Meisjes D3 Zaal

Teamfoto

Teamsponsor

Teamondersteuning
Manager Marleen Smiet Email

Nog 8 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
19 jan 41885 HV Spijkenisse MD4
25
10:10 11:05 thuis   Akkers, Sporthal De  
  Akkers, Sporthal De
Lenteakker 5
3206TB SPIJKENISSE
hal: Veld 1
 
19 jan 41721 G.H.C. RAPID MD3
25
09:30 10:25 uit   Akkers, Sporthal De  
  Akkers, Sporthal De
Lenteakker 5
3206TB SPIJKENISSE
hal: Veld 1
 
2 feb 41750 Dordrechtse Mixed Hockey Club MD4
0
11:40 12:10 uit   Voorne Hockey Dome  
Let op: Uittenue mee! 
  Voorne Hockey Dome
Boerseweg 1
3221LA HELLEVOETSLUIS
hal: Veld 1
 
2 feb 40930 HC Voorne MD3
0
12:20 12:50 uit   Voorne Hockey Dome  
  Voorne Hockey Dome
Boerseweg 1
3221LA HELLEVOETSLUIS
hal: Veld 1
 
9 feb 40348 Dordrechtse Mixed Hockey Club MD4
5
13:45 14:20 thuis   Polderpoort, Sporthal de  
  Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
 
9 feb 41411 G.H.C. RAPID MD3
5
12:25 13:00 thuis   Polderpoort, Sporthal de  
  Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
 
16 feb 40297 HC Voorne MD3
5
13:45 14:20 thuis   Polderpoort, Sporthal de  
  Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
 
16 feb 40332 H.C. Derby MD3
5
12:25 13:00 thuis   Polderpoort, Sporthal de  
  Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
 
5 thuiswedstrijden en 3 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Derby MD3 8 22 7 1 0 33 5 0
2 Pollux MD3 5 12 4 0 1 21 7 0
3 Schiedam MD5 8 10 3 1 4 14 25 0
4 Dordrecht MD4 6 9 3 0 3 23 18 0
5 Voorne MD3 6 7 2 1 3 14 17 0
6 Spijkenisse MD4 8 4 1 1 6 11 35 0
7 Rapid MD3 5 3 1 0 4 8 17 0

Uitslagenmatrix
  Derby MD3Voorne MD3Dordrecht MD4Spijkenisse MD4Rapid MD3Pollux MD3Schiedam MD5
Derby MD3   2-2 4-0 3-0 3-1
Voorne MD3   3-0 1-2 1-4
Dordrecht MD4 7-0   7-1
Spijkenisse MD4 1-5 2-5   1-6
Rapid MD3 0-3 2-7   2-3
Pollux MD3   3-0
Schiedam MD5 1-1 1-6  

Uitslagen
ZONDAG 8 DECEMBER 2019
.. Rapid MD3 Schiedam MD5 2-3 Definitief
.. Spijkenisse MD4 Derby MD3 1-5 Definitief
.. Voorne MD3 Schiedam MD5 1-4 Definitief
.. Spijkenisse MD4 Dordrecht MD4 2-5 Definitief
.. Voorne MD3 Rapid MD3 1-2 Definitief
.. Derby MD3 Dordrecht MD4 4-0 Definitief
ZONDAG 5 JANUARI 2020
.. Schiedam MD5 Spijkenisse MD4 1-1 Definitief
.. Schiedam MD5 Pollux MD3 1-6 Definitief
.. Spijkenisse MD4 Pollux MD3 1-6 Definitief
.. Rapid MD3 Voorne MD3 2-7 Definitief
.. Rapid MD3 Derby MD3 0-3 Definitief
.. Derby MD3 Voorne MD3 2-2 Definitief
ZONDAG 12 JANUARI 2020
.. Voorne MD3 Spijkenisse MD4 3-0 Definitief
.. Dordrecht MD4 Spijkenisse MD4 7-1 Definitief
.. Pollux MD3 Schiedam MD5 3-0 Definitief
.. Dordrecht MD4 Voorne MD3 7-0 Definitief
.. Derby MD3 Schiedam MD5 3-1 Definitief
.. Derby MD3 Pollux MD3 3-0 Definitief
ZONDAG 19 JANUARI 2020
.. Rapid MD3 Pollux MD3 0-3 Definitief
.. Dordrecht MD4 Schiedam MD5 3-4 Definitief
.. Dordrecht MD4 Derby MD3 1-7 Definitief
.. Spijkenisse MD4 Rapid MD3 3-2 Definitief
.. Pollux MD3 Spijkenisse MD4 6-2 Definitief
.. Schiedam MD5 Derby MD3 0-6 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 26 JANUARI 2020
  Schiedam MD5 Voorne MD3 10:25 Akkers, Sporthal De
  Spijkenisse MD4 Voorne MD3 11:05 Akkers, Sporthal De
  Spijkenisse MD4 Schiedam MD5 9:45 Akkers, Sporthal De
ZONDAG 2 FEBRUARI 2020
  Derby MD3 Rapid MD3 10:50 Ridderhal, Sporthallen De
  Derby MD3 Spijkenisse MD4 9:30 Ridderhal, Sporthallen De
  Dordrecht MD4 Pollux MD3 12:10 Voorne Hockey Dome
  Rapid MD3 Spijkenisse MD4 10:10 Ridderhal, Sporthallen De
  Voorne MD3 Dordrecht MD4 11:30 Voorne Hockey Dome
  Voorne MD3 Pollux MD3 12:50 Voorne Hockey Dome
ZONDAG 9 FEBRUARI 2020
  Pollux MD3 Dordrecht MD4 14:20 Polderpoort, Sporthal de
  Pollux MD3 Rapid MD3 13:00 Polderpoort, Sporthal de
  Rapid MD3 Dordrecht MD4 13:40 Polderpoort, Sporthal de
ZONDAG 16 FEBRUARI 2020
  Dordrecht MD4 Rapid MD3 10:10 West, Sportcentrum
  Pollux MD3 Derby MD3 13:00 Polderpoort, Sporthal de
  Pollux MD3 Voorne MD3 14:20 Polderpoort, Sporthal de
  Schiedam MD5 Rapid MD3 10:50 West, Sportcentrum
  Schiedam MD5 Dordrecht MD4 9:30 West, Sportcentrum
  Voorne MD3 Derby MD3 13:40 Polderpoort, Sporthal de