Wedstrijden quicklinks

Vandaag jarig

Anton Jacobs
Dolf Jacobs

Bestuur Email sturen naar Bestuur  
Adka van Osnabrugge  Voorzitter   
Charlotte Kleinjan  Secretaris   
Erwin van Straten  Penningmeester    010-4358734
Job van den Akker  Commissaris Hockey    010-4602258
Renée Helderop-v/d Arend  Commissaris Beheer   
Marc Knipmeijer  Commissaris Evenementen    0655699296
Peter Helderop  Commissaris Sponsoring   
Len van der Zwan  Commissaris   

Algemeen  
Anne-miek van der Loo  Vertrouwenspersoon   
Arjan Hess  Archivaris    010-4353800
Lisette Nees  Verenigingsmanager   

Beheer Email sturen naar Beheer  
Accommodatie Commissie  Email sturen naar Accommodatie Commissie  
Len van der Zwan  Voorzitter    010-4350849
Kees van Leeuwen  Beheerder   
Theo Smits  Beheerder    010-4350012
Bar Commissie  Email sturen naar Bar Commissie  
Renée Helderop-v/d Arend  Voorzitter   
Han Goei  CommissieLid   
Marit van der Zwan  CommissieLid   
Kirsten Bot  CommissieLid   
Dick Meerhof  CommissieLid   

Evenementen  
CoCo Jeugdcommissie   
Marc Knipmeijer  Voorzitter    0655699296
Milou Monster  Penningmeester    010-4741287
Simone Koch  Foto aanwezig CommissieLid    0104751190
Marijn van Ouwerkerk  CommissieLid    0186-626112
Lars van der Zwan  Foto aanwezig CommissieLid    0104350849
Micah Hinsenveld  CommissieLid    0102497045

Hockey  
Arbitrage Commissie  Email sturen naar Arbitrage Commissie  
Gert-jan Wondergem  Indeler  Jeugd  010-4349873
Gert-jan Wondergem  Indeler  Senioren  010-4349873
Keepersmateriaalcommissie   
Lars van der Zwan  Foto aanwezig CommissieLid    0104350849
Marc Knipmeijer  CommissieLid    0655699296
Technische Commissie   
Wil Poot  Coordinator Meisjes C  Jeugd 
Lars van der Zwan  Foto aanwezig Coordinator Keepers   Jeugd 
Hella Oosterhof  Coordinator Meisjes A/B  Jeugd 
Monique Strooband  Coordinator Meisjes D  Jeugd 
Erik-Jan Helderop  Coordinator Jongens A/B  Jeugd 
Erik-Jan Helderop  Coordinator Jongens C/D  Jeugd 
Monique Strooband  Coordinator Jongste Jeugd  Jongste Jeugd 
Nick Belgraver  Coordinator Jongste Jeugd  Jongste Jeugd 
Emmely te Mebel  Coordinator Dames (recreatie)  Senioren 
Edmée D'achard van Enschut  Coordinator Dames (recreatie)  Senioren 
Job van den Akker  Coordinator Dames (prestatie)  Senioren 
Allard Kuil  Coordinator Heren (recreatie)  Senioren 
Job van den Akker  Coordinator Heren (prestatie)  Senioren 
Trimhockey   
Erik-Jan Helderop  Coordinator Trimhockey    010-4753193
Wedstrijdsecretariaat  Email sturen naar Wedstrijdsecretariaat  
Michael Strooband  Wedstrijdsecretaris Zaalhockey   
Belinda Koch  Foto aanwezig Wedstrijdsecretaris Veldhockey  Jeugd  010-4751190
Lisette Nees  Wedstrijdsecretaris Veldhockey  Jongste Jeugd  06-18378485
Belinda Koch  Foto aanwezig Wedstrijdsecretaris Veldhockey  Jongste Jeugd  010-4751190
Merel van Rymenam  Wedstrijdsecretaris Veldhockey  Senioren  06-45448625

Ledenadministratie Email sturen naar Ledenadministratie  
Ronald van Buuren  Ledenadministratie   

Sponsoring Email sturen naar Sponsoring  
Desiree Bohnen  Voorzitter    0104751129
Wim Lieven  Secretaris    0104742197
Edwin Sebel  CommissieLid   
Ron Bakker  CommissieLid   
Dennis Elderkamp  CommissieLid   
Dave van der Meer  CommissieLid   
Peter Helderop  CommissieLid   
Fleur Brouwer  CommissieLid   
Marloes Buskens  CommissieLid   
Anton Hentzen  CommissieLid   
Matthijs de Hoop  CommissieLid   
Puck Brouwer  CommissieLid   
Ferry Nefkens  CommissieLid   
Marc Lunet  CommissieLid