Dames 4

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Feijenoord D2-O Pollux D4 12:30
Groen-Geel D16 Goeree Overflakkee D1 11:00
Leonidas D21 Tempo '34 D2-O 8:30
Schiedam D10 Delfshaven D2 10:30
Voorne D2-O Rotterdam D7 10:30

Ondersteuning

DWF Marije Ham

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Voorne D2 9 24 8 0 1
2 Tempo '34 D2 9 22 7 1 1
3 Delfshaven D2 8 19 6 1 1
4 Leonidas D21 9 18 6 0 3
5 Schiedam D10 9 17 5 2 2
6 Pollux D4 9 10 3 1 5
7 Spijkenisse D4 9 9 3 0 6
8 Goeree Overflakkee D1 9 9 3 0 6
9 Groen-Geel D16 9 7 2 1 6
10 Rotterdam D7 9 4 1 1 7
11 Feijenoord D2 9 4 1 1 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
28 nov HC Feijenoord D2 12:30 uit
13 mrt Hockey Club Rotterdam D7 n.n.b thuis
20 mrt HC Delfshaven D2 n.n.b uit
27 mrt HCGO D1 n.n.b thuis
3 apr R.G.H.C. Tempo '34 D2 n.n.b uit
10 apr HV Spijkenisse D4 n.n.b thuis
8 mei R.H.V. Leonidas D21 n.n.b thuis
15 mei Groen-Geel D16 n.n.b uit
22 mei HC Schiedam D10 n.n.b thuis
29 mei HC Voorne D2 n.n.b uit
12 jun HC Feijenoord D2 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Delfshaven D2 Voorne D2-O 0-3
Goeree Overflakkee D1 Schiedam D10 1-6
Rotterdam D7 Pollux D4 3-4
Spijkenisse D4 Leonidas D21 1-4
Tempo '34 D2-O Groen-Geel D16 5-0
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Schiedam D10 Tempo '34 D2-O 0-2
Voorne D2-O Goeree Overflakkee D1 7-0
Pollux D4 Delfshaven D2 1-7
Groen-Geel D16 Spijkenisse D4 3-4
Feijenoord D2-O Rotterdam D7 1-1
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Delfshaven D2 Rotterdam D7 5-1
Spijkenisse D4 Schiedam D10 2-4
Tempo '34 D2-O Voorne D2-O 0-4
Goeree Overflakkee D1 Pollux D4 6-1
Leonidas D21 Feijenoord D2-O 4-3
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Groen-Geel D16 Leonidas D21 0-2
Rotterdam D7 Goeree Overflakkee D1 2-4
Pollux D4 Tempo '34 D2-O 0-1
Voorne D2-O Spijkenisse D4 2-0
Feijenoord D2-O Delfshaven D2 1-5
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Tempo '34 D2-O Rotterdam D7 2-1
Leonidas D21 Schiedam D10 1-2
Groen-Geel D16 Feijenoord D2-O 3-2
Goeree Overflakkee D1 Delfshaven D2 2-5
Spijkenisse D4 Pollux D4 1-2
ZONDAG 24 OKTOBER 2021
Feijenoord D2-O Goeree Overflakkee D1 2-0
Schiedam D10 Groen-Geel D16 1-1
Voorne D2-O Leonidas D21 6-3
Rotterdam D7 Spijkenisse D4 3-4
Delfshaven D2 Tempo '34 D2-O 2-2
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Leonidas D21 Pollux D4 8-0
Groen-Geel D16 Voorne D2-O 0-2
Tempo '34 D2-O Goeree Overflakkee D1 9-1
Schiedam D10 Feijenoord D2-O 6-2
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Goeree Overflakkee D1 Spijkenisse D4 1-0
Feijenoord D2-O Tempo '34 D2-O 1-3
Voorne D2-O Schiedam D10 2-3
Rotterdam D7 Leonidas D21 1-4
Pollux D4 Groen-Geel D16 2-1
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Voorne D2-O Feijenoord D2-O 6-0
Spijkenisse D4 Tempo '34 D2-O 1-3
Groen-Geel D16 Rotterdam D7 4-1
Leonidas D21 Delfshaven D2 0-1
Schiedam D10 Pollux D4 2-2
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Pollux D4 Voorne D2-O 1-7
Rotterdam D7 Schiedam D10 3-1
Spijkenisse D4 Feijenoord D2-O 4-3
Delfshaven D2 Groen-Geel D16 6-1
Goeree Overflakkee D1 Leonidas D21 0-6