https://www.mobilitycentre.nl/volvo-hockey-clubbonus-pollux-vlaardingen/
 

Wedstrijden quicklinks

Vandaag jarig

Britt van der Velden
Meisjes D1 Zaal

Teamfoto

Teamsponsor

Teamondersteuning
Trainer/Coach Indy Haverkamp Email

Nog 6 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
26 jan 41181 L.S.C. ALECTO MD1
0
10:20 10:50 uit   Alecto Droomfabriek Hockey Dome  
  Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
 
26 jan 41084 R.G.H.C. Tempo '34 MD1
0
09:40 10:10 uit   Alecto Droomfabriek Hockey Dome  
  Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
 
2 feb 41852 Leidse Hockey Club Roomburg MD1
45
10:15 11:30 uit   Zijl, Sporthal De  
  Zijl, Sporthal De
Paramaribostraat 66
2315VK LEIDEN
hal: Veld 1
 
2 feb 40497 Goudse MHC MD1
45
10:55 12:10 thuis   Zijl, Sporthal De  
  Zijl, Sporthal De
Paramaribostraat 66
2315VK LEIDEN
hal: Veld 1
 
9 feb 41807 R.G.H.C. Tempo '34 MD1
45
11:25 12:40 thuis   Hoefslag, Sporthal De  
  Hoefslag, Sporthal De
Hoefslag 9a
4205NK GORINCHEM
hal: Veld 1
 
9 feb 40316 G.H.C. RAPID MD1
45
10:45 12:00 uit   Hoefslag, Sporthal De  
  Hoefslag, Sporthal De
Hoefslag 9a
4205NK GORINCHEM
hal: Veld 1
 
2 thuiswedstrijden en 4 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Pollux MD1 6 18 6 0 0 20 7 0
2 Tempo '34 MD1 6 10 3 1 2 18 12 0
3 Ypenburg MD2 6 9 3 0 3 7 10 0
4 Gouda MD1 6 7 2 1 3 12 12 0
5 Alecto MD1 4 6 2 0 2 7 8 0
6 Roomburg MD1 4 3 1 0 3 5 7 0
7 Rapid MD1 4 0 0 0 4 2 15 0

Uitslagenmatrix
  Alecto MD1Pollux MD1Tempo '34 MD1Gouda MD1Ypenburg MD2Roomburg MD1Rapid MD1
Alecto MD1   2-1 0-2
Pollux MD1 4-3   4-1 3-0 3-0
Tempo '34 MD1   2-2 8-2
Gouda MD1 2-4 3-4   3-1
Ypenburg MD2 1-2 2-1 1-0  
Roomburg MD1 1-2 1-2   3-0
Rapid MD1 0-1  

Uitslagen
ZONDAG 8 DECEMBER 2019
.. Rapid MD1 Ypenburg MD2 0-1 Definitief
.. Pollux MD1 Ypenburg MD2 4-1 Definitief
.. Pollux MD1 Rapid MD1 3-0 Definitief
.. Alecto MD1 Gouda MD1 0-2 Definitief
.. Alecto MD1 Tempo '34 MD1 2-1 Definitief
.. Gouda MD1 Tempo '34 MD1 3-4 Definitief
ZONDAG 15 DECEMBER 2019
.. Pollux MD1 Roomburg MD1 3-0 Definitief
.. Ypenburg MD2 Tempo '34 MD1 2-1 Definitief
.. Roomburg MD1 Alecto MD1 1-2 Definitief
.. Tempo '34 MD1 Gouda MD1 2-2 Definitief
.. Ypenburg MD2 Gouda MD1 1-0 Definitief
.. Pollux MD1 Alecto MD1 4-3 Definitief
ZONDAG 12 JANUARI 2020
.. Ypenburg MD2 Pollux MD1 1-2 Definitief
.. Roomburg MD1 Rapid MD1 3-0 Definitief
.. Roomburg MD1 Tempo '34 MD1 1-2 Definitief
.. Tempo '34 MD1 Rapid MD1 8-2 Definitief
.. Gouda MD1 Pollux MD1 2-4 Definitief
.. Gouda MD1 Ypenburg MD2 3-1 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 26 JANUARI 2020
  Alecto MD1 Pollux MD1 10:50 Alecto Droomfabriek Hockey Dome
  Gouda MD1 Roomburg MD1 13:30 Zijl, Sporthal De
  Rapid MD1 Gouda MD1 14:10 Zijl, Sporthal De
  Rapid MD1 Roomburg MD1 14:50 Zijl, Sporthal De
  Tempo '34 MD1 Pollux MD1 10:10 Alecto Droomfabriek Hockey Dome
  Tempo '34 MD1 Alecto MD1 9:30 Alecto Droomfabriek Hockey Dome
ZONDAG 2 FEBRUARI 2020
  Alecto MD1 Ypenburg MD2 10:40 Hoefslag, Sporthal De
  Pollux MD1 Gouda MD1 12:10 Zijl, Sporthal De
  Rapid MD1 Alecto MD1 10:00 Hoefslag, Sporthal De
  Roomburg MD1 Gouda MD1 12:50 Zijl, Sporthal De
  Roomburg MD1 Pollux MD1 11:30 Zijl, Sporthal De
  Ypenburg MD2 Rapid MD1 11:20 Hoefslag, Sporthal De
ZONDAG 9 FEBRUARI 2020
  Alecto MD1 Roomburg MD1 12:10 Piet Vink Sporthal
  Pollux MD1 Tempo '34 MD1 12:40 Hoefslag, Sporthal De
  Rapid MD1 Tempo '34 MD1 13:20 Hoefslag, Sporthal De
  Rapid MD1 Pollux MD1 12:00 Hoefslag, Sporthal De
  Ypenburg MD2 Roomburg MD1 12:50 Piet Vink Sporthal
  Ypenburg MD2 Alecto MD1 11:30 Piet Vink Sporthal
ZONDAG 16 FEBRUARI 2020
  Alecto MD1 Rapid MD1 10:10 Mammoet, Sportcentrum De
  Gouda MD1 Rapid MD1 9:30 Mammoet, Sportcentrum De
  Gouda MD1 Alecto MD1 10:50 Mammoet, Sportcentrum De
  Roomburg MD1 Ypenburg MD2 12:10 Sportmotor, Sportcentrum de
  Tempo '34 MD1 Roomburg MD1 11:30 Sportmotor, Sportcentrum de
  Tempo '34 MD1 Ypenburg MD2 12:50 Sportmotor, Sportcentrum de