Trainingsschema   zaterdag 21 april 2018   04:14
Dit schema loopt van 6-8-2017 t/m 30-6-2018
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:45 - 17:45 Jongens 6E1 Veld 3 - A Training wordt gegeven door ouders JE1
17:30 - 18:45 Jongens D1 Evert-Jan Saarloos
Thomas van Alphen
Veld 1 - CD
17:30 - 18:45 Meisjes C4 Jordi Elderkamp Veld 2 - AB
18:30 - 19:45 Meisjes D1 Charlotte van Leeuwen Veld 1 - AB
18:45 - 20:00 Meisjes A3 Heren 3 Veld 2 - AB
18:45 - 20:00 Meisjes D2 Alex Holstein
Koen Helderop
Veld 1 - CD
20:00 - 22:00 Trimmers wedstrijd Trainingsgroep Veld 3
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Meisjes C3 Anton Jacobs
Dolf Jacobs
Veld 3 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C5 Justus ter Brugge
Siebe van der Ende
Veld 3 - CD
18:00 - 19:15 Jongens B1 Job van den Akker
Lars Nees
Pieter Zeelenberg
Veld 1 - CD
18:00 - 19:30 Jongens C1 Marc Knipmeijer
Matthijs de Hoop
Veld 2 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes B3 Heren 2
Heren 1
Veld 2 - CD
18:00 - 19:15 Meisjes C2 Andre Poot
Maarten van Buuren
Veld 1 - AB
19:00 - 20:30 Jongens A1 Tjerk van der Ende
Willem Mansoer
Veld 3 - CD
19:15 - 20:30 Meisjes A1 Nick van der Stoel
Quint van der Stoel
Veld 1 - CD
19:15 - 20:30 Meisjes B2 Caroline Oosterhof
Simone Koch
Veld 3 - AB
19:30 - 20:45 Heren 2 Adil Mansoer Veld 1 - AB
20:30 - 20:45 Heren 1 Frenk Hortensius Veld 1 - CD Inlopen
20:45 - 22:00 Heren 1 Frenk Hortensius
Ronald Jacobs
Veld 1
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Keepers Trainingsgroep Veld 2 - CD
16:00 - 17:00 CK-MF1 Alba Masselink
Michelle Van IJsseldijk
Veld 3 - C
16:00 - 17:00 CK-MF2 Phileine Lassooij Veld 3 - C
16:00 - 17:00 CK-MIXF1 Frédérique Schimmer
Jackie Smit
Veld 3 - B
16:00 - 17:00 Funkey Veld 3 - A
16:00 - 17:00 Jongens 6E1 Emile de Groot Veld 1 - C
16:00 - 17:00 Meisjes 6E4 Kim Hakker
Mislina Aydin
Veld 1 - A
16:00 - 17:00 Meisjes 6E5 Anouk van Schoor Veld 1 - B
17:00 - 18:30 Keepers Trainingsgroep Veld 2 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes 8E1 Charlotte Tol
Lotte Helderop
Veld 1 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes 8E2 Lisette Helderop
Milla Beuman
Veld 1 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes 8E3 Kelly Strooband
Sterre Hoekstra
Veld 1 - CD
17:00 - 18:15 Meisjes C4 Eveline Daeter
Kayla Smit
Veld 2 - AB
17:00 - 18:15 Meisjes D3 Indy Bechoe
Kimberly Strooband
Laury Sebel
Veld 3 - AB
17:00 - 18:15 Meisjes D4 Eline Helderop
Eva Lassooij
Veld 3 - CD
18:15 - 19:45 Jongens D2 Kimberly Strooband Veld 2 - AB
18:15 - 19:30 Meisjes B1 Lonneke Nees
Marjolein Pennock
Veld 1 - AB
18:15 - 19:30 Meisjes B2 Caroline Oosterhof
Simone Koch
Veld 3 - AB
18:15 - 19:30 Meisjes C1 Marloes Buskens
Roos Cats
Veld 1 - CD
18:15 - 19:30 Meisjes D1 Charlotte van Leeuwen Veld 3 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes A2 Dames 1 Veld 2 - CD
19:30 - 20:30 Keepers Trainingsgroep Veld 3
19:30 - 21:00 Dames 2 Roy Verbruggen Veld 1 - AB
20:00 - 22:00 Heren A Veld 2
20:30 - 21:00 Dames 1 Job van den Akker
Nick Belgraver
Veld 1 - CD Inlopen
21:00 - 22:15 Dames 1 Job van den Akker
Nick Belgraver
Veld 1
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Jongens B1 Job van den Akker
Lars Nees
Pieter Zeelenberg
Veld 2 - CD
17:30 - 19:00 Jongens D1 Evert-Jan Saarloos
Thomas van Alphen
Veld 2 - AB
18:00 - 19:15 Jongens A1 Tjerk van der Ende
Willem Mansoer
Veld 1 - AB
18:00 - 19:15 Jongens C1 Marc Knipmeijer
Matthijs de Hoop
Veld 1 - CD
18:15 - 19:30 Meisjes C3 Britt Maas Veld 3 - AB
19:00 - 20:15 Meisjes C2 Andre Poot Veld 2 - CD
19:15 - 20:45 Heren 2 Adil Mansoer
Erik Trooster
Veld 1
19:30 - 21:00 Dames 3 Allard Kuil Veld 3 - AB
20:45 - 22:15 Heren 1 Frenk Hortensius
Jos Pieter Baardse
Ronald Jacobs
Veld 1
21:00 - 22:30 Heren 4 Allard Kuil Veld 3 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:15 - 18:30 Jongens D2 Kimberly Strooband Veld 2 - AB
17:15 - 18:15 Meisjes 6E4 Veld 2 - CD Training wordt gegeven door ouders ME1
17:15 - 18:15 Meisjes 8E1 Veld 2 - CD Training wordt gegeven door ouders ME1
17:15 - 18:15 Meisjes 8E2 Veld 1 - AB Training wordt gegeven door ouders ME3
17:15 - 18:15 Meisjes 8E3 Veld 1 - AB Training wordt gegeven door ouders ME3
17:45 - 19:15 Meisjes C5 Justus ter Brugge
Siebe van der Ende
Veld 1 - CD
17:45 - 19:00 Meisjes D3 Indy Bechoe
Laury Sebel
Kimberly Strooband
Veld 3 - CD
17:45 - 19:00 Meisjes D4 Eline Helderop
Eva Lassooij
Veld 3 - AB
18:15 - 19:30 Meisjes B2 Caroline Oosterhof
Simone Koch
Veld 1 - AB
18:30 - 19:45 Meisjes B3 Michael Strooband Veld 2 - AB
18:30 - 19:45 Meisjes D2 Alex Holstein
Koen Helderop
Veld 2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Lonneke Nees
Marjolein Pennock
Veld 3 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes C1 Marloes Buskens
Roos Cats
Veld 3 - AB
19:30 - 21:00 Dames 2 Roy Verbruggen Veld 1 - AB
19:30 - 20:45 Meisjes A1 Nick van der Stoel
Quint van der Stoel
Veld 1 - CD
19:45 - 21:00 Meisjes A2 Lars van der Zwan
Marc Knipmeijer
Veld 2 - CD
19:45 - 21:00 Meisjes A3 Michael Strooband Veld 2 - AB
20:45 - 21:00 Dames 1 Job van den Akker
Nick Belgraver
Veld 1 - CD Inlopen
20:45 - 22:15 Heren 3 Veld 3 - CD
20:45 - 22:15 Heren 5 Veld 3 - AB
21:00 - 22:15 Dames 1 Job van den Akker
Nick Belgraver
Veld 1
21:00 - 22:30 Dames 5 Marcel Smit Veld 2 - CD
21:00 - 22:30 Dames 6 Veld 2 - AB