8-1 Definitief
.. Delfshaven MC1 Evergreen MC2 2-3 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 25 JANUARI 2020
  Delfshaven MC1 Tempo '34 MC3 10:10 Wethouder Smit hal
  Evergreen MC2 Tempo '34 MC3 10:50 Wethouder Smit hal
  Evergreen MC2 Delfshaven MC1 9:30 Wethouder Smit hal
ZONDAG 2 FEBRUARI 2020
  Delfshaven MC1 Pollux MC4 14:20 Polderpoort, Sporthal de
  Pollux MC4 Voorne MC3 13:00 Polderpoort, Sporthal de
  Spijkenisse MC4 Evergreen MC2 15:05 Akkers, Sporthal De
  Spijkenisse MC4 Tempo '34 MC3 13:45 Akkers, Sporthal De
  Tempo '34 MC3 Evergreen MC2 14:25 Akkers, Sporthal De
  Voorne MC3 Delfshaven MC1 13:40 Polderpoort, Sporthal de
ZONDAG 9 FEBRUARI 2020
  Delfshaven MC1 Voorne MC3 11:30 West, Sportcentrum
  Delfshaven MC1 Spijkenisse MC4 12:50 West, Sportcentrum
  Voorne MC3 Spijkenisse MC4 12:10 West, Sportcentrum
ZATERDAG 15 FEBRUARI 2020
  Evergreen MC2 Schiedam MC6 10:10 Voorne Hockey Dome
  Voorne MC3 Schiedam MC6 9:30 Voorne Hockey Dome
  Voorne MC3 Evergreen MC2 10:50 Voorne Hockey Dome
ZONDAG 16 FEBRUARI 2020
  Pollux MC4 Delfshaven MC1 12:10 Schenkel, Sporthal
  Tempo '34 MC3 Pollux MC4 11:30 Schenkel, Sporthal
  Tempo '34 MC3 Delfshaven MC1 12:50 Schenkel, Sporthal